Wspomnienia

Wkurwiają mnie wspomnienia, jest cicho i przyjemnie albo głośno i zajebiście sie bawisz aż tu nagle przypominają ci sie sytuacje w których serce pęka, przypomina ci sie jakim jesteś idiotom i debilem i co głupiego odjebałeś a za każdym razem gdy próbujesz sie zmienić na lepsze i być takim, na taki okres czasu żeby zapomnieć jakim byłeś idiotom to ktoś i tak sprowadza cie do swojego poziomu i cały misterny plan idzie sie jebać. Także no wspomnienia to kurwy, najlepiej sie czuje jak dużo wypije albo zapale wtedy to już nawet jak na kacu wstane i przypomni mi sie jak obrzygałem sobie rękaw 10 razy leżąc w kałuży to będe miał w to wyjebane. I może ktoś powie, że zatruwając swój organizm nie stane sie lepszy a ja już mam to w dupie bo próbowałem wszystkiego żeby godnie żyć i sie nie da.

25
13

Komentarze do "Wspomnienia"

 1. Przed przeznaczeniem nie da uciec się ,jak przed wspomnieniami. Gdy zechcą to dopadną cie za siedmioma górami za siedmioma rzekami za siedmioma lasami

  1

  0
  Odpowiedz
 2. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  3
  Odpowiedz
 3. „Idiotom” no jesteś…

  1

  2
  Odpowiedz
 4. I racja matole pij, tylko alkohol pomaga jest nawet taka terapia alkoholowa pijesz dopóki nie umrzesz

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Normalnie tak głębokie i składne jak przemyślenia przeciętnego dresa, któremu się zebrało na filozofowanie i wspomnienia.

  0

  0
  Odpowiedz
  1. No. Straszny z niego chuj.

   0

   0
   Odpowiedz