Chujowa rzeczywistość

Zrobiłem sobie, kurwa, podsumowanie mojej dziesięcioletniej kariery zawodowej, porównałem, przeliczyłem i wyszło na to, że kończąc studia miałem parę stów w kieszeni, walizkę ubrań, stary samochód, niesamowity power i chęć działania. Po dziesięciu latach mam dość wszystkiego, długi na kilkaset tysięcy (mieszkać na swoim się zachciało), ten sam samochód i strach w oczach, gdy w firmie mówią o redukcjach. Kurwa, aż strach pomyśleć co będzie za kolejne dziesięć lat…

37
61

Komentarze do "Chujowa rzeczywistość"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zacznij już dziś trenować survival i przetrwanie w dziczy, bo sledząc przeróżne wskaźniki ekonomiczne i zwyczajnie obserwując co się dzieje (nie w tv) mówię Ci, ze nadejdzie w końcu taki moment, że to wszystko jebnie i zapanuje anarchia. Przynajmniej przez jakiś czas.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Też tak mam, wszystko chuja warte, na szczęście jestem kawalerem więc zawsze można wyemigrować z Polski.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Załóż firmę, sam dopiero skończyłem studia i pracuję w swojej pierwszej pracy, pewnie za jakiś czas też dojdę do Twoich wniosków…Mądrzy i bardziej doświadczeni ludzie mówią, że własna firma to dobra opcja. Popatrz: pracujesz 10 lat czyli znasz swoją branżę wystarczająco długo, podpatrywałeś ją od kuchni, teraz spróbuj na własny rachunek. Ja nie jestem typem biznesowego rekina (z charakteru), ale w przyszłości nie wykluczam takiej opcji. Pozdro i powodzenia

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wy, ludzie chyba jakiegoś pierdolca macie z tym mieszkaniem ” na swoim”. Dorabiacie deweloperów, banki i armię innych podchujowszczyków, którzy śmieją się w kułak widząc jak potem całe życie zapierdalacie jak muły aby ich spłacić. Rozwiązanie? Oczywiście wynajem. Płacę co miesiąc i wali mnie wszystko. Jak się zaczyna chujnia finansowa, trudna rada, robię korektę i wynajmuję coś tańszego.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. nie pierdol. w przyszłym roku koniec świata ;))

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Oczywiście-tylko własna firma.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @3 i @6 wszędzie te pierdzielenie o własnej firmie, chyba nie zdajecie sobie sprawy tak naprawdę z czym wiąże się prowadzenie własnej firmy, na pewno nie jest to mniej pracochłonne i opłacalne niż praca w wielkim przedsiębiorstwie na przyzwoitym stanowisku. Prowadzenie małego biznesu to wieczny stres, kupa roboty, użeranie się z urzędami i ciągła groźba bankructwa. Wielkich pieniędzy też w ten sposób nie osiągniesz ( udaje się naprawdę niewielu).

  @4 Gratuluję, jesteś frajerem który zawsze będzie nabijał kieszeń chciwym właścicielom mieszkań i nigdy nie będzie miał własnego domu jak przybłęda jakiś. W każdej chwili właściciel może cię wywalić na zbity pysk jak psa.

  0

  0
  Odpowiedz