Choroba – nie wiem co robić

Wczoraj wykryli u mnie małego guzka z lewej piersi. Jak wiadomo to sprawa poważna. Boję się powiedzieć o tym mojemu chłopakowi. Boję się jego reakcji. Jesteśmy razem dopiero kilka miesięcy. Bardzo go kocham, ale gdyby okazało się, że amputują mi pierś byłby ze mną? Przecież faceci to tylko faceci. Wiem, że dla niektórych to co piszę jest głupie, ale mam poważny dylemat i jestem załamana.

15
41

Komentarze do "Choroba – nie wiem co robić"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Powiedz. Przynajmniej przekonasz się, czy traktuje was poważnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jak odejdzie z tego powodu, o którym mówisz to znaczy, że jest zwykłą ciotą i niech spierdala – nie zawracaj sobie nim dupy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Gdyby moja ukochana bejbinka miała guza i byłyby takie przypuszczenia nigdy w życiu bym jej nie zostawił. kobieta nie składa się tylko z piersi i nie jest tylko do jednego :). Nie przejmuj się nie zostawi Cie przynajmniej nie powinien a jeżeli już z niego taki osioł to nie był Ciebie wart. Jestem ze swoim skarbem 15 miesięcy wiec pewnie nie wiele więcej od was ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 5. 1 – takie rzeczy w początkowych fazach leczy się tabletkami hormonalnymi
  2 – jak kocha to nic to nie zmieni. A jeśli nie kocha to po co z nim być?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zależy od człowieka. Ja sam nie wiem czy chciałbym się zmagać z chorobą drugiej osoby w tak młodym wieku (22l).

  0

  0
  Odpowiedz
 7. To straszne… ja bym nie chciała żyć jakby mi mieli amputować. Jednak to lepsze niż umrzeć. A jak cię kocha to będzie z tobą na 100%.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Powiedz mu o wszystkim, jesli cie zostawi to nie jest wart zachodu,

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Spokojnie, nie amputują Ci piersi. Moja mama przechodzi właśnie chemię, ma złośliwa zmianę w piersi. Juz jej wycięli, ale nie całą pierś, tylko guzek, a pierś ładnie się zagoiła. Nie bój się, powiedz mu, będziesz miała wsparcie. Posłuchaj – sama mówisz, że to mały guzek – moja mama miała 1,9 cm i nie wycięli jej piersi. Nic się nie stanie, nie panikuj, może nawet się okazać, że nie trzeba usuwać guzka, bo jest niegroźny. zrób okładne badania, lekarz wszystko zrobi najlepiej jak może. Pozdrawiam Cię, trzymaj si e mocno. Powiadom rodzinę (mamę zwłaszcza) i nie bój się. Będzie dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Spokojnie. To, że wykryli u Ciebie guzka, nie oznacza, że dokonają od razu mastektomii. Musisz wziąć się w garść, bo może się okazać, że to naprawdę nic poważnego. Guzek w piersi to nie wyrok! Zrób dodatkowe badania, żeby wszystko wyjaśnić.
  I wiesz, co jeszcze Ci powiem? Jesteś w związku z facetem. A związek powinien opierać się na szczerości. Poza tym naprawdę chcesz być z facetem, którego podejrzewasz o to, że przestałby Cię kochać z powodu ewentualnego wycięcia piersi?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ja chciałbym wiedzieć i zrobiłbym wszystko, żeby moja dziewczyna wyzdrowiała. Jeśli rzeczywiście doszłoby do amputacji, to w pracy poprosiłbym kierownika o nadgodziny i weekendy, żeby zarobić na rekonstrukcję piersi dziewczyny i pracowałbym do utraty tchu byleby tylko zarobić na jej operacje. Medycyna poszła tak do przodu, że wszystko jest właściwie tylko kwestią pieniędzy. Jeśli bym ją kochał, to nawet z jedną piersią, dla mnie to niczego nie zmienia. Ale jeśli dla niej byłby to problem, to zrobiłbym wszystko, żeby czuła się jak dawniej. Najważniejsze, żeby była zdrowa. Naprawdę oddałbym za to wszystko i stanąłbym na głowie dla swojej ukochanej gdybym musiał. Wszystko zależy od twojego faceta. Jeśli cię kocha, to nie masz się czego obawiać. Możesz liczyć na wsparcie duchowe i finansowe. Życzę ci, żebyś pokonała chorobę i nigdy więcej nie miała takich dylematów.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mały guzek nie oznacza od razu amputacji całej piersi! Po drugie jeżeli jesteś fair wobec swojego faceta, szanujecie się i kochacie to z pewnością z Tobą będzie i jeszcze możesz liczyć na jego wsparcie! pzdr. quanticox

  0

  0
  Odpowiedz
 13. U większości kobiet jest to włókniak który nie jest w ogóle groźny, poza tym jeśli byłaś na usg czy mammografii i puścili Cię więc nie jest to nic poważnego

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Jestem facetem, i powiem szczerze, mi by to nie przeszkadzało. ale nie bój się mu powiedzieć, po tym poznasz czy jest smarkaczem który naczytał się ckmów gdzie napisali mu, że kobiet musi mieć cycki, a facet drogi samochód, czy wartościowym dojrzałym człowiekiem, któremu brak cycka nie przeszkodzi w związku. Poza tym, masz dopiero diagnozę, małego guza, więc masz wielką szansę na uniknięcie operacji. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Powiedz mu, cokolwiek się stanie poradzisz sobie. Każdy ma w sumie prawo wybrać z kim chce być. Operacje musisz przeprowadzić i wtedy okaże się czy to miłość

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Mojej mamie usunęli cała pierś:( jeśli kocha to, to wzmocni wasz związek

  0

  0
  Odpowiedz