Inicjatywa obywatelska – podpisywać

Chcę zgłosić do sejmu inicjatywę obywatelską:

Ograniczenie inflacji poprzez obniżenie minimalnej pensji do sensownego poziomu 4.5 zł brutto.

Druga inicjatywa:

Wprowadzenie podatku w wysokości 1900zł netto/mc dla niepracujących w celu pokrycia strat gospodarki Polski spowodowanych brakiem ich wkładu w gospodarkę.

Obie inicjatywy są szalenie ważne z punktu widzenia Polskiej ekonomii. Jeśli nie tutaj to kupię reklamy na Google i zbiorę 100tyś głosów, tylko że wtedy minimum jebne wam 2.5 zł, więc cieszcie się że jestem ludzkim Panem i oferuję MINIMUM 4.5 zł brutto.

Oczywiście jeśli pracodawcy się opłaci bo np. zwiększa zakres działalności lub potrzebuję większej ilości pracowników, to może zaoferować wam wyższe stawki.

Osoby chętne do podpisu niech złożą tylko inicjały i podeślę linka do inicjatywy.

0
0

Ukrainki to całkiem niezłe suki

Panowie coś dla odmiany o ukraińskim narodzie. Otóż mam ostatnio styczność w pracy z dziewczynami z Ukrainy i trochę im się Zacząłem przyglądać. No muszę przyznać że to często niezłe suki, ruchable że tak powiem. Nie mam na myśli oczywiście starych raszpli 40+ itd
Co sądzicie chłopaki?

0
0

ryży wuj premierem

Na Kremlu i w Mińsku, strzelają szampany.
To już koniec rozwoju Polski. Nadzieja jeszcze w tym, że ten pseudo rząd długo się nie utrzyma i upadnie. To jedyny dla nas ratunek.

0
0

Za chwilę wybiorą nowego gnoja na premiera

Jak co cztery lata kurwa! Wybiorą nowego, ale pewnie bardziej starego.
Chuje zajebane jak się będą podniecać, że głosowanie było męczące, ale udało się. Udało się podnieść rękę chujowi pierdolonemu i dziwce jebanej, ależ się napracowali! Teraz impreza do białego rana, ale już jutro do pracy. Do jakiej pracy, kurwo jedna z drugą?! Co zrobisz chuju zajebany, dziwko pierdolona, jak nie uda się czegoś zrobić? Nic kurwa, uśmiechniesz się i powiesz „staraliśmy, ale nie wyszło”. Do chuja Zdzisława, tak to mówią dzieci w przedszkolu albo niepełnosprawni uczniowie w szkole. Dorośli ludzie pracują i jak coś spierdolą, to szef potrąci z wypłaty, opierdoli albo nawet wypierdoli. A tutaj? Będą się przechadzać w garniturach i do zdjęć pozować razem z tym „marszałkiem”. Kurwa, zaraz podjadę pod sejm i nasram! Ciemno teraz, to może się jeden z drugim wypierdoli i przyjdzie z ryjem umazanym do domu. Żona powie: ty gnoju, mało ci było show, okularniku zajebany i jak mu liścia nie wypierdoli! Nie zaszkodzi spróbować.

(Admin): Tak..wlasnie slyszalem Donald Tusk, co zrobil tyle afer i korupcji ze spierdolil do UE a jego synek zarzadzal Amber Gold… to sobie wymienil stryjek siekierke na kijek.

15
4

Pak – Pak – Paker

ja mam tylko 168 ale zacząłem wpierdalać i ćwiczyć to nabrali do mnie trochę respektu – z lskami też żadnego problemu nie miałem o ile były niższe ( do wyzszych sam nie uderzałem bo to chujowy przypał i wstyd),także ćwicz ćwicz i pakuj – paka rano paka w południe paka w wieczór i reszta sie sama naprostuje

1
5

Chujnia nauczyciela – dzieci jedzą śmieci

Uczę w szkole podstawowej i przeraża mnie fakt, jak niezdrowe nawyki żywieniowe mają dzieciaki. Średnio co trzeci chłopak codziennie do drugiego śniadania wypija napój typu Cola czy energetyk Monster tudzież Red bull. Również średnio co trzeci z nich ma widoczną nadwagę i brak kondycji (niektórzy łapią zadyszkę po przebiegnięciu po schodach na trzecie piętro). To też niestety wina pierdolniętej starszej Pani w kiosku, która sprzedaje rogale z czekoladą, pizzerki czy napoje gazowane. Co to kurwa za czasy, że 13 latek bez kofeiny nie przeżyje dnia? Jak od tak młodych lat powpadają w nałogi, to co dalej będzie? Romper pod żabką i fajki. Dramat.

11
2

uwielbiam lewatywe

Byłem kiedyś w szpitalu i przed zabiegiem musieli mi zrobić lewatywę. Początkowo nie wiedziałem co to ale poczytałem no i wystraszyłem się. No ale dobra przyszedł czas przychodzi piguła na oko 27 lat cyc konkret i każe się odwrócić na bok i wywalić dupe na wierzch. Jak mi nie wpierdolila do dupy takiego lejka i za chwilę ciepłe uczucie wlewania wody do dupska
Oczywiście mój fiut odrazu drągal tymbardziej że baba cyc i nachyla się i widzę jak jej bimbaly latają. Dlugo nie trwało zanim ona skończyła z moją dupa lewatywę robić ja już byłem spierdolony prosto w majtki z tego podniecenia hahah
Potem musiałem to na szybko prac i suszyć na grzejniku

3
2

Dzisiaj koniec państwa lenii, pasożytów i wrogów pracy!

Oda do pracujących ciężko Polaków.

Zgodnie z zapowiedziami z mównic sejmowych koniec dla pobłażania lenistwu, pasożytnictwu i tym co nie chcą pracować.

Przyszła kryska na matyska lenichu!

Każdy Polak pracujący i PŁACĄCY PODATKI powinien napluć w ryj temu leniowi obok który sobie bimba i nie chce iść do pracy!

To te lenie, pasożyty i nie pracujący specjalnie są winni temu że nie ma pieniędzy na emerytury, inflacji, napływowi imigrantów i innym strasznym rzeczom dziejącym się w Polsce.

Wstań Polaku ciężko pracujący!

Napluj leniowi w ryj!

Wstań Polaku ciężko pracujący!

Napluj pasożytowi w ryj!

Wstań Polaku ciężko pracujący!

Napluj niepracującemu leniowi bo on nie będzie się stresował pracą!

Wstań Polaku ciężko pracujący!

Napluj chamowi w ryj!

Oni wszyscy Was okradają! Oni wszyscy są winni temu że nie możesz lecieć pod palmy do Tajlandii!

To oni są przyczyną gorszej jakości dróg!

To oni są przyczyną tego że płacisz tyle za chleb bo nie ma komu pracować!

Wstań Polaku ciężko pracujący i bądź dumny ze swojej pracy, nie ważne jakiej i gdzie. Jesteście faktycznie solą tej Ziemii i to dzięki Wam Polska jest wolna i silna.

Napluj leniowi, pasożytowi i niepracującemu śmieciowi w ryj!

5
6

Nie pomagam już więcej niż jeden raz

Spróbuj komuś pomóc, nauczyć czegoś to w zamian tylko zostaniesz pogryziony i jeszcze to Ty będziesz winny bo osoba której chciałeś pomóc miała to gdzieś.

Od teraz pomagam tylko 1 raz, jeśli osoba okaże się nie poważna, nigdy więcej nie będe jej pomagał.

Jeśli odbierająca pomoc będzie natomiast pokazywała chęc pomocy sobie, to będe myślał.

Dużo czasu mu to zabrało, ale faktycznie wszyscy mieli rację mówiąc mi że jestem nie poważny próbując niektórym pomagać „na siłę”

12
1