Chujnia Świąteczna

Święta… BOŻE NARODZENIE! Nie wiem czy wiecie, ale owa wigilia wzięła się z pogańskiego święta, tak naprawdę nie wiadomo kiedy narodził się Jezus Chrystus, mniejsza już o to… Nie obchodzę żadnych świąt, urodzin, dnia czy wszystkich świętych ponieważ potrafię dać komuś prezent, pójść na groby bez żadnej pierdolonej okazji czy to święta czy urodziny nikt nie musi mi o tym przypominać i bez tego potrafię sprawiać innym radość tak samo z dniem wszystkich świętych, pójdźmy na groby raz do roku (tak na odwal się) i gitara zapomnijmy o zmarłych i żyjmy dalej (bo po to są właśnie te święta czyż nie?). Tymczasem gdy inni męczą się dzisiejszego dnia z świętami ja popijam sobie wino i sram na te wasze święta życzę udanego dnia.
Pozdrawiam Dawid

27
69

Komentarze do "Chujnia Świąteczna"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Aleś Ty oświecony! Już Cię widzę jak chodzisz na te groby i rozdajesz prezenty bez okazji… Pewno masz 15 lat i wkurzasz się na rodziców, że wyganiają Cię do Kościoła, a swoje projekcje o winie wyświetlasz w sieci.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To ja sram na ciebie

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A ja sram zarówno na twój system jak i innych, ŚWIĘTA SĄ PIĘKNE, MAŁO KTO GONI JAK POJEBANY DO PRACY więc jest całkowity chillout i to lubię 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jezus wcale nie urodził się w grudniu, bo to jest niemożliwe ;D poczytajcie se w necie, opis klimatu pasuje jakoś do jesieni ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 6. @4 A czy ktoś w Kościele mówi, że w grudniu? Albo, że ukrzyżowano Go wiosną?Prawdopodobnie Jezus urodził się kilka lat później niż w roku 0. Ale to są rzeczy ważne dla historyków, z punktu widzenia wiary są nieistotne.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. I nie wyglądał tak jak go przedstawiamy. A to już jest niby grzechem haha że modlimy się do krzyżyka i jakiegoś brodatego kolesia. Czy różnych pomników niby świętych. Gdzie jest napisane że my ludzie możemy kogoś robić świętym? Zakładając że bóg istnieje.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Religia chrześcijańska, by być interesującą i ekspansywną, musiała wpasować się w istniejący już porządek i przejąć elementy innych religii. Święta Bożego Narodzenia zastąpiły rzymianom ich hucznie obchodzone w 2 połowie grudnia saturnalia. Historia chyba zatacza koło, bo Święta odarte z duchowej otoczki i prawdziwego sensu to takie współczesne saturnalia. DO 5- Jezus został ukrzyżowany przed świętem paschy, judaistyczny miesiąc nisan przypadający na przełom marca-kwietnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @5 – tak mówi, pasterka itp. 25 grudnia jest święto BOŻEGO NARODZENIA. tak jak ty się urodziłeś np. 1 stycznia, tak nam wmawiają, że urodził się 25 grudnia

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dawidek zydek prosto z Israela. Chuj z twoja chujnio – slaby text

  0

  0
  Odpowiedz