Beznadziejne czasy i jeszcze gorsi ludzie

Czemu w dzisiejszych czasach ludzie są tacy zjebani i niemili dla siebie? Dlaczego nie docenia się osob, które dbają o druga połówkę i albo się ich zlewa totalnie, albo pierdoli się na boku, terazto trzeba ludźmi poniewierać i mieć ich totalnie w dupie, wtedy lecą do człowieka jak muchy w gówno. Dlaczego w dzisiejszych czasach wyśmiewa się osoby mądre, inteligentne i wrażliwe, a gloryfikuje się ameby umysłowe, osoby wulgarne i głośne? Mijasz znajomego na ulicy to ci zjeb nawet „cześć „nie odpowie. Mam nadzieje, ze ten świat się za niedługo skończy i w przyszłości zastąpi nas rasa, która ustawi ten świat od nowa i go naprawi. Jebać ten burdel. Chujnia i śrut.

122
6

Komentarze do "Beznadziejne czasy i jeszcze gorsi ludzie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Sztuczna pochwa i jakiś extra lubrykant załatwi twoje problemy. To działa!!! Uwierz mi!!! W wypadku straciłem nogę,już mi to nie przeszkadza bo po co mi noga gdy mam sztuczną pochwę!

  10

  5
  Odpowiedz
 3. Buractwu sie we łbach pojebało od tej „wolności” ot co. Z chama pana nie będzie choćby nie wiadomo jakie wolności i swobody otrzymał. Większość polskiego bucostwa to niesamowite chamy i tępaki. Agresywne, wulgarne, głośne, chamskie tępaki. Najlepsi są tacy, którzy rozmawiają z tobą a na drugi dzień udają że nie widzą.

  24

  1
  Odpowiedz
 4. A są różowe? :>

  0

  1
  Odpowiedz
 5. trwają prace zaawansowane nad sztuczną inteligencją , ona zastąpi ułomny gatunek ludzki: który ma ograniczony umysł, ograniczone i bardzo liche zdrowie , właściwie każdy dzień człowieka to loteria, na co komu taki człowiek i świat?

  3

  1
  Odpowiedz
 6. Wal konia, pij whiskey i ruchaj, kradnij krokodyle, szczaj do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko. Mnie stać na wszystko. Ty…, wal konia. Widzę, że tak robita, bo gdzie kobita? Elo stuleje, ja se whiskey chleje, później wchodzę w kobite, jak już jest wypite. Co? Mi zazdrościta, bo konia walita? Nie stać was na whiskey, zbieraj w lesie syski.

  0

  5
  Odpowiedz
  1. Doszlufuj dzieło, zbierajTA w lesie syski zdecydowanie brzmi lepiej

   1

   0
   Odpowiedz
 7. Bo każdy człowiek w swoim życiu kieruje się dwiema kategoriami: seksualnością i potrzebą wyższości. Nawet Ty sam sobie przeczysz tym komentrzem, bo z jednej strony ubolewasz nad stosunkami między ludzkimi a z drugiej stawiasz siebie samego wyżej nazywając ich „zjebami”. Potrzeba na prawdę szerokiego horyzontu i otwartości umysłu, aby nie kierować się innymi kategoriami, a jak wiadomo inteligentnych ludzi jest drastycznie mniej. Także spróbuj sobie teraz sam odpowiedzieć.

  7

  6
  Odpowiedz
  1. Nie mogę się z tobą zgodzić, bo nie dla każdego człowieka jest najważniejszy seks i potrzeba atencji. Te płaszczyzny rozwijają głównie ludzie, którzy mają niskie poczucie wartości i mnóstwo kompleksów. Dla przykładu kobieta, która jest świadoma swojego poczucia wartości i urody nie ma potrzeby wypinania dupy w Internecie i wstawiania co chwilę zdjęcia, aby jej banda napaleńców pisała, ze jest piękna, mądra, itd, bo i tak wiadomo o co im chodzi w tym słodzeniu 😉 a wiadomo, ze im bardziej kobieta rozebrana w Internecie tym jest dla komentatorów piękniejsz i mądrzejsza if you know what i mean. To stawia człowieka tylko w roli zabawki i eksponatu. A mądry człowiek nie będzie potrzebował tego typu rozrywek i będzie rozwijać inne sfery życia czytając książki, podróżując i będzie stawiał na rozwój swoich zainteresowań. Uczył się i rozwijał. Tylko niestety ten ostatni typ to bardzo mała grupa ludzi w porównaniu do całego ogółu ludzi. Radzę sobie to raczej przemyśleć.

   11

   1
   Odpowiedz
  2. Hahahaha. Co to za jakaś feministyczna wypowiedź? Seksualnością? Poczuciem wyższości? Dobre kurwa, gdzie to przeczytałaś (zgaduję, że -aś), w piśmie leśnym? 98 procent ludzi to śmieci; dziś nie liczy się już honor czy szacunek, dla nich nic się w życiu nie liczy. Dla pozostałych 2 procent liczą się w życiu konkretne wartości. Na życie powinno się zasłużyć, a tymczasem ludzie się mnożą jak króliki. Przykro to mówić, ale nasza cywilizacja jest pojebana. Zero patrzenia do przodu. Pierdolić taką robotę. Każdy powinien iść do domu i zastanowić się jak swoją robotą może zmienić ten świat na lepszy, zamiast pierdolić o głupotach w internecie.

   11

   0
   Odpowiedz
   1. To wszystko skończy się prędzej czy później (mam nadzieję że prędzej) Ten skurwiały świat nieuchronnie do zagłady zmierza

    10

    0
    Odpowiedz
    1. Ten świat pierdolnie totalnie. Tak dalej nie będzie. Na ten moment nie będziemy już długo czekać.

     2

     0
     Odpowiedz
   2. Skoro wg Ciebie 98% ludzi to śmieci, to weź tu kurwa żyj zgodnie ze swoimi zasadami….

    0

    1
    Odpowiedz
 8. Dobra chujnia

  4

  0
  Odpowiedz
 9. W dupe sobie wsadź konsolke pajacu

  4

  2
  Odpowiedz
  1. Wal się buraku

   0

   1
   Odpowiedz
 10. Odpowiedź jest prosta kurwa. Zlewa sie osoby uczuciowe bo więcej jest tych które nie czują uczuć. Zlewa sie osoby które dbają o drugą połówke bo więcej jest tych którzy patrzą jednorazowo.

  I nie rozumiesz kurwa, że tych ludzi nie zmienisz ? Nie da sie kurwa sam próbowałem sie zmienić, jestem z tych narzekających.

  4

  1
  Odpowiedz