Adam

Nienawidze jak moj chlopak robi mnie w chuja, kiedy sie na mnie nie patrzy i kiedy nie ma dla mnie czasu……..

28
61

Wkurwia mnie…

moje życie. Jest beznadziejne. Myślałam, że sie zakochałam w końcu z wzajemnością, ale jak zwykle nie! Jebany zrobił mnie w konia, nie kocha mnie, a był ze mną tylko po to żeby pokazać kumplom, że może mieć zajebistą laskę. Po chuj to gadanie o miłości, po co te prezenty? Czy ja zawsze kurwa muszę cierpieć? pytam sie kurwa!!! DLACZEGO JA???

24
60

japierdziu

wkurwia mnie mój chłopak… potrafi sie nie odzywać do mnie po kilka dni i ciągle się ze mną kłóci… jak mnie to wkurwia… a jak już chce z nim normalnie porozmawiać i powiedzieć co jest nie tak to on płacze, mówi, że jest beznadziejny i że mnie kocha. no jajebie no

34
50

jebane urodziny ;/;/

nie ma jak przyjechać na urodziny i wysłuchiwać ja rodzina się kłóci, poprostu zajebiście…..miałam jechać na wakacje bo cały czas robiłam i tu chujnia, siedzę w domu co za wakacje wrr…;/

23
43

Masakra

Mam na imię Józef, po dzsku… ostatnio mi się śniło, że jestem potomkiem Jezusa! To dopiero maskara bo wydaje mi sie ze to jest na prawde.. sni mi sie co noc to samo z kazdym dniem nastepna czesc mojego „drugiego” zycia.! to dopuiero jest chujnia! dostaje juz na leb masakra;/

26
61

POLSAT TV

Wkurwia mnie na maxa platfoma POLSATU – chujowe programy i te jebane reklamy między programami zgłośnione na maxa tak, że człowieka krew zalewa!!! Co oni sobie tam myślą, że człowiek głuchy już jest czy co??? Że tę ich zasraną platformę to tylko stare głuche ramole w domach starców oglądają??? Jak się zaczynają reklamy od razu trzeba zmniejszać 'volume’ pilotem i to mnie zawsze wkurwia i wszystkich w domu na maxa!!! POLSAT – chuj wam w dupę, zasrana telewizjo…

30
56

nauki jazdy

wlokę się dzisiaj za jakąś L-ką i nagle nie wiadomo po co zatrzymuje się przede mną. po czym po 2 min rusza na żabkę i jedzie dalej te 20km/h, ja już się gotuje w samochodzie bo kurwa nawet nie ma jak wyprzedzić, dobra L-ka jakimś cudem po 10min skręciła w lewo, ja zadowolony patrze, a tu 3 następne przede mną :/

18
50

jest chujowo:(

ja, jako drugi ojciec chujowej teorii życia w pełni zgadzam się z moim przedmówcą i również wyrażam głęboką nadzieję zakosztowania pięknego, aczkolwiek nieuchwytnego i jakże lekkiego w swej istocie smaku antychujni. codziennie rano jako jeden z czołowych chujowiczów stwierdzam z ubolewaniem, że kolejny dzień będzie conajmniej tak samo chujowy jak poprzedni. jak tu żyć, gdy chujnia nas otacza, tłamsi i doszczętnie przesiąką istotę naszych myśli? nigdy o nigdy chujnia nie wzniosła się na takie wyżyny jak w ostatnich czasach:( tak jest bracia i siostry, mówiąc prostymi, lecz jakże pełnymi wyrazu słowami: polska rzeczywistośc ssie pałke. dziękuję, kurwa.

35
88

no żesz…

.. to są jaja. oglądaliście mecz Lecha? niby chłopaki lepsze, szybsze i w ogóle, a tu chuj! jakiś leszcz o imieniu Monsef (co to jest za imię Monsef? :|) strzela na 2-2 i chuj wielki jak szelki!

37
51