Dawne czasy

Kiedyś to były czasy. Do spotkań niepotrzebne były telefony, internet tylko dobre chęci, latanie od domów do domów i wypady np. na boisko aby pograć w piłkę i magiczne słowa: poczekajcie, pobiegnę jeszcze po kogoś. Zawsze każdy miał chęci, czas a teraz era internetu, braku czasu. Wiadomo każdy ma swoje życie, rodzinę, obowiązki ale tak czy siak brakuje tego.

107
74

Komentarze do "Dawne czasy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A już weź nie pierdol, że kiedyś to miałeś lepiej. Wkurwia mnie takie gadanie ludzi, którzy w każdej fazie swojego życia narzekają, że jak byli młodsi to żyło im się lepiej. Chodzisz do szkoły – źle, bo trzeba odrabiać lekcje i codziennie rano zapierdalać do szkoły. Jesteś na studiach -źle, bo nie możesz iść do pracy i nie masz kasy na własne wydatki. Pracujesz i masz rodzinę – źle, bo trzeba codziennie zapierdalać do roboty, żeby zarobić na żonę i dzieci. Jesteś singlem – też ŹLE, bo nie masz z kim spędzić wolnego czasu. Ja pierdole… Weźcie się w garść. Szczęście i komfort psychiczny to pojęcie względne. Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia a każdy etap swojego życia możecie przeżyć TYLKO RAZ, więc zamiast narzekać, lepiej korzystajcie z chwili, którą właśnie przeżywacie.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. tak dzisiaj rozmawiałem z kumplem i stwierdziliśmy, że w tym kraju, a bynajmniej w naszej mieścinie już praktycznie nie ma się z kim napić ani pogadać. Mam na myśli oczywiście naszych znajomych, z których większość wypierdoliła za granicę.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Normalnie nad tym samym myślałem, całe lata 90 były piękne, bez kompów, internetu, telefonów komórkowych, liczył się kontakt bezpośredni z drugim człowiekiem, a teraz mamy uzależnionych ludzi od tego wszystkiego i czasem chęci im brak na spotkanie się. Przyznaję, że sam tak mam czasem (nie gram w MMO ani w LOLY), tylko czas nie pozwala ;(. Gdzie ten świat dąży…

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Popatrzmy na polska kinematografie,muzyke,wartosci lat 90 a dzisiejszych?! No kurwa mac dno i metr mulu tak opiszmy dzisiejsze czasu, a to tylko 10 lat minelo.

  0

  0
  Odpowiedz