Psycholodzy którzy gówno wiedzą

Szczerze wkurza mnie to że jak chodzę do jakiegokolwiek psychologa to oni stwierdzają że niby mam depresję lub jestem a-społeczny ponieważ nie chce mi się gadać z ludźmi przez cały czas, jakby jezu, co oni ode mnie oczekują? Że mam niby przez 24 godziny dziennie rozmawiać z kimś bez przerwy bo jak nie to mogę mieć depresję i mi będą przepisywać jakieś antydepresanty które nawet nie pomagają? I potem jak nie chcę do psychologów chodzić to ja jestem tym złym według mojej rodziny bo potrzebuję pomocy i jak ktoś mi ją oferuje to odmawiam bla bla bla

1
0

Piosenka jest dobra na wszystko, piosenka na….

Im więcej Ciebie tym mniej,
admin dezerter i gej,
call centere jebie na nocki,
bo zachciał mieć złote klocki,

What can make you sing? (chihuahua)
Take it and you win (chihuahua)
What can bring you joy? (chihuahua)
Oh, chihuahua

3
0

Rownouprawnienie…

Muszę bo się uduszę. Kobiety to chyba najgorszy i najbardziej parszywy podgatunek Stąpający po tej planecie! Mam zespół Aspergera więc jestem osoba niebinarna. Wyrzekam się bycia Przedstawicielka tego Fałszywego zakłamanego dwulicowego Podgatunku! To właśnie inne kobiety od zawsze były źródłem Mojej krzywdy i Mojego cierpienia. Tym kurwom Jeszcze sprawdzało satysfakcje Że moga mi dojebac kurwiszony smierdzace! J*bany podgatunek Który nie dorasta facetom do pięt! To właśnie faceci od zawsze Okazywali mi o wiele więcej empatii i Zrozumienia Od tych żałosnych wypranych z uczuć szmat z bryla lodu Zamiast serca! Od zawsze to z facetami dogadywalam sie Najlepiej Mogłam sobie z nimi porozmawiać Na poważne tematy naukowe medyczne Zrobić burzę mózgów Nawet o Majsterkowanie czy elektronice. Nawet programowaniu. A z tymi fałszywkami? o szmatkach torebkach z armaniego mazidlach na ryj Przedłużaniu rzęs wary obciagary tipsach wlosach butach Ja pie*dolę Jak można tracić czas Na takie debilizmy? Zdecydowanie wolę czytać sobie kolejne Artykuły o astrofizyce Czy medycynie Albo rozkrecac Zepsutą elektronikę Aby poznac jest budowę i Funkcjonowanie Niż tracić czas na takie żałosne idiotki. Musiałam się wyżyć.

4
0

Życie to ciągła walka

Jebac standardy wychowałem się w czasach w takim świecie gdzie były zasady teraz mam 23 lata a jedyne co zostało to pozorne zachowania falszywcow co są sprzedajni jak dziwka na autostradzie i jedno mówią tobie a drugie robią jak cie nie ma a trzecie jeszcze sobie myślą i gdy robisz dla dobra ogółu to jesteś przegrany gdy chcesz dobrze jesteś ponizany zwykle zera bez wartości swiat poszedł tak do przodu że gdy dajesz za dużo z siebie od siebie zostajesz z niczym i takie są realia, kredyty banki Komorniki spłaty a ty nie masz szmalu ani domu bo zawinela cię w okol palca ta co daje szczęścia na osiedlach i blakasz się rodzina poszła w chuj koledzy zostali jedyni ci którzy chcą i to na palcach jednej ręki z towarem lubi się pojechać wiadomo wypić tak samo urojenia wymyślone historie a to tu się kurwi a to tam każdy mądry a milczy każdy wie a nic nie mówi tylko patrzy żeby kutas miał gdzie wsadzić gdzie sie podziały wartości gdzie prawdziwość gdzie to co kiedyś było kierunkiem dzisiaj jest jedynie przystankiem dla słabych nie mających własnego zdania trzymających się tego co nieprawdziwe niosąc prawdę i mających godność i honor człowieka ale nie za kosztem innych nic wbrew sobie takie życie prowadzi tylko do minusów finansowych rozdartych serc i dołków psychicznych ale widzę że to chuj nie pociag się wykolei i tak trzeba jebac ruchac wyciskac ile można z tej cytryny niech dają mi teraz niech oddają lata wiary w debilizm i prawdziwość falszywcow jebac oblude i fałsz jebac to na chuj masz być mily dla kobiety chcieć jej dobrze dać jej uczucie gdy ona tylko gdy zobaczy zły błysk w oku samca który chce ją dojechać pod sam kukiel i pokazać kto jest panem to slinka leci i sama sie pcha na chuj a wystarcza tylko gesty spojrzenia każdy samiec wie kiedy ofiara chce się oddać trzeba brać trzeba jebac i nie patrzeć żyć wedle siebie bliskich w oczy nie ranić i jebac i rznąć a czy to jest źle zapytaj sam siebie gdy będą ruchac cię w dupe aż oczy wyskoczą albo gdy zobaczysz że koledzy chuja warci i tylko czekają aż okazja się nadarzy by nadziac kij świat narkotyków przekretow sami prawilniaki a gdy mogą poruchac to kolega się nie liczy i tyle ruchasz albo jesteś ruchany i nie ma co sie wczuwać w milostki to sobie zostaw jak wrócisz z trasy zmęczony penetrowaniem ważne że się rucha żeby ruchac a co czule to czule jebac system i ich podwiazki moralność każdy ma własną i nie ważne życie zmienia byleby do przodu i plusy a nie minusy bo te życie jest tyle warte co sam sobie cenę przybijesz jebac znajomości bez wartości nie przywiązuj się do kurestwa a kurwy traktuj tak jak na to zasługują wiadomo bez pucy nic nikomu a co jedziesz po same jaja kto jak nie ty ziomus ziomalko skąd wiesz co robi ktoś gdy cie nie ma tylko tyle co ci powie ktoś albo ten ktoś wtedy wierzysz czy nie wierzysz nie wpierdalac się w cudze nastroje niech ciągną kiche twoje życie twój film twoja fabuła i bohaterowie też wybrani jak się nie podoba dowodzenia byleby dawać tym to na co zasługują nie ważne czy widzieli czy nie widzieli lepiej nie ranić ja już za dużo ranilem w slowach tera czas żeby jebac ile można nakarmić się tym co sobie odmawialem a teraz wiem że tak głodny jestem kurwa jak nigdy lepiej zwalić konia sobie elegancko fajnie i jechać z kurestwem dalej a nie będą mi tu fochy strzelać a chuj z nimi

1
0

Gówniane kasy samoobsługowe

Znowu to samo, żabojadzka sieć na C, parę artykułów w koszyku ale oczywiście kasa wysrała się po pierwszym skanie (nie był to alkohol). Zeskanowałem produkt i grzecznie odłożyłem na półkę odstawczą z wagą. ASYSTENT PODEJDZIE. Taki ch, nikt nie podszedł. Przeniosłem się obok i tam oczywiście to samo. Żebym jeszcze wiedział co zrobiłem nie tak. Może za szybko zeskanowałem i laserek się zapowietrzył, za wolno odłożyłem, nie tą ręką, może jakaś mucha nasrała na półkę i waga się różniła o 0,00045g, może oddychałem przy tym a nie wolno, nie wiem. Może kodu tego zafajdanego jogurtu nie ma w żabojadzkiej bazie i mogłem go wypić?
Poszedłem do kasy z kasjerem, swoje odczekałem ale się udało. Tak jest za każdym razem, ale jestem w C dość rzadko i o tym zapominam. Następnym razem zrobię aferę. Pchają nas jak owce do samoskubania to niech to badziewie chociaż działa.

2
0

Dbajmy o Środowisko

Witam.Dla mnie najwi3kszą chujnią jaką ludzie robią planecie jest,te zaśmiecanie,wszędzie latają te pieprzone papierki przy supermarketach.Parkingi przy biedrach wyglądają jak film z Brooklynu z lat 70.W sumie mógłbym mieć wywalone,sam świata nie zmienię,ale nie…trzeba było ten mały apel napisać,do tych co smiecą,pomyślcie o dzieciakach co dorastają,co im gotujecie życie na śmietnisku planecie.Pracodawcy powinni zrobić ludziom kilka dni zapierdalania w terenie,sprzątać to co na robili ludzie ludziom,i to za friko+baty na łep,a jej nie,kasować premie.Zwierzęta tego nie zrobiły planecie,tylko ludzie.

1
0

Policja

Takich lewusów jak ta banda to mało na tym skrawku Europy.
Morderstwa zamienione na samobójstwa, hurtowy handel dragami, kurestwo(prostytucja), ochrona pedofilskich skandali, złodziejstwo na potęgę, zdebilenie, wymysły tej chorej formacji.

0
0

seks rodzicow

a zatem tak ta historia moze sie wydawac dziwna ale tak mieszkam w malym mieszkaniu i moi rodzice czasem to robia pokuj obok i wszystko slysze moim zdaniem jest to troche nie na miejscu ale napiecie jakos trzeba rozladowac

0
1

Chujnia przygarnęła pod swe skrzydła różnej maści zjebów

Sorki za to ostatnie słowo, ale użyłem je po to by było śmieszniej.
Jeden to ten co pisze jakieś chujowe żarty i narzeka, że mu chuj nie staje od psychotropów (a może właśnie wieku, a nie tej niepotrzebnej przygody) i miał komputer z 512MB RAM’u, drugi t100, trzeci kurwobogacz, czwarty jakiś mądrala od netbsd (pewnie pseudo :P), piąty – ktoś kto się sra na czyjeś fantazje erotyczne, a ostatnio chyba nawet trafiła się użytkowniczka obrażająca bogu ducha winnych prawiczków za to że grają sobie w gry komputerowe.
Ciekawy squad, no nie powiem.

3
1

Jestem…bez sensu

Bliscy będą się mnie w najlepszym przypadku wstydzić albo już się wstydzą,
choć wiedzą jeszcze prawie nic…
Nie, samoskasowanie niczego nie zmieni,
pogorszy tylko sprawy.
Muszę tak trwać, albo zdarzy się jakiś cud
albo szambo całkiem wybije….

1
0