Życie po swojemu

Nie bedę zaczynał od tego co mnie boli…Post nie ma na celu wyładowania swoje frustracji na cały świat ale może na dzisiejsze wartości i ludzi dla takiej osoby jak ja.Jeśli miałbym powiedzieć co mnie najbardziej drażni w dzisiejszym ogólnikowo mówiąc świecie to egoizm,alkohol,przereklamowane idealne wszystko nawet ubrania niektórych marek bo tylko to oznacza że masz w pizdu pieniędzy,brak jakiejkolwiek moralności,odpowiedzialności za siebie,cwaniactwa i panowanie dużego pozerstwa razem ze swoim zajebiście dużego ego.I najważniejsze pytanie dlaczego to ja akurat widzę najwięcej tego skurwysyństwa na co dzień gdzie bym nie pojechał czy to do dużego miasta,mniejszego miasteczka,wsi to wszystko obraca się wokół tzw. manii wielkości dusz ludzi.Czuję,że każdy boi się czegoś,a najbardziej typowej jednostki co może być dla niej najgorsze to obalenie i wypierdolenie przez swoją grupę i społeczeństwa nie wiem jak to nazwać,boją się że zostaną sami…Może to być śmieszne,jestem młody ale czy dzisiaj promuje się coś takiego we wszelkich mediach coś takiego jak kręgosłup moralny???Takie wartości jak szacunek do siebie,praca nad sobą,honor,godność,uczciwość wobec samego siebie.I tak wiem.Takie coś było wcześniej ale nie w takim rozmiarze jak teraz więc morda do kibla jak cię śmieszą takie rzeczy nie jestem frajerem nie jestem nie wiadomo kim,Zwykły człowiek może trochę z większą odrobiną inteligencji niż reszta,z resztą co ja będe pie*olił pewnie nie wiesz nawet o czym mówię bo i tak ten post zrozumie zapewne liczne grono osób.I na koniec,kij ma zawsze dwa końce,życie finansowe to nie wszystko….Natura ma to do siebie,że jutro możesz się rozczulać nad swoim losem bo natury nie oszukasz,prawdziwa droga do szczęscia to taką którą budujesz na uczciwości do samego siebie.

50
9

Komentarze do "Życie po swojemu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ale co mi tu wymyslasz ? Tak dlugo jak mozesz siedziec przy biurku i bezkarnie walic konia nie powinienes marudzic, czarnuchy w afryce musza dzielic sie biurkiem z cala wioska

  1

  3
  Odpowiedz
 3. Witaj!
  Rozumiem Cię. Masz rację. Obserwuję to zjawisko od pewnego już czasu i dlatego przyznam Ci rację.
  Od zawsze było tak, że człowiek chciał się wyróżniać w środowisku, lecz w tym momencie pewne postawy szczytują w swej bezsensowności. Jest to idiotyzm w czystej postaci.
  To co się obecnie dzieję w polskim społeczeństwie, to jedna wielka degrengolada.
  Daj do siebie jakiś namiar/kontakt, bo poszukuje takich ludzi jak Ty. Ludzi którzy widzą rzeczywistość taką jaką ona jest i nazywają ją po imieniu.
  Pozdrawiam zdrowo myślących

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Żeby tylko w polskim… Ta degrengolada ma wymiar globalny, jest celowa, kreowana, sterowana, na imię jej marksizm kulturowy.

   1

   0
   Odpowiedz