Zimno w pracy

Piszę krótko i na temat – w robocie mam obecnie 15 stopni C. Oczywiście wymagany odpowiedni strój pracownika i jako że „świeci słońce” to otwarte na oścież drzwi, co by klienci łatwo weszli.
Pizga jak w kieleckim, od jutra pierdolę, zakładam kurtkę i rękawiczki.
PS ktoś może stwierdzić, że 15C to nie mało, jednak co innego ubrać się i przejść z punktu A do B, a co innego siedzieć 9 godzin w takim pomieszczeniu. Śrut jak chuj.

46
39

Komentarze do "Zimno w pracy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie wierz w bajki o tym, że prawdziwa miłość pokona wszystkie problemy. Wszyscy, którzy wmawiają innym te brednie robią to z zazdrości, bo nie mają fiutów. Najlepszy lek na zimno w pracy, to mieć wyjebane.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jest jakaś temperatura minimalna w której można pracować, pozwij skurwysyna.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Ponieważ zarabiam 17 tysi netto i jeżdżę mesiem, to mam doświadczenie w prowadzeniu sklepów detalicznych. Gdybyś był moim pracownikiem, to bym uśmiechnął się ciepło i zaproponował ci montaż dżakuzi albo solarium na zapleczu, żeby ci umilić czas pracy. A po tej propozycji wypierdoliłbym cię na roznoszenie ulotek albo stanie na otwartym straganie. Następnego dnia oceniałbyś temperaturę w sklepie bardziej optymistycznie i entuzjazm do pracy znów by wrócił.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Następnego dnia w prasie napisanoby: z niewiadomych przyczyn w mesiu znaleziono patałacha co uśmiechał się ciepło bo do końca myślał, że żartuję. Świadkowie twierdzą, że nic nie widzieli, prokuratura bada sprawę, us bada szesnaście koleżeńskich donosów, mesio zbadałsię sam. Na syfa. Tyle porannych wiadomości

  0

  0
  Odpowiedz
 6. #3 gdybyś był moim pracodawcą, za taki numer zrobiłbym ci jesień z dupy średniowiecza .

  0

  0
  Odpowiedz
 7. wiem coś o tym. ja całą zimę w mieszkaniu miałam 12 stopni… :] Bo chuje nie chcą bloku ocieplić a mieszkanie narożne, wiec przemarznięte w chuj ściany… porażka. Łącze się w bólu!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Bierz urlop Tzn: mrozowe;)

  0

  0
  Odpowiedz
 9. #5 chyba z dupy jesień średniowiecza hahahah

  0

  0
  Odpowiedz
 10. jesli to cie pociesz to przez ostatnie 5 lat robie w temperaturze bliskiej zera, z takom ruznica ze tu swiata i ludzi z zewnatsz nie zobaczysz.

  0

  0
  Odpowiedz