Chujowa chujnia

Moją chujnią są relacje panujące między mną, a moim byłym po rozstaniu. Wkurwia mnie jego zachowanie totalnego szczeniaka. Według niego miłość prysła, ale do cholery, czy od teraz się nie znamy? On ogranicza się do rzucenia głupiego ‚cześć’ pod moim adresem w szkole. Chyba zapomniał, że znamy się ponad 10 lat, byliśmy razem przez trzy lata i mieszkamy oddaleni od siebie o kilkanaście numerów. To smutne, że człowiek, którego nadal kocham i do tej pory był mi najbliższy z najbliższych nie potrafi już ze mną rozmawiać. Zabawne jak bardzo 19 latek może zbliżyć się zachowaniem do 9 latka. Chujnia po całości.

30
51

Komentarze do "Chujowa chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Bo zazwyczaj tak jest że jak ktoś się rozstaje to też chce urwać kontakt żeby mu lżej bylo i nie dręczyły go różne wspomnienia 🙂

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Trzeba było się nie wiązać z niedojrzałym idiotą.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Dajże mu spokój, chujnię mu robisz.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Ej, byłem kiedyś taką piczka, która Ci się marzy. Robiłem za przyjaciela po 2letnim związku. Nie styknie miejsca, żebym opisał pełen wymiar „wdzięczności”, który od niej za to otrzymałem. Nie podobało się, to się tera goń i szukaj szczęścia gdzie indziej.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Moim zdaniem musisz dać mu trochę czasu – wasze relacje kiedyś wrócą na przyzwoity poziom, wiem to z doświadczenia. Bardzo rzadko zaraz po rozstaniu można przejść od razu na relacje stricte koleżeńskie – to się udaje tylko w przekolorowanych serialach. Może on jest bardziej zraniony niż ci się wydaje i w ten sposób jakoś sobie radzi (co moim zdaniem wcale nie jest oznaką niedojrzałości). Nie wiń go za to że nie potrafi z tobą rozmawiać, nie oceniaj pochopnie, rozstania to trudna sprawa dla każdego i jeżeli on odcinając się od Ciebie na jakiś czas czuje się lepiej – pozwól mu na to. Kiedyś mu przejdzie i pójdziecie jak koledzy na piwo. Będzie dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. #4 mi się podobało, to on mnie rzucił

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Czasem lepiej zakończyć pewne rzeczy raz, a dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Dzieci nie powinny się wypowiadać na chujni, bo zaniżają poziom..;]

  0

  0
  Odpowiedz
 10. mam tę samą „chujnię”, choć generalnie mam to w dziurce od kutasa.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. daj sobie spokoj z miłością nie ma takiego czegoś

  0

  0
  Odpowiedz