Acta, annonymous

Piszę, bo się wkurzam na debili w tym kraju. Pokolenie dzisiejszych dwudziesto-parolatków ma dostęp do takiej wiedzy i doświadczenia całej ludzkości z ostatnich kilku dziesięcioleci, że spodziewałabym się więcej rozsądku.
Tymczasem dają się wodzić za nos, robić z siebie idiotów kompletnych. Najpierw, podczas gdy dowody po katastrofie smoleńskiej pierzchły, robili krzyże z puszek po piwie. Setki ich, jeśli nie tysiące stało na krakowskim przedmieściu domagając się likwidacji dwóch skrzyżowanych deseczek, czy wyśmiewając tych deseczek obrońców. W tym czasie za ich plecami rządzący robili co chcieli, podpisywali co chcieli, potem modny temat Lecha na Wawelu.
Teraz straszenie acta. Trzeba być głupim żeby nie widzieć że cały ten bałagan jest na rękę ludziom u władzy, że wręcz jest przez nich rozdmuchany.
Ja rozumiem, że ten serwis nie do tego służy, ale dlaczego ludzie są tak głupi że tego nie widzą? Dlaczego dają się tak ogłupiać?
To, co dzieje się w tym kraju mnie przeraża, a najgorsze że czuję się jak w krainie zombie którzy myślą tylko o i phonach, ciuchach i samochodach. To jedyne co obchodzi moje pokolenie. Jest mi wstyd. Nie stać nas na NIC, NIC. Żadnej autonomicznej myśli, mózgi wyprane, a jak podzielę się tymi refleksjami ze znajomymi to pukają się w głowy i robią ze mnie świruskę.
I idą do roboty na 10 godzin, zapieprzają na te i phony, na te gówna które im wmówiono, harują od świtu do nocy i nawet nie mają czasu się zastanowić po co. Chyba napiszę o tym książkę kuwa.

60
60

Komentarze do "Acta, annonymous"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. dobra myśl…sam ostatnio nic nie ogarniam o co tu tym wszystkim ludziom chodzi :d

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ale żeś kurwa wymyśliła. Za dużo masz czasu? Oflaguj się i załóż kamizel z napisem: ”Pierdolę, Nie robię!”

  0

  0
  Odpowiedz
 4. napisz, kuwa…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dokładnie, jeśli ktoś jest nie wierzący to w jaki sposób krzyż może obrażać jego uczucia religijne? Równie dobrze mogliby protestować przeciwko graniu w kółko i krzyżyk. Skoro nie wierzą to krzyż nie powinien mieć dla nich żadnego znaczenia. A druga sprawa, nawet jeśli ktoś nie wierzy to i tak jeśli jest patriotą to musi szanować wiarę Chrześcijańską ponieważ jest ona częscią naszej kultury, tradycji i historii.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. w końcu konkretny wpis, ten swiat musi pi.nąć bo to najwyższa pora.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Rąbek prawdziwej rzeczywistości się przed tobą uchylił… Gratuluję, że to dojrzałaś 😉
  Dostrzegasz, że jesteś manipulowana, lecz niestety nic z tym nie zrobisz. Musisz to zaakceptować, ponieważ człowiek, to gatunek stadny, a osoby odmienne skazane są na niepowodzenie – nazywa się to selekcją.
  Nawet jeżeli słów tych nie rozumiesz, wyobraź sobie, że chciałabyś się temu przeciwstawić. Czekałaby cię porażka. Dlaczego? Fizycznie niemożliwym jest osiągnięcie tego celu. To społeczeństwo kształtuje ciebie, nie ty je. Albo akceptujesz warunki, jakie ono stawia, albo musisz wypier***** z pokorą 🙁
  Taka jest rzeczywistość, ta prawdziwa a nie ułudna, stworzona przez cywilizację iluzja 🙁

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ach, ja bym im nic nie mówiła, a wiedziała i robiła swoje w tym wypadku. Ostatnio zbierałam podpisy o referendum w sprawie aby nie przedłużać czasu do emerytury. A ludzie samoluby z powodu, że są już na emeryturze to nie pomogli – wielu nie podpisało tego.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Stary, książki to przeżytek – napiszesz ją dla garstki niezdebilonych do końca. Znajdź sobie hobby i się mu oddaj:-)

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Prawdę mówi, polać jej!
  Mózgi połowy narodu wyprane, rzucili im hasło że ACTA ogranicza i się oburzyli jakby się łudzili że już nie są ograniczeni. Przez własną głupotę.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Wy wszyscy potakujący nieskładnemu bełkotowi autorki tematu jesteście jeszcze bardziej pojebani, niż statystyczny polski zombie-obywatel.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. No,nie dociera to do nich!Bo to debile są,gamonie lokalni.Wyznawcy mamony i kałłacha.A ty kobieto dziewczyno Człowieku napisz tę książkę 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Popieram Cię w stu procentach. Nie wolno kryptoreklamować, ale polecam Ci Gazetę Ojczystą (a wiesz, jaki kraj jest naszą ojczyzną). 14 marca jedziemy (nasze środowisko) na Węgry – wpisz sobie „wielki wyjazd na Węgry”. Będziemy popierać niepodległość Węgier i Polski, bratać się z wspaniałym, przyjaznym nam i dumnym narodem węgierskim i wspierać politykę Viktora Orbana. Żebyśmy my mieli kogoś tego formatu… Wszystkiego najlepszego 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @8 popieram. ja mogę być twoim hobby. chujowicz Zenobiusz.

  0

  0
  Odpowiedz