Zdjęcia z neta

Czy to nie brzmi znajomo? Na Internecie widzisz kobietę, którą spokojnie można ocenić w skali 10 na 10, piekna talia, szczupła, ponętna no po prostu cud miód. Ale w rzeczywistości ta sama osoba wygląda jak zupełne przeciwieństwo tego co pokazuje na zdjęciach, zakłamanie jak chuj. Nigdy nie zrozumiem po co kobiety tak zakłamują rzeczywistość i retuszują się di granic możliwości. Kompleksy równie wielkie jak jej zad. Nie łatwiej po prostu nie wstawiać zdjęc do Internetu, skoro się siebie nie akceptuje niz oszukiwać wszystkich ? Nigdy nie zrozumiem logiki ludzi.

73
12

Komentarze do "Zdjęcia z neta"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tu Arktos, władca Lodolandii. Szkoda, że u mnie w moim lodowym imperium, zwanym Lodolandią, nie ma internetu, ani chociażby telefonów. Bym z Jakubem robił sobie selfie, albo robił bym zdjęcia Tabaludze, temu przygłupowi, potem bym wiedział – kto jest moim wrogiem.
  Chwała Lodolandii 😀

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Byłem arktosem 10 lat na wielu forach itd. Pisałem takie teksty hehe. Polecam jako awatara i w ogóle . Czyń honory domu godny następco .

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Ja to jestem Arktos, a ty to tylko podawałeś się za wielkiego potężnego władcę Lodolandii – czyli mnie. Ja jestem prawdziwy Arktos.
    Chwała Lodolandii 😀

    0

    0
    Odpowiedz
 3. Niektóre mają kompleksy te brzydkie częściej właśnie dlatego ale bywa różnie wiec trudno to uzasadnić mało kto ma odwagę żeby się szczerze pozalic a są sytuacje ze jest naprawdę ciężko

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Właśnie taką na pinderze poznałem. Wysłała później więcej zdjęć a ja o kurwa, to dalej ty? O teraz jestem zawiedziony bo już miałem ochotę na jej ponetne ciałko.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Na zdjęciach piękno 10/10. W rzeczywistości może nie taka zła, ujdzie i w dodatku tępa w chuj, bo zamiast się uczyć to się maluję przez kilka godzin. Znam takie przypadki.

  4

  0
  Odpowiedz
 7. „Kompleksy równie wielkie jak jej zad.”
  xD
  dobre 😉

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Spierdalaj Jacek.

  0

  2
  Odpowiedz
 9. co ty kurwa nie powiesz sherlocku ?

  0

  2
  Odpowiedz
 10. wkurwiamnie.ddns.net polecam

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Kobieta to stworzenie Boże które powinno stać w oborze. Ze względu na kształt dupy wziął ją chłop do chałupy.
  Pzdr.

  4

  1
  Odpowiedz
 12. Nastała era sexu, szpanu i kasiory. Zakłamany ryjec na zdjęciu zwiększa szanse wydarcia bogatego dupcyngiera dla którego priorytetem będzie zakiszenie ogóra a nie zakłamana morda pod maską.

  6

  0
  Odpowiedz
 13. Kobieta wcale nie musi być ładna z ryja, wystarczy że ma jebane cycuszki i dupkę. Chuj z resztą

  3

  3
  Odpowiedz
 14. Kobiety < Ludzie

  3

  0
  Odpowiedz
 15. Są też takie dupeczki, które wyglądają nieźle ,ale nie eksponują swoich atrybutów na zdjęciach.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Znaczy trza zalac pale . Welcome to our new game . A ty widzial swoje selfi ??? Moze ty troche przeinaczasz ? Moze twoja ” pala ” to suchy suchares ? Moze twoja morda ma cos z dinozaura ? Moze sobie ” selfi ” strzel , a potem pierdol o innych . Just sayinn’ .

  0

  0
  Odpowiedz
 17. To samo z kolesiami. Byłem u kumpeli. Weszła na chat interii. Kolesie ją zarywali na nagi tors. Inni wysłali zdjecia kutasa. Jak zobaczyłem 5 raz tę samą klatę i 8 raz tą samą fujarę to wiedzieliśmy że coś nie gra .

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Też mi kurwa, wielki problem. Fotografie retuszuje się od początków istnienia fotografii, czyli od drugiej połowy dziewiętnastego wieku. A i wcześniej retuszowano portrety, tyle że wtedy na takie cudo stać było tylko najbogatszych. Dziś każdy ma w telefonie darmową aplikację do retuszu to retuszuje kto chce. A nie każdy chce. Wolna wola. Na żywca i tak wszystko widać w oryginale.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Po co wchodzisz na instagramy, snapczaty. W ogóle dopiero miesiąc temu dowiedziałem się, że to drugie służy jedynie do wysyłania gołych zdjęć. xP

  0

  0
  Odpowiedz