Wkurwiają mnie motocykliści

Tak jak w tytule. Dlaczego się zapytacie?

Dlatego, że zapierdalają ponad 200 na godzinę przez miasto i jak rozbiją się o samochód, to mają tłumaczenie „Nieuwaga kierowcy samochodu”.
No pewnie, bo jaśnie debil łaskawie jedzie, więc samochody z drogi i jeszcze czerwony dywan rozłożyć, co nie!?
Kierowco patrz w lusterka, no tak, bo to kierowca musi non-stop uważać i się rozglądać, żeby jebany rajdowiec na swoim pierdolocie mógł swobodnie pruć jak wariat! Bo on nie musi na nic uważać, ani zwracać uwagi! A jeszcze bardziej podoba mi się inny ich argument – „Kierowcy też zapierdalają”. Aha, bo zobaczycie kierowcę, który zapierdala samochodem, to automatycznie daje wam prawo, żeby też zapierdalać, tak!? Jesteście już usprawiedliwieni?! Jeśli tak, to oznacza, że nie macie mózgów, tylko jesteście tak samo stuknięci jak ten dres co zapierdala samochodem.
Poza tym, miejskich rajdowców w samochodach widzę raz na jakiś czas, a motocyklisty, który by jechał z mózgiem nie widziałem ANI RAZU!! Wszyscy motocykliści zapierdalali zawsze jaki ich widziałem! No może poza Harleyowcami, bo oni jednak mają mózgi a jazda jest dla nich przyjemnością.
Ścigacze natomiast zawsze ponad 2 stówy na liczniku i jeszcze oczekiwanie, że wszyscy będą na nich uważać, a oni są zwolnieni z wszelkiego rozsądku! Bo jak się z czymś zderzy to wina każdego, tylko nie jego. Myślenie typowego Janusza…

58
12

Komentarze do "Wkurwiają mnie motocykliści"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Rozsuń sie biedacki samochodzie ha tfu

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Haha przygłup

   1

   1
   Odpowiedz
 3. Cóż, szkoda że wrzuciłeś wszystkich motocyklistów do jednego wora. Jestem jednym z nich. Raz w życiu jechałem szybciej niż 200kmh ale to było na niemieckiej autobahnie i przez krótką chwilę. W jednym ci przyznam rację, jeżdżąc po Polsce nie widziałem normalnie jeżdżącego motocyklem Polaka (mieszkam poza PL).

  7

  0
  Odpowiedz
 4. Kupię tylne lampy do syreny bosto

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Właśnie droga to droga a nie dziki zachód jebana mać, jakieś subkultury motorowe co zapierdalają i mają w dupie innych, jeszcze te wpisy motocykl pasja, ok może i pasja ale jak zapierdalają i narażają innych to nie ma co żałować, ciekawe ilu by żyło jeżdżąc przepisowo…..?

  5

  0
  Odpowiedz
 6. Pełna zgoda. Motocyklistów określam jako „motozjeby”.
  To taki gorszy rodzaj dresiarza. Nie szanują innych, ani pieszych, ani zmotoryzowanych. Mają jakieś kompleksy i leczą je rkiem silników. Nazywają to „pasją”. Ale to po prostu motozjeby.

  10

  3
  Odpowiedz
  1. Się kurwa nie zesraj, przeszkadza ci dźwięk to zatyczki, tfu

   0

   8
   Odpowiedz
   1. ty nie tfuj tak, bo to nieładnie tak pluć na bliźniego… pewnie ten koment o biedackim samochodzie tez twój. Z dupy wzięty zresztą… Dobrze, że w konfrontacji jakimkolwiek biedackim samochodem zostają po was tylko śrubki… huj w dupsko debilom na drodze obojętnie czym jezdzą…

    6

    0
    Odpowiedz
  2. A tu powyżej mamy przykład kretyna

   2

   0
   Odpowiedz
 7. To jeszcze chuj, na dodatek każdy jebany motocyklista wpierdalający się pomiędzy samochody zamiast jechać swoim pasem powinien zostać wydymany przez transwestyte + 1000zł mandatu. Albo właściwie po przemyśleniu tylko mandat. Jeszcze skurwielowi dobrze robić…

  6

  1
  Odpowiedz
  1. Tylko szkoda iż w prawie jest napisane że można przejeżdżać pomiędzy autami motorem : art. 23 ust. 1 pkt 1) i 2) p.r.d. Kierujący pojazdem jest obowiązany przy wymijaniu lub omijaniu zachować bezpieczny odstęp od wymijanego pojazdu lub uczestnika ruchu.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. I bardzo dobrze. Wielu chorych ludzi czeka na narządy.

  2

  1
  Odpowiedz
 9. Nie myl motocyklisty z użytkownikiem motocykla (tak z reguły ci w adidasach i koszulkach).

  5

  0
  Odpowiedz
 10. Dobrze napisane. Polac temu Panu

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Tak. I te pojebane naklejki żeby uważać bo motocykle są wszędzie. A jebac ich niech nie zapierdalają 200km/h to będzie bezpieczniej.

  7

  1
  Odpowiedz
 12. A dlaczego tylko motocyklisci ?! A inni to chuj ?! Z tego wynika ze ty jestes rasistowski buc, ja wszystkich olewam rowno.

  0

  3
  Odpowiedz
 13. pilnie kupię sprzęgło do Żuka!
  może też być do Nysy…

  0

  1
  Odpowiedz