Zabroniona jazda rowerem po chodniku – absurd

DALL-E-2024-01-30-18-30-21-A-humorous-scene-showing-a-cyclist-on-a-sidewalk-dodging-pedestrians-pets 

Witam, wnerwia mnie, że zabroniona jest jazda po chodniku – bo lepiej rowerem jeździć chodnikiem niż asfaltem. Bredzi się, że to w imię bezpieczeństwa – gówno prawda!

Bezpieczniej jest jeździć chodnikiem, bo nie przeszkadza się w jeździe kierowcom pojazdów silnikowych np. samochodów, ponadto jest mniejsze ryzyko, że pojazd zderzy się z kimś, kto jedzie rowerem.

Jest chodnik bez przeszkód dla przemieszczania się rowerem, a po asfalcie jeżdżą pojazdy, ale oczywiście nie można, bo taki durny przepis.

Pozdrawiam, fan gry „Total Immersion Racing”.

12
12

Komentarze do "Zabroniona jazda rowerem po chodniku – absurd"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To jest kolejny gówno-temat, który ma tworzyć podziały społeczne. Ma być podział na pieszych, puszkarzy, motocyklistów, skuterzystów, busiarzy, tramwajarzy, rowerzystów, e-rowerzystów, quadowców, hulajnogowców. W obrębie puszkarzy jeszcze spalinowcy, e-puszkarze, SUV’y, inwalidzi. I chuj wie, co jeszcze. Wszyscy mają nienawidzić wszystkich innych i za wszystko mają być mandaty, konfiskaty pojazdów i odbieranie praw jazdy. Energia społeczna ma iść na gówno-debaty, dochodzenie praw i tworzenie nowych praw – czy ten miał prawo wejść tam, a tamten zaparkować tu, a rower czy mógł wjechać tu, a baba z wózkiem wejść na ścieżkę rowerową, czy dziecko mogło jechać po chodniku, a czy tamten miał prawo włączyć silnik podczas skrobania szyby, a ten czy mógł stanąć z dziećmi na miejscu dla inwalidów, a tamten inwalida stanąć na miejscu dla LGBT, a ten z instalacją LPG wjechać do parkingu podziemnego i zaparkować na miejscu elektryka. Ta cywilizacja jest już zniszczona. Obudzicie się dopiero, gdy was zrzucą z kałachem pod Moskwą na pole minowe na rozpoznanie. Nastąpi wielkie kurwa przebudzenie – co jest ważne i co się zadziało z waszym państwem w czasie, gdy analizowaliście, czy ograniczenie w mieście do 30 i pakiet nowych fotoradarów podniesie poziom bezpieczeństwa i czystość powietrza w Strefie Czystego Transportu. Rozjedzie was ruski czołg, palący 100l/100 km i osra ryj wrzącym mixolem, kapiącym z rury wydechowej. Może nawet do tego dojdzie na zielonym świetle, na przejściu dla pieszych.

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Nie jest oczywiste, czy ten z instalacją LPG mógł wjechać do parkingu podziemnego i zaparkować na miejscu elektryka. Nie wolno wjeżdżać do takich parkingów z LPG – są znaki przed zjazdami. Więc skoro tam zjechał, a nie mógł, to może mógł zaparkować na miejscu elektryka, bo i tak w ogóle nie mógł się tam pod ziemią znaleźć, więc może nie dotyczą go już inne przepisy? A jeśli dotyczą? Jak go ukarać? Za 2 osobne wykroczenia? A może raz za pierwsze, a za drugie dojebać srożej, bo to już recydywa? Wprawdzie to niby 2 osobne wykroczenia, ale oba z kodeksu drogowego, więc jakby recydywa. Za recydywę należy się razy 2. A kto ma zgodnie z prawem wydobyć to nielegalnie zaparkowane auto z LPG? Strażak ma ryzykować życie? A może trzeba wysiedlić budynek i bezpiecznie wyburzyć?

   2

   0
   Odpowiedz
 3. Lepiej niech cię ciężarówka rozjedzie na ulucy niż masz komuś krzywdę na chodniku zrobić debilu pedalarzu w kalesonach.
  Won z chodników i koniec dyskusji a jak wyjesz że nie masz którędy jeździć to chuj mnie to obchodzi.

  3

  5
  Odpowiedz
 4. Dobrze gada bo Ci rowerzyści jeżdżą teraz jak chcą kurwa, środkiem jezdni a chodnik pusty albo przez pasy na szybkości. A piesi już nawet nie patrzą na pasach tylko wpierdalają sie pod koła bo ryj w telefonie i słuchawki na uszach, albo ,,mam pierwszeństwo to wbiegne mu przed maske jak mnie potrąci to jego problem”- chuj że kaleką zostanie ale to wina kierowcy.

  5

  0
  Odpowiedz
 5. Pierdol to i jeździj po chodniku. Dopóki nie ma systemów rozpoznawania twarzy i tablic rejestracyjnych dla rowerów, to chuja ci zrobią. Zdarzy się czasem jakiś szeryf, co się pluje, ale takiego też możesz ojebać.

  2

  1
  Odpowiedz
 6. Zgadzam się nawet z Tobą, wszystko działałoby jednak wtedy kiedy jebane chodnikowe zombie stosowało się do tych samych zasad co kierowcy na ulicy. Prawostronny ruch na chodniku, a jak wychodzisz ze sklepu, schodów lub jakiegoś jebanego, podłączającego się do głównego deptaka winkla to zatrzymujesz się jakbyś wjeżdżał na skrzyżowanie, sprawdzasz czy nikt szybko i idzie i włączasz się do ruchu. A nie jak to jebane w dupę zombie, łeb w telefon i dupą ze sklepu wychodzi do głównego deptaka i coś tam kurwa do telefonu na głos „…córuniu, córuni, a-ci-ci-ci, a-ci-ci-ci…”. Lub idzie sobie rodzinka/znajomi całym chodnikiem rozjebana i chuj z tobą, bo oni mają akurat dobre humorki, a że rzadko w mieście to chuj z wami, chuj z tobą i z duchem twoim….

  Naprawdę nienawidzę jebanego zombie

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Rowerzysci powinni miec numery rejestracyjne i prawo kazdy.Jada jak chca .Wkurwiaja kierowcow i pieszych.Ma pedalarz sciezke rowerowa to nie po chodniku w pieszych jedzie.Albo na czerwonym swietle zapierdala.Rowerzysci to zmora kierowcow oraz pieszych.Tak samo nastepna grupa bezmozgow to idioci na roznych hulajnogach.Kupi huj szpanuje a nie zna zasad ruchu.Pcha to sie pod auta i pod nogi.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Otrzymujesz zielone punkty na steka i nowe ubrania. Klaus Schwab.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. powiedz to jebanemu plebsowi który non stop łazi po ścieżkach rowerowych

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Co powinien zrobić pieszy kiedy chce przejść na drugą stronę chodnika?
  Obejrzeć się do tyłu by zobaczyć czy nie jedzie jakiś pierdolony rowerzysta 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Rajtuziarze to debile.Wszedzie chca budowy sciezek rowerowych bo chca wszedzie pedalowac.Wkurrrrrwia mnie grupka kilkuosobowa rajtuzowcow co popierdala srodkiem chodnika.A obok pusta sciezka rowerowa.

  1

  0
  Odpowiedz