Wkur… mnie przygłupy dzwoniące na infolinie

Wlurwia mnie to ,że żyjemy. Czasach gdzie wszystko jest nagrywane rejestrowane a i tak gowno można zrobić . Wlurwia mnie brak ogłady u ludzi, brak szacunku i roszczeniowość , wszystkim się kurwa za darmo wszystko należy , każdy myśli ze jest najmądrzejszy, najważniejszy i wszystko mu wolno , wkurwia mnie ze większość ludzi jest przekonana o swojej wyjątkowości i wyżej dupę ma niż sra, wlurwia mnie żałosna bezczelność u idiotów . Pracowałam na infolini firmy x i jestem przerażona jak ludzie potrafią się zachować w stosunku do drugiego człowieka , bez powodu można kogoś zwyzywać , wjechać na ambicje , zniszczyć , wykończyć psychicznie . Co to za czasu ze wszystkim się wchodzi w dupę i ty za 2000 tys czyli jakby ktoś ci szmata dał w twarz musisz znosić takich ludzi , zadozwni taki idiota głupio mądry i zaczyna się znęcać nad tobą , wszystko jest nagrywane jak ludziom nie wstyd !!!! Tak się wyzywać , tak sobie pozwalać , w ogóle jakim trzeba być podłym człowiekiem żeby drugiemu tak zniszczyć w 5 min wszystko , tak po nim pojechać , skąd u ludzi się bierze takie coś w głowie , jak można tak komuś pyskować , obrażać i się z tego cieszyć , nie mając racji , człowiek chce dobrze chce pomoc a taki ci zadzwoni i cię poniża ile tylko może . Natomiast pamiętaj idiota ja mam twoje dane ty nie wiesz o mnie nic , nie znasz dnia i godziny jak ci ktoś wpuści wpierdol nawet nie będziesz wiedział kto i za co . skoro lubisz hardkor to spoko , zobaczymy

28
7

Komentarze do "Wkur… mnie przygłupy dzwoniące na infolinie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dlatego nigdy nie zrozumiem po co ta infolinia jak więcej z tego szkody niż pożytku

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jest coś co może Cię poratować, mianowicie ignoruj to, czy inaczej mówiąc, lej na to sikiem prostym lub „psy szczekają, karawana jedzie dalej”. Powinno pomóc doraźnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ja nie zarabiam 2000 tyś. czyli 2 mln zł na miesiąc, ale nic mnie tak nie wkurwia jak dzwoniące do mnie pindy z call center. Lubię hardkor.

  3

  1
  Odpowiedz
 5. 2000 tys zł powiadasz? Dobra ta fucha na słuchawce…

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Nie dasz nikomu wpierdol, bo jesteś pizdą.Swoich ludzi tam nie wyślesz, bo nie masz ekipy, bo jesteś pizdą i tu kółko się zamyka.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. Tak samo jak ty zadajesz sobie pytanie jak można mieć coś takiego w głowie to ja zadaje sobie pytanie czemu ty taki nie jesteś.
  Już urodziłem sie takim psychopatycznym skurwysynem, miałem chujowe przeżycia i zjebane dzieciństwo już taki sie ukształtowałem, jeżeli często widujesz takie zjawiska jakie opisałeś to pewnie nie jestem niczym wyjątkowym bo wielu miało podobno.

  I kogo ty straszysz wpierdolem dziewczynko… Patykiem komuś wpierdolisz ?

  4

  1
  Odpowiedz
 8. zamiast brac l4 jechac mu wpierdolic to wypisujesz glupoty na internecie. Jedz i mu wpierdol albo kose mu sprzedaj tylko pamietaj jesli byle slowa moga toba kontrolowac to wszystko i kazdy moze toba kontrolowac.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Bo to kartoflana katolska Bulanda jest! Tu pełno na każdym kroku bydła bez kultury. Potomkowie niepiśmiennych chłopów i dziczy ze wschodu więc o co chodzi. Według tej chamskiej tłuszczy jeśli mamy wolność to znaczy że „wolno wszystko”. „Ja pan!” „Ja tu rządze, ja mam bicki wyćwiczone i ci jebnę”, „ja mam gadane i ci dosram!” Bandy zakompleksionych matołów czują sie po prostu źle jak komuś raz dziennie nie dosrają. W życiu są nikim, nic nie wyszło więc trzeba sie powyżywać na innych. Na słabszych od siebie oczywiście bo do silniejszego nie podskoczy. Wielcy wojownicy w dresach, samce alfa za dyszke, robole parobki bogaczy tyrający za 2000 zł na swych panów. Polactwo. Czy widzisz w tym kraju coś ciekawego oprócz obsranych szaroburych blokowisk, marketów i galerii handlowych? Ilu cebulaków widzisz ubranych inaczej niż jakieś workowate biedaspodnie, biedatrampeczki, biedabluzy. Do tego te brody bo teraz taka moda, wyjebane skronie bo taka moda, gnojki z grubymi oprawkami okularów bo taka moda jak jebane klony. Te smutne ryje tęskniące za rozumem jak bracia bliźniacy. Jakby 100 ustawić koło siebie to wyglądają tak samo! Szara smutna dołująca masa gdzie każdy dla każdego jest wrogiem.Bez powodu! Tak jest wszędzie. Na ulicy. W pracy. Jednego dnia jest twoim kolegą a drugiego cie nie zna i udaje że nie widzi. Tak samo jest z tymi naszymi „pięknościami”. Wyżej srają niż dupe mają. Księcia z bajki buraczanej biedakrólewnie trzeba. A jak przychodzi co do czego to kończy przy buraczanym łysym Sebie z tępym wyrazem twarzy z 3 dzieci i wiedzie życie biedoty z kredytem na 30 lat. Co? Nie było chętnych goguniów z dobrych domów na takie piękne dziewcze? Takich co mają od tatunia pieniądze, domy i załatwioną po znajomościach prace za duże pieniądze. Większość pozuje w tym kraju na jakiegoś pana czy panią a jest zerem nic nie prezentującym sobą. Każdy kto wybija sie w jakiś sposób z tego dziadostwa i nie pasuje do tej gównianej wizji świata przeciętnego buca jest „inny”, „zły”, „odmienny”.Ten kraj to koszmar a życie tu to jakieś piekło.Piekło chamstwa, dziadostwa, nudy, bylejakości, nijakości, tandety……..i nic sie nie zmieni do końca świata. Taka mentalność a jak ktoś będzie chciał to zmienić to powiedzą że to żydomason atakujący polskość. Ta polskość to właśnie wyżej opisane zachowania. Zawsze tak było. Warcholstwo pijaństwo, okrucieństwo i ciemnota szlachty oraz cwaniactwo, kombinatorstwo, brak ogłady, ciemnota prostaków, którzy byli całe wieki niewolnikami panów niczym murzyn u hiszpańskiego granda(tamtejszy tytułowy szlachcic,posiadacz ziemski) w Ameryce.

  9

  2
  Odpowiedz
  1. Xd właśnie siebie buraku cebulowy idealnie opisałeś. J

   0

   1
   Odpowiedz
  2. Bo jak raz na dzień nie obsrasz Polski to cię strasznie doopa piecze Zakopleksiony sfrustrowany matole z jakiejś „bulandy” czy innego goowna między Egiptem a Syrią. To jest właśnie ta antypolska buraczano cebulowa antykatolicka mentalność a jak ktoś tylko odważy się podważać ten fakt to od razu zostaje zwyzywany od „Polaczków, szarej masy, sebixów, dresiarzy, biedaków, dziadostwa, chamstwa”. Lecz się patologio.

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Hmmm nieczyta szmata ??? 2000 tys = 2,000,000 zyli

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Jebać takich cweli

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Proszę państwa oto polak
  Ma on głowę jak przedszkolak
  Gdy się komuś dzieje dobrze
  Chętnie by mu sprawił pogrzeb

  6

  0
  Odpowiedz
 13. Naucz się pisać gamoniu niedojebany.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Tępa masa jest wszędzie, nie tylko w polandii. Reszta to niestety sama prawda, szaro-bury nudny, smutny kraj wrednych, marudnych, zwykłych ludzi bez perspektyw, ciągnący swój wózek co by starczyło do pierwszego. Dlaczego urodzilismy się właśnie tutaj?

  0

  0
  Odpowiedz