Wkurwiona dzieciarnia

Ta chujnia dotyczy podstawówkowych i licealnych gówniarzach zasyfiających tę stronę wpisami typu „Wkurwia mnie szkoła”, „Nie lubię matmy”, „Chujnia, bo nie lubię się uczuć”.
Co wy niedojebane szczyle możecie wiedzieć o problemach, jeśli dla Was największym problemem są jakieś spiny z nauczycielami. Wiadomo, ogarnięci nauczyciele/nauczycielki to może ułamek procenta, bo większość to niedowartościowane pseudointeligentne głupie śmieci, nieraz również z wybujałym mniemaniem o sobie. Zgadza się, że takie chwasty czerpią nieraz satysfakcję z poczucia władzy, ale takich ludzi się eliminuje, wysyłając np. nagranie do kuratorium. A Wy żałosne niedojrzałe cioty, zamiast coś zrobić w tym kierunku, wylewacie na potęgę żale na Chujnię. Beka z Was tłumoki!
Pójdziecie na studia, zaczniecie klepać biedę, dziewczyna zacznie Was zdradzać na boku, pracodawca będzie Was gnoił, rodzice zaczną chorować, to zrozumiecie co to znaczy mieć problemy wy głupie bachory.

Poza tym, jak możecie kurwa na lekcjach matematyki, fizyki czy chemii stwierdzać, że „Po co mi to! Przecież nigdy mi się to nie przyda!” Co za paranoja, naprawdę uważacie, że ta wiedza jest bezużyteczna? Nawet jeśli nie będziesz projektował elektrowni jądrowych, luksusowych samochodów czy statków kosmicznych, to może warto się uczyć Z CZYSTEJ LUDZKIEJ CIEKAWOŚCI ŚWIATA?!
Ale idiocie faktycznie wiedza się nie przyda…

Najlepiej siedzieć na Facebooku, z którego zrobiliście sobie przestrzeń do wzajemnego lizania sobie dupy i rywalizacji o to kto ma więcej lajków i jest większą gwiazdą, co nie? Zamiast się uczyć i poszerzać horyzonty, budować intelekt.

Wypierdalajcie ze swoim spamem, bo poziom tej strony spada z dnia na dzień.

75
32

Komentarze do "Wkurwiona dzieciarnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. I pisze to smiec ktoremu baba sie puscila bo pewnie z ciebie cipa i nie umie upilnowac studiujesz jakies gowno bez perspektyw z ktorego nie ma kasy a nawet jak by byla to jestes za wielkim kurwa leniem i debilem bo nie masz kasy xD
  Ciekawe jaki ty byles kutasie skoro tyle w tobie jadu i juz zaczynasz pierdolic jak typowy polaczek hurr durr zla mlodziez do roboty kurwo to bedziesz mial pieniadze smieciu a mlodzi niech sie udzielaja bo ich problemy moze z perspektywy czasu sa smieszne ale w tej chwili sa powazne
  Takze mlodzi uszy do gory a tobie autorze tego wysrywu z bolacej polackiej dupy soczysty chuj w zeby

  8

  4
  Odpowiedz
 3. Ale tak wygląda świat zrozum to, bo tego nie zmienisz. Muszą być ludzie do czyszczenia kibli, zamiatania ulic i tacy do badań kosmosu. Nie może być nagle tak że wszyscy wiedzą wszystko i będą tylko robić to, co tej wiedzy wymaga.

  3

  0
  Odpowiedz
 4. Typie nie każdego takie rzeczy ciekawią, a każdego zmuszają do uczenia się tego. Z tą ciekawością świata to dojebałeś.

  6

  1
  Odpowiedz
 5. Ostro pojechałeś, ale masz 100% racji. Ale zaraz wpierdoli się tu jakiś przedstawiciel młodego pokolenia i napisze, że teraz nie jest PRL, że Świat się zmienił i on wie wszystko lepiej niż jakiś stary dziad, który nie ma konta na pejsbuku. Chuj im w dupę.

  0

  5
  Odpowiedz
 6. Napisałeś, że trzeba być ciekawym świata, trzeba się uczyć. Jak tu można być ciekawym, jak system nauki jest w Polsce i tak całkiem spierdolony. Chyba nigdy nie doświadczyłeś tego w szkole. Napisałeś też, że nikt nie doświadczył biedy po studiach, zdrady itp. Dziwne, że dalej stoisz za szkołą, która Ci wszystko daje, nie niszczy Ci kręgosłupa (może nie sama w sobie), za to niektórym może też zniszczyć psychikę, co za wspaniała szkoła. Psychikę dlatego, że większość nauczycieli nie potrafi obchodzić się z dziećmi, może lekko rekompensatę otrzymujemy za to wszystko w postaci „wiedzy”, którą zdobywamy i która działa na zasadzie – wkuj, zdaj, zapomnij. Każdy ma swoje problemy, dopasowane do charakterystyki danej osoby. Dla Ciebie czyjeś problemy mogą być niczym, a dla nich czymś ogromnym. Wiadomo, że dziecko chodzące do podstawówki nie będzie się martwiło, czy po szkole średniej czy jakiejś tam będzie miało co jeść. Po części się z Tobą zgodzę jeśli chodzi o Facebooka, który mnie doszczętnie wkurwił i doszło do tego, że przestałem z niego korzystać, jeśli mogę nazwać to korzystaniem.
  Myślę, że kilka zmian w społeczeństwie Polaków zmieniłoby podejście do różnych spraw, w końcu ludzie robią coś dla ludzi, ludzie żyją dla ludzi i wszystko jest dla ludzi.

  6

  0
  Odpowiedz
 7. Ze wszystkim się zgadzam, poza tym uczeniem się w szkole z czystej ciekawości świata. Po pierwsze jak ktoś Cię do czegoś zmusza to się tego nie chce robić, po drugie wiedza w szkole jest podana w taki suchy i nudny sposób że po prostu nauka tego jest nużąca. Z czystej ciekawości świata to możesz sobie poczytać encyklopedię, blogi ludzi co się interesują daną tematyką lub książki. Ale jest jedno ale- poczytać, a nie się uczyć. Uczyć to się możesz jak już Cię coś zainteresuje i chcesz iść w tym kierunku, a nie kuć na blachę informacje których wiesz, że nie wykorzystasz i co więcej są dla Ciebie nużące.

  4

  1
  Odpowiedz
 8. DAWAJ NA RING DZIADKU! >:(

  4

  1
  Odpowiedz
 9. Jakby szkoła była 4 dni w tygodniu po 6 godzin bez wfów, jakichś przedsiębiorczości, religii (z bólem muszę to stwierdzić jako katolik i przeciwnik antyklerykalizmu), czy literatury, to dzieciaki byłyby szczęśliwsze. Szczerze, jakbym był gimbusem, to wolałbym oglądać pranki na tiktoku, niż przymusowo grać w gałę, bo włefista każe.

  4

  0
  Odpowiedz
 10. pewnie większość was to dzieciarni i gimbusy bez mózgu.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Pierdolenie „to mi się nie przyda” przypomina pierdolenie Grety „do autobusów wszyscy” albo na koń… Chociaż w jej przypadku może by jej dobrze zrobiło…

  0

  0
  Odpowiedz