Ukrywanie informacji o bandytach

Wnerwia mnie to, że w niektórych mediach ukrywa się informacje o bandytach np. zakrywa ich wizerunek i nie podaje się ich nazwiska. Jestem za tym, by pokazywano wizerunek i podawano ich imię oraz nazwisko groźnych przestępców np. pedofili czy morderców – niech społeczeństwo wie kim są bandyci (jak wyglądają, jak się nazywają), dzięki temu będzie wiadomo na kogo uważać.

6
2

Komentarze do "Ukrywanie informacji o bandytach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Istnieje coś takiego jak rejestr przestępców.
  POLECAM!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dziś w południe złodzieje samochodowi zatrzymali sprawców aresztowania szefa ich gangu. Uciekający wóz policyjny nie reagował na sygnały przestępców. Dopiero użycie broni zmusiło aspiranta Jana B. do kapitulacji. W wyniku strzałów zniszczono w radiowozie tylną szybę i pojemnik na święconą wodę. Gang prowadzi intensywne śledztwo i trwają przesłuchania załogi radiowozu. Uwaga. W czasie akcji jednemu z policjantów udało się zbiec. Na podstawie zeznań grupy wołomińskiej, dysponujemy domniemanym portretem pamięciowym uciekiniera. Za ujęcie sierżanta banda wyznaczyła nagrodę w postaci półrocznego BMW z legalnymi papierami. Szef mafii przypomina, że za udzielenie pomocy uciekającemu grozi do wysadzenia mieszkania włącznie.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. TU ROZGŁOŚNIA RADIOWO-PROPAGANDOWA ŁÓDZKIEGO
  WYDZIAŁU FABRYCZNEGO!!!

  REKLAMA!

  Wyższa szkoła onanizmu stosowanego zaprasza na dni otwarte. Na hasło: „chujnia” walenie do podobizny Mesia, Pana waszego, GRATIS!!!

  2

  1
  Odpowiedz
 5. Bo oskarżeni nie są jeszcze udowodnieni jako winni tępaku.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Są tacy, że są udowodnieni np. Trynkiewicz a jednak się zakrywa im ryje i nie podaje ich danych – i to mnie wkurwia jak jest pewne, że popełnili groźne przestępstwo a jednak ich się ukrywa. Daruj więc sobie określanie tępakiem takich jak ja. A jak ktoś jest tylko podejrzany ale nie ma pewności czy popełnił przestępstwo to według mnie faktycznie nie powinno ujawniać się jego danych.

   Tu autor chujni.

   0

   2
   Odpowiedz