Wiatr

Tytuł filmu ” życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową” najlepiej obrazuje prawdę. Jesteśmy dla siebie wrogami, celem. Celem chytrości, pazerności, braku empatii, braku szacunku. Wieczna walka. Walczymy, zawsze i o wszystko, szukamy walki, przemocy,walczymy o przyszłość, o przeszłość, o poglądy, za kogoś za coś, walczymy z innymi opiniami, o kawałek godności, o lepsze jutro, za bogów, przeciwko oponentom politycznym. Walczymy o bycie lepszym niż drugi człowiek, punkt więcej, like więcej, stopień więcej, jeszcze lepsze auto niż ludzie dookoła, lepszy smartfon, smartwatch. Pokaż się, obnaż się, bądź lepsza niż ona, bądź kim jeśli inni są niczym, rozpychaj się łokciami, traktuj innych z buta. Dowal im, pokaż im gdzie ich miejsce, poniżej a będziesz kimś. Tobie się należy, nie im. Stłamsz go, ją. Życie boli, uwiera, mówią, że musi boleć bo czujesz wtedy ze żyjesz. Niewolnicy bez własnych myśli, bez duszy, słudzy podłej wegetacji obrabiani przez kazamaty poglądów innych. Zakładnicy nadzieji, nieme głosy zakrzykiwane przez wiatr pseudo cywilizacji.

62
4

Komentarze do "Wiatr"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Oh shit, that’s deep.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. W jebanej biednej polsce owszem a i nazwanie polski pseudo cywilizacją to i tak za dużo powiedziane w polce jak w chlewie a czy chlew to jakakolwiek cywilizacja ? Jakbyś Jankesa spytał wytłumaczył by ci co to cywilizacja biedaki robaki buraki

  4

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. No. Ale co w związku z tym? Takie jest życie. Bezustanna walka. Albo się dostosujesz albo przegrasz. I coś mi mówi że skoro piszesz taka chujnie to właśnie przegrywasz te walkę.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. A mi coś mówi, że jesteś bardzo młody i jeszcze nie wiesz, że tej walki nikt nie wygrywa. Teraz myślisz, ze masz siłę, więc takie zasady są ok, ale siła się skończy i już jest po tobie, tylko o tym nie wiesz.

   2

   0
   Odpowiedz
 6. Bo zwycięża najsilniejszy osobnik, ale nie oznacza to, że nie możesz być szczęśliwy.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. No i zajebiście. Ja piję yerbę, uprawiam regularnie sport, piję wino, palę lola, pracuję zdalnie, tańczę flamenco i posuwam sąsiadki. Zmieniałem miejsce zamieszkania już 17 razy i zmienię jeszcze raz tyle samo bo na razie tylko Europa dobrze zbadana, a z tego co wiem jest jeszcze kilka kontynentów więc mam co robić. Tylko siebie możemy zmienić na tym łez padole więc porównuj się tylko do siebie i imponuj tylko sobie 😉

  2

  0
  Odpowiedz
 8. „Elfy peeeedały, elfy peeedałyyyy….”. Przywrócić Festiwal Piosenki Krasnoludzkiej!!! PS. Jebać MTP, żądamy Pyrkonu na Dębcu!!!!!!!!!

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Bronek, mam Cie! Straciles prezydenture i teraz pierdolisz! Wiesz, po czym Cie poznalem 😉 Chociaz przynajmniej z „bolem” sie poprawiles.

  3

  0
  Odpowiedz
 10. Chuj mnie to obchodzi.
  Sprzed nowe lampy do lanosa.

  4

  0
  Odpowiedz
 11. zapomniales dodac „jestem taki sam”

  0

  0
  Odpowiedz
 12. ZKM to chujnia ale nie stać mnie choćby na mesia 190 ponieważ grzebię po śmietnikach i zbieram pestki słonecznika żeby coś zjeść.

  2

  0
  Odpowiedz
 13. Oj tak… Ciekawi mnie czemu czytając ten wpis przed oczyma stawali mi współpracownicy hmm. Idąc tam czuję się jakby idąc na wojnę. Ludzie sami sobie tworzą problemy.

  2

  0
  Odpowiedz
 14. Upierdol sie i idź na dziwki

  0

  0
  Odpowiedz