Chuj z naszą policją

Jestem poważnie WKURWIONY tym co dzieje się w okół tej całej akcji z zaginięciem dziecka. Jestem zażenowany działaniem, a właściwie jego brakiem naszej super policji. Wszyscy, z zasranego rządu i policji, czepiają się Rutkowskiego, że zrobił źle, że nie mógł/nie powinien tak działać, masa zarzutów pod jego adresem, tylko dlatego, że ROZWIKŁAŁ tą jebaną sprawę. Gdyby nie Rutkowski, to daje sobie łeb uciąć, że ta sprawa ciągnęłaby się jeszcze przez parę tygodni i pewnie do wielkiego gówna by ta nasza super policja doszła. Wszyscy mają teraz czelność pierdolić i krytykować, ale działać porządnie to nie było komu. Chuj, jakie tam metody użył Rutkowski, liczy się to, że UDAŁO mu się zrobić swoje. Został wynajęty, to zrobił swoje i policja ma chuja do tego. Ile więcej o tym myślę, coraz bardziej mnie to bulwersuje. Kolejny absurd, że rzecznik rządu, rządu podkreślam, zaczyna gadać i komentować to wszystko. To ja się pytam, czy on jest rzecznikiem rządu czy policji? Ta nasza policja to farsa jest, a psychologie tam, to jacyś pseudo specjaliści. Ustalili, że na pewno ktoś ją napadł, robili jakieś portrety psychologiczne. A Rutkowski po prostu ruszył głową i zadziałał, jak zadziałałby każdy inteligentny człowiek, czyli podpuchą. Jestem wkurwiony, co za chory kraj. Śrut.

41
48

Komentarze do "Chuj z naszą policją"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dokładnie. Dlatego najlepiej odciąć się od tego gówna na ile tylko można bo wiadomo że całkiem się nie da.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. racja . myślę tak samo

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Z drugiej strony, gdyby Policja urządziła taką szopkę, udawając przed matką, że mają dowody na to, że ona to zrobiła, to wszyscy by się na nich rzucili, że nie mają serca, że tak nie wolno. Jakby Tobie dziecko zaginęło, to chciałbyś, żeby policja Ciebie na starcie oskarżyła i wjeżdżała Ci na psychę? Rutkowski nie musi się stosować do żadnych procedur, więc mu się udało, pewnie od razu założył, że to sprawka matki, co dla mnie było prawdopodobne od początku. Ale najważniejsze było życie dziecka i dlatego policja skupiła się na poszukiwaniach, a nie na oskarżaniu matki. A teraz to każdy kurwa mądry.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ta matka przygniotła dziecko gruzem !!! Chyba go aż tak nie kochała… I nie opiekowała się nim dobrze, bo ” nie strzeżonego Pan Bóg nie strzeże”. Okłamała tylu darczyńców i ludzi który rozwieszali ulotki.Wszędzie dzieją się takie rzeczy, ale ich nie rozgłaśniają.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. 100 % racji.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Zauważcie że te wszystkie działania są celowe! Zastanówcie się ile takich spraw, nawet brutalniejszych, dzieje się w ciągu tygodnia. Przecież ta sprawa została nagłośniona do granic możliwości by odwrócić uwagę społeczeństwa od aktualnych problemów, wzbudzić wielkie emocje, aby łatwiej zrobić pranie mózgów, a policję przedstawić jako kulejący aparat żeby wszyscy zgodnie przyznali, że potrzeba w tym sektorze dofinansowania! Oczywiście! W ten sposób policja tylko urośnie w siłę, a ponadto to przecież jasne, że „techniki operacyjne” użyte w śledztwie (typu podsłuch) były słusznie użyte i potrzebne. Cudnie, więc niechaj państwo nie zważa na sposób, tylko niech nami włada po swojemu.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Rutkowski powinien zgnić w pierdlu, tam jest jego miejsce

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Tak jest! Przyjrzyjmy się faktom. FAKTOM. Przyszedł Rutek i sprawę rozwiązał. W kilka dni! Za swoje pieniądze. Policja z tą całą „specgrupą” na czele urządziła sobie safari za pieniądze podatników, teraz podpinają się pod Rutka. Tłumaczą się, że oni też wiedzieli, mieli już papiery (papier przyjmie wszystko). Jasne.
  Teraz trzeba Rutka postawić przed prokuratorem…
  I rób tu coś społecznie.
  I ci wszyscy, którzy roznosili ulotki czy plakaty powinni dostać mandaty za zaśmiecanie…
  Witamy w Polsce.
  MMSI.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Co by o Rutkowskim nie mówić(dziwna przeszłość,sprawy karne,uwiedzenie zakonnicy:)to jednak to mu się udało.Gość jest bucowaty,lansuje się że aż się niedobrze robi,a jego okularki wyglądają komicznie.Ale po tej sprawie twierdzę,że jednak w działaniu jest skuteczny.I popieram,liczą się fakty,KTO CO ZROBIŁ a nie CO MÓGŁBY ZROBIĆ…

  0

  0
  Odpowiedz