Eureka !

Po trzydziestu larach żmudnych badań, mogę w końcu ogłosić światu, że odkryłem korelację pomiędzy zakłóceniem analizy percepcji względnej z niedoborem bodźców intermodularnego odwzorowania świata zastanego w chwili zadziałania elementu dezorientacji w pojęciu dysmorficznym do aktualnego stanu emocjonalnego gdy przedmiot badań nie uaktywnia obszarów mózgu odpowiedzialnych za koherentną odpowiedź neuronową. Wynik eksperymentu dowodzi także iż podświadome impulsy aktywowane irracjonalnością odwrotności rozkładu gaussa zmuszają jaźń do amorfizmu sensorycznego co nieuchronnie prowadzi do zmian behawioralnych jednostki w odniesieniu do samostanowienia w rzeczywistości euforycznej.

4
8

Komentarze do "Eureka !"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. spierdalaj fagasie

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Nieśmieszne.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. No , wreszcie się doczekałem inteligenta na chujni.
  Nie przejmuj się , że Cię Panie naukowcu, zminusowali.
  Ja też dokonałem pewnego wzniosłego odkrycia , związanego z moją dziurą oraz inwazją insektów , sterowanych przez agentów ABW o godzinie 24:59, jednakże odkryciem się tym nie podzielę , bo Was wszystkich pierdole .
  Pozdrawiam
  Doktorant Sławek

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Są ludzie , którzy myślą, że jak użyją mniej pospolitych słów to będzie brzmiało to mądrze. Używanie ich na siłę świadczy o małym kutasie , a nie że jest mądry.

  Tutaj zjadliwa wersja

  Gdy człowiek doświadcza czegoś, co zaburza jego postrzeganie rzeczywistości, może to prowadzić do zmian w jego stanie emocjonalnym. Te zmiany mogą wynikać z zakłócenia analizy percepcji względnej, czyli procesu, w którym mózg interpretuje informacje zmysłowe. Gdy ten proces jest zakłócony, człowiek może mieć trudności ze zrozumieniem tego, co się wokół niego dzieje, co może prowadzić do strachu lub innych negatywnych emocji.

  Rozumiem żart , ale słaby jest w chuj

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Nie gościu , używanie takich słów może świadczyć co najwyżej o braku poczucia własnej wartości, a nie o małym kutasie. Skoro już poruszyłeś ten problem, to zapewne ty masz małego , dlatego musiałeś ten głupi tekst o kutasie wysrać .
   Sebastian – ministrant i idę sobie zwalić.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Świadczy o małym kutasie, a nie ze jest mądry??? To kutas ma być mądry, czy jego właściciel.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Nie zrozumiałem – zbyt laicki język. Postaraj się wypowiedzieć używając fachowych pojęć zamiar tych proletariackich uproszczeń.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Ja już dawno do tego doszedłem.
  Pozdrawiam.

  0

  0
  Odpowiedz