Czy ktoś mi powie?

Czy ktoś mi powie, co robią kapelani na wysokich stanowiskach, z dobrymi pensjami i emeryturami w naszym z reguły świeckim wojsku polskim, naszego niby świeckiego państwa? Bo ja tego qurwa nie wiem?

21
50

Komentarze do "Czy ktoś mi powie?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak to co? pobierają oficerską pensję i wzmacniają morale naszych żołnierzy. W końcu trzeba zabijać, nawet katolików. Co tam przykazania.. Ksiądz musi być.
  Chore.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. nasze Panstwo nie jest swieckie, Polska to kraj katolicki

  0

  0
  Odpowiedz
 4. bo ‚kurwa’ wojsko od początku jego istnienia – czyli od istnienia państwa polskiego – posiadało swoich duszpasterzy, żeby żołnierze widzieli, że zabijają w imie wyższej sprawy, że to nie grzech, że Bóg rozumie walkę o ojczyzne, żeby rozgrzeszyć zołnierzy, poprawiać ich morale itp. tak było 1000 lat temu i tak już zostało.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Co robią w razie godziny W będzie miał kto Cie bidaku zakopać i odmówić paciorek + tacy kapelani wyjeżdżają na wojny z żołdakami dodawać im otuchy itp. nie jeden podczas bliskiego kontaktu z nerkami wątrobą oraz kończynami walającymi się wszędzie po granacie dostaje psychozy jakiejś … od tego jest kapelan żeby ustawi człowieka psychicznie na w miarę możliwości „proste tory”. Jeśli jesteś taki ateista to wypisz się z kościoła wystąp z podaniem do kurii wtedy pogadamy … .

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Polska świecki kraj?Po chuju.Teoretycznie tak,ale praktycznie to czarni mają wpływ na prawie wszystko ciągle im mało.Można by powiedzieć że nasz kraj to państwo kościelne.Kościół wtrąca nos wszędzie.Ustawa o aborcji,kościół protestuje,ustawa nie wchodzi gdyż państwo obawia się tej mafii czarnych.Lub jakim kurwa prawem sklepy są zamknięte raz w miesiącu w każde większe święto katolickie?Ktoś może nie jest katolikiem i wali go to i chciałby iść do sklepu?Skoro państwo polskie nie podlega kościołowi to może albo niech te sklepy będą otwarte stale,albo kurwa najlepiej niech je zamykają w każde święto wszystkich religii świata,tak dla tolerancji??Żeby nie było,nie jestem za aborcją,szczerze nie obchodzi mnie to,dałem tylko przykład jak duży wpływ ma kościół na politykę i prawo.A wierzącym osobiście nie jestem gdyż mamy XXI wiek,dawniej ludzie wierzyli w Zeusa,teraz mamy naukę i postęp i całe szczęście że coraz więcej młodych odrzuca tą ciemnotę jaką jest wierzenie w różne bajeczki i kieruje się własnym rozumem a nie tym co im jakaś sekta nakaże

  0

  0
  Odpowiedz
 7. a ja bym wprowadziła obowiązkową kastrację duchownych. Chcesz być księdzem czy innym kiecunkowato podobnym? CIACH!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. pracują, baranie.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. 7. moze grzeczniej intnetowa napinaczko?

  0

  0
  Odpowiedz