Życie jest bez sensu

Co bym nie zrobił, tak naprawdę nie ma znaczenia. Życie jest bez sensu. Nie mam skłonności samobójczych, czy coś w tym stylu, po prostu to do mnie przychodzi co jakiś czas. Taki dół bez widocznego powodu.

26
39

Komentarze do "Życie jest bez sensu"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Norma, chujnia i fakt zarazem. Życie jest bezsensu i żadnego większego znaczenia nie ma, ot po prostu sobie jest. Rozmyślanie nad tym tylko potęguje doła. Szczęście osiąga się wtedy gdy jest się ślepym i ma się w to wszystko wyjebane, trzeba zapomnieć i dać się tej bezsensownej, ciemnej chujni porwać a z czasem gdzieś tam pojawi się blask..

  2

  0
  Odpowiedz
 3. witam w klubie kolego

  1

  0
  Odpowiedz
 4. I masz kurwa rację, robimy wszystko żeby jakoś odepchnąć od siebie tę myśl, ale przychodzi czas.. Przychodzi ten czas w życiu każdego z nas kiedy uświadamiamy sobie, że życie nie ma sensu, że to co zrobimy i powiemy nie ma najmniejszego znaczenia. W tej jednej jedynej chwili odczuwamy cały ból, niepokój, smutek i samotność. I dociera do nas, że ten stan tak naprawdę nigdy się nie zmieni, możemy oszukiwać sami siebie latami, ale kiedyś i tak przyjdzie TEN moment..

  3

  0
  Odpowiedz
 5. Też tak mam i śrut.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Czasem tak bywa ale trzeba brać się w garść,przestać się żalić i „nie ma opierdalania” , jednocześnie starać się pomagać innym , będzie lepiej !!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wiesz co, nie tylko ty tak masz tak źle, ja tez. Takie jest życie, liczy sie w nim kasa i sex i to całe nasze życie, ktoś zaraz napisze miłość itp ..ale tak naprawdę to tylko istniejemy po to by spłodzić z jak najlepszym okazem płci przeciwnej dziecko które będzie mieć dobre geny i tyle, nie wierze w nic już na tym świecie!!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Radzę wyjść do parku, złapać świeżego powietrza i choć na chwile odpocząć od pędu społeczeństwa… Wtedy wszystko wyda się piękne… Pozdrawiam anonim

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Może spróbuj coś zmienić. Nie wstawaj o 10 w weekendy, ale o 9. Zamiast siedzieć na czatach możesz iść pobiegać. Czasem daj sobie na luz, nie wymagaj za wiele od siebie. Możesz odwiedzić dziadka albo ciocię.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. A ja to co, nie wkurzona? Mam taką wadę wielką – otóż nie jestem sprytna, lecz naiwna. Wiesz jak mi głupio?

  0

  0
  Odpowiedz