Chujowy wygląd

Wkurwia mnie że mam taki wielki łeb. 60 cm obwodu, a jak mi włosy odrosną choć trochę to jeszcze się optycznie powiększa i muszę zapieprzać co chwila do fryzjera żeby się obciąć.

Nieproporcjonalnie to wygląda na moim ciele. Chodziłem trochę na siłownię i dobiłem nieco masy na tułowiu żeby to wyrównać, ale dalej nie wygląda to za dobrze. Ogólnie zawsze górną połowę ciała miałem niedorozwiniętą. Ramiona mam za wąskie, łeb za duży i jeszcze biodra za szerokie. Całe życie chuchro 60 kg z ogromną głową, na siłowni dobiłem te 13 kg i teraz ważę 73 ale dalej długa droga przede mną żeby wyglądać jak przeciętny facet a nie dziecko.

Do tego będę musiał w niedługiej przyszłości wyłożyć z 10k (oby nie więcej) na przeszczep włosów, bo za późno się zorientowałem, że są tabletki zatrzymujące wypadanie. Ze sto lat temu takie gówna nie miałyby znaczenia u faceta, ale dzisiaj wygląd jest bardzo ważny. Może jak to wszystko ogarnę to zdobędę przeciętną z wyglądu laskę, bo na nic więcej i tak nie ma szans. To cud że w ogóle nie jestem prawikiem.

Trochę mam doła, że nigdy nie zaznam miłości z piękną kobietą, chyba, że za pieniądze, ale to z kolei niewiele warte. Ale tak już ten świat jest skonstruowany.

Dobra wykurwiam, dzięki za przeczytanie tego, pozdrawiam braci i siostry w chujni wszelakiej

4
3

Komentarze do "Chujowy wygląd"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja mam tył głowy płaski niczym dupa anorektyczki i mało która fryzura do mnie pasuje. I też mnie to wkurwia.

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Ja też mam podobne rozmiary: to jest charłactwo:łeb mały a chuj długi aż do kolana. Porzuc mażenia o pięknej kobiecie jak jestes brzydki. To nie dla nas, brachu. Jak dostaniesz kopa w dupe od zgrabnej prostytutki to akt łaski: bo możesz doswiadczyć wytrysk rozluźniajacy jaja. Ale nie wolno ci jej dotykać, bo słono za to zapłacisz, zabierze ci telefon albo rozpierdoli ci szybę w samochodzie. Spuść głowe, schowaj chuja i spierdalaj na zawsze z tej ulicy.śrut

  2

  0
  Odpowiedz
 4. 60 cm to nie jest wielki łeb. Czy 65 cm czy 50 cm do skuwania kilofem asfaltu możesz aplikować – wpisowe 1000 plus książeczka wojskowa z wbitą kategorią d lub e, CV na odpierdol napisz i punkt 8:00 środa niedaleko dworca Łódź Fabryczna stoisz trzymając karton w ręce z napisem ” 60 cm obwód łba „.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. To schudnij.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Nie wygląd jest ważny a umiejętność urabiania laski gadką. Koncentruj się na kobietach które coś odwzajemniają i oprócz wyglądu coś reprezentują. Pozatym piękne kobiety często są mocno przeorane i są kłodami, więc nic nie tracisz, serio.

  0

  0
  Odpowiedz