Bomba na schodach

… którą zrobił dziś mój piesek, bo na sranie mu się wzięło. Wstaję sobie rano z łóżka po ciężkiej nocy niczego się nie spodziewając. Schodząc po schodach poślizgnęłam się na rzadkiej kupce zasranego kundla i zjechałam z 5 stopnia w dół. Potem wychodząc z domu wdepnęłam na następną kupkę kundla, która przykleiła mi się do buta ponieważ nie miałam czasu tego czyścić poszłam z gównem na przystanek, a że bus jechał lada chwila… wniosłam to do owego pojazdu… i tak na koniec przy wszystkich kierowca busa kazał mi sprzątać po sobie tę kupę… chujnia!!

25
45

Komentarze do "Bomba na schodach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jakbyś posprzątała po psie, to problemu by nie było.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Siara życia xD

  0

  0
  Odpowiedz
 4. O matko… jem śniadanie i mi się nieprzyjemnie zrobiło… ;D

  0

  0
  Odpowiedz
 5. i dobrze że Ci kazał sprzątać. Gówno roznosisz i myślisz że co? To że ty lubisz chodzić obesrana to nie znaczy że inni to będą tolerować.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jeszcze powinni ci wlepic 500 mandatu za nie sprzatanie po swoim kundlu, tacy jak ty „psiarze-syfiarze” najbardziej mnie wlasnie wkurwiają, ma taki kretyn lub kretynka psa dla przyjemnosci ale zeby po zasrancu posprzatac to juz nie nada…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. trzeba było wychować psa!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. i dobrze że Ci kazał sprzątać. Gówno roznosisz i myślisz że co? To że ty lubisz chodzić obesrana to nie znaczy że inni to będą tolerować.

  zajebisty komentarz 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Prawidłowo. Przez takie jak Ty nie da się przejść prosto przez chodnik czy trawnik. Psy srają gdzie popadnie, a ich nienormalni właściciele mają to tam gdzie te psy. MASZ PSA TO DBAJ O NIEGO. Co znaczy nie tylko dawać żryć. A te gówno weź se do domu i zobacz brudasko jak to śmierdzi!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. odpierdolcie sie..nie jestem z miasta ..

  0

  0
  Odpowiedz