Żona marnotrawna

Wkurwia mnie, że z moich dość dużych oszczędności zostało mi 300zł. Jutro biorę wypłatę czyli swoje marne 2200 a żona chce to w całości wydać na egzotyczne wakacje.

32
9

Komentarze do "Żona marnotrawna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To chowaj kasę przed nią, proste

  2

  0
  Odpowiedz
 3. egzotyczne wakacje w Suwałkach ma się rozumieć ? To ja byłem na egzotycznych wakacjach w ok. 24 krajach na całym świecie i mi za to jeszcze płacili. Teraz wróciłem do kraju i klepie biedę za marne 2180 zł netto na miesiąc, Po opłatach zostaje na ręke 300 zł. Witam w klubie chujowiczu ! Pierdol taką żone,jak chce egzotycznych wakacji wyślij ją do Ugandy na sex-turnus.

  10

  1
  Odpowiedz
 4. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  2

  3
  Odpowiedz
 5. No to jesteś kurwa jeleń, łoś i pierdolony pantofelek xD

  3

  3
  Odpowiedz
 6. To zostaw tego pasożyta w końcu.

  3

  2
  Odpowiedz
  1. To musial by zostawić każdą , no chyba że wziąć sobie turbo paszteta, który by mu doplacal

   0

   2
   Odpowiedz
 7. Chciałeś panią? J*baj na nią!

  10

  1
  Odpowiedz
 8. Kopnij ją w dupę, naprawdę szkoda zachodu. Będzie wam się nawarstwiało wzajemne niezadowolenie co i tak prędzej czy później rozwali związek.

  4

  2
  Odpowiedz
  1. A nie przyszło ci do głowy ze on jako rozwodnik będzie trafiał na jeszcze gorsze ? Rozwodnik to facet drugiej kategorii jak samotna matka

   2

   0
   Odpowiedz
 9. Baby takie są. Ścigaj ją do roboty, najlepiej za najniższą krajową. Efekt będzie taki, że albo się czegoś nauczy, albo pójdzie do innego. Obie wersje mają swoje dobre strony:) Najgorzej, to brać kredyt na babskie zachcianki.

  5

  2
  Odpowiedz
 10. 2 tys cebul polskich na wakacje? W podpiździewie opolskim? To ja tyle na jedne buty wydaję.

  1

  2
  Odpowiedz
 11. to ODP – co to kurwa za bełkot? zgaście wreszcie tego palanta bo on z psychiatryka uciekł, przecież tego się, kurwa czytać nie da!

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Chce wydać twoje pieniądze bo i tak wie ze się z tobą rozwiedzie ale sobie poużywa …. ponadto u ciebie ciężko z decyzjami wiec kompletnie nie jesteś męski … miłej roboty

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Zmień żonę albo pracę 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Wyslij ja na plebanie.Tam proboszcz zrobi jej wakacje ktorych nie zapomni do konca
   zycia.

   0

   0
   Odpowiedz