Chujnia z wyborami

Z dużym niesmakiem obserwuję sposób w jaki politycy traktują swoich wyborców. Jak masę najgorszego bydła. Wystarczy wyjść do sklepu i widzi się mordę takiego krawaciarza + numer miejsca na liście danej partii. A co to, konkurs piękności? Ci, którzy silą się na przekaz też nie są lepsi – widziałem ulotkę kandydata PSLu, który zamieścił na niej swój program „Zrobię wszystko, by polepszyć stan…” „obiecuję, że wprowadzę poprawę w…”. Pluje się nam w twarz papierowym ścierwem drukowanym za nasze pieniądze. Dlaczego politycy to robią? Bo są cynicznymi skur…czysynami, którzy tak naprawdę mają wielką bekę z demokracji i wiedzą, że zdecydowana większość społeczeństwa jest głupia – lub po prostu polityką w zupełności się nie interesuje. Nie dziwię się. Też bym się nie interesował, gdyby nie internet, bo w TV szczytem merytoryki politycznej jest relacja z trasy tuskobusa (mówił o tym Krzysztof Rybiński w http://prasa.nowaprawica.org.pl/images/stories/tygodnik-nowej-prawicy-nr10.pdf). Byłem dzisiaj w Radomiu na Apelu Młodych. Do tej pory wkurzały mnie plakaty na każdym drzewie i tablicy ogłoszeniowej w mojej mieścinie – ale to co dzieje się w dużych miastach to masakra. Bilbordy na kilkanaście metrów kwadratowych na każdym rogu, po 4 plakaty na wszystkich słupach… I ci niby wykształceni-oświeceni ludzie z miast nie pomyślą w ten sposób jak wiejski prostak, który pomyślał sobie: z czyjej kurde kieszeni oni to rozwieszają? I czemu ci inteligentni ludzie nadal popierają tych, którzy ich okradają?

37
43

Komentarze do "Chujnia z wyborami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. głosujcie na mnie!!! Nazywam się Euzebiusz Wchujzłodziej, partia ITWW (I Tak Was Wydymamy), lista nr 1500/2700; miejsce XY!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. ludzie lubią socjalizm

  0

  0
  Odpowiedz
 4. BO >90% społeczeństwa to kretyni. Proste 😉 wystarczy tylko dobrze podpaść przez media takie bydło i mamy dzisiejszy światek.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. To zostań politykiem i coś zrób dla Polski, a nie biadolisz.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Tylko JKM i jego partia Nowa Prawica! Oni mogą coś sensownego z tym państwem zrobić!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dokładnie kolego! ująłeś to samo o czym miałem także napisać! Kurwa czy to wybory miss Polski czy do sejmu i senatu? Na chuj mi ich pysk? Powinny być standardy typu: imię, nazwisko, wiek, wykształcenie i program wyborczy. Zdjęcie nie większe niż paszportowe. Morda najmniej akurat mnie interesuje. Dla mnie liczy się jego doświadczenie zawodowe, wykształcenie.
  Druga sprawa że dopóki nie wyzdycha cała klika która zasiadała przy okrągłym stole to będzie jak będzie po dziś dzień.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. urzekła mnie twoja historia

  0

  0
  Odpowiedz