Żyję gorzej jak patologia

Witam,
Niedawno wynajęłam sobie mieszkanie bo jestem już starą cipą i nie chciałam mieszkać z rodzicami całe życie. Zarabiam te marne 2300, tyrając po 10-czasami 12h czyszcząc pociągi dla pkp itd. i co?
Z całej tej jałmużny wydaje 600zł na studia, 1300 na kawalerkę, na jedzenie 300zł. Zostaje mi 100zł na rozrywkę, kupno ubrań i kartę miejską. Żyć nie umierać.
Boli mnie to,że ja nie mam absolutnie żadnej pomocy ze strony państwa ponieważ:
a) nie jestem patologią
b) nie wspieram prokreacji
c) nie jestem nierobem.
Państwo powinno wynagradzać tych, którzy pracują i chcą być w życiu kimś a nie kurwa pomagać mnożyć się zasranej patologii.

68
7

Komentarze do "Żyję gorzej jak patologia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Państwo powinno wynagradzać tych, którzy pracują i chcą być w życiu kimś a nie kurwa pomagać mnożyć się zasranej patologii.”
  Państwo daj ,państwo daj. Czemu nie zmienisz roboty z na normalny etat 8h? Czemu wynajmujesz kawalerkę za 1300zł? No a jak Cię nie stać na kawalerkę to czemu nie wynajmiesz pokoju albo nie będziesz dalej mieszkać z rodzicami? Weź mi tu nie pierdol o pomocy państwa.

  13

  5
  Odpowiedz
 3. To teraz jeszcze pomyśl sobie że do tego wszystkiego masz małe dziecko. Do tego też nie trzeba być patologią. No i musisz je ubrać, wyżywić i zostawić gdzieś z pewnością nie za darmo na czas gdy ty pracujesz. I co? Skąd masz na to wziąć? Ukraść? Zrezygnowac ze studiów by na to mieć i zawsze tyrac już na pkp myjąc podłogi? Znaleźć lepszą pracę? To czemu nie znajdziesz jej już teraz? Więc za przeproszeniem odpierdol się od tego śmiesznego 500+ bo z tego nikt się jeszcze nie utrzymał. A nawet gdy ma więcej dzieci czyli kolejne 500+ to pomyśl sobie co to znaczy wyżywić te dzieci, ubrać, posłać do szkoły czy przedszkola. Bo gdy nawet ktoś bierze 2000zł na 4 dzieci to i tak mu na miesiąc zycia nie wystarczy by utrzymać siebie i 4 dzieci które potrzebują jeść, ubrać się, wyprać, czasami zachorują itd. A gdzie rachunki, czynsz i reszta. Osobiście nie znam nikogo kto by żył z samych datków od państwa. W takiej Wielkiej Brytanii to od dawien dawna są zapomogi na dzieci itd i jakoś wszyscy żyją do tego ilu tam jeszcze jest imigrantów którzy to pobierają. A wy byście zadziobali rodaka za tą jałmużne bo przelicz sobie co możesz w Polsce kupić za te 500 zł a co w UK za 200 funtów.

  4

  12
  Odpowiedz
  1. Jak cię kurwa nie stać na zrobienie dzieciaka to zakładaj gumę, proste.

   3

   2
   Odpowiedz
  2. Bierz spusty do ryja i po problemie. Jebać wasze dzieci.

   0

   2
   Odpowiedz
 4. To ile lat maja teraz stare Cipy?

  9

  0
  Odpowiedz
 5. Wiek , stary , goodbye after 21 , I had my first hit when i was 13 . I had my first hit when I was in a nutsack …I’m burn out after that …

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Zamknij pysk

   0

   1
   Odpowiedz
 6. Po co ci studnia i tak będzie robiła za 2300?

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Tak sobie czytam Twoją chujnię przy śniadaniu i taka , w dupę, myśl mi się nasunęła. Państwo chyba nie chce wynagradzać tych co chcą w życiu byś kimś bo głupkami łatwiej się rządzi. Po co im obywatel co im powie, że to co robią jest bez sensu? Albo nazwie ich pierdolonymi idiotami? Dlatego tak ważne jest, żebyś się nie dał zakrzyczeć albo co gorsze, przekonać, ze słońce wschodzi od zachodu.. pozdrawiam.

  9

  2
  Odpowiedz
 8. Nie podoba się państwo, ucz się języka i bye bye. Jest masa państw gdzie jest trudniej jak w Polsce. Ale jako standardowy Polak musisz sobie ponarzekać. Siedź u rodziców i odkładaj pieniądze bądź weź kredyt na własne mieszkanie jak masz możliwość – nie becz. Nie masz nikogo na utrzymaniu więc kredyt masz szanse dostać. Będziesz mieć 2 pokojowe mieszkanie za mniejsze pieniądze, a jak kiedyś Ci się odwidzi… sprzedasz a reszta kasy zostanie. Jedna z najlepszych inwestycji jaką możesz zrobić. Tylko trzeba mieć jaja do kredytu, nie tylko narzekać. Jak wolisz, to układaj banany na półkach w UK za … 7 funtów / godzinę 🙂 lub leć do Afryki i zobacz jak tam jest wspaniale..

  0

  3
  Odpowiedz
 9. „Państwo powinno wynagradzać tych, którzy pracują i chcą być w życiu kimś a nie kurwa pomagać mnożyć się zasranej patologii.”

  Przecież tak było…
  – zachciało się Wam „wolności, demokracji i kapitulizmu”, to teraz macie SOLIDURNIE !

  Nie odnoszę tego do Ciebie, bo za młoda jesteś, ale z pretensjami do Twoich rodziców…

  1

  1
  Odpowiedz