Gołe baby!

Dzień dobry! Od niedawna strasznie wkurza mnie mój chłopak. We wszystkich możliwych miejscach, gdzie można ustawić tapetę on ma gołą babę. Jak w tv jest fajna aktorka on się cieszy. Podsyła mi nawet linki ze zdjęciami kobiet. Ja rozumiem, że nie jestem tak zajebista jak te gołe dupy ze zdjęć, ale skoro już decyduję się być ze mną… uh… Wiem, że faceci lubią sobie popatrzeć, ale czy to nie za wiele? On twierdzi, że się ze mną tylko drażni… ale na prawdę czymś takim można zrobić przykrość, tym bardziej, że już długo to znoszę. :] Przesadzam, tak?

30
61

Komentarze do "Gołe baby!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Odwdzięcz mu się tym samym, niech poczuje jak to jest. Wyślij mu zdjęcia gołych facetów, zachwalając przy tym ich przyrodzenie. Mam nadzieję, że to podziała.

  4

  2
  Odpowiedz
 3. Nie bądź od razu taka zazdrosna o głupie obrazki. Ja też czasem podsyłam mojej dziewczynie jakieś ładne zdjęcia kobiet tylko po to żeby przedyskutować jej urodę. Ona też mi podsyła, w tym samym celu, Dżonych Deppów. Ja oczywiście wytykam wtedy wszystkie ich wady ale nikt nie robi z tego wielkiego halo.

  0

  2
  Odpowiedz
 4. Przesadza, i pisze to facet. Często dyskutuję z moją kobietą na temat urody dziewczyn, ale są pewne granice. Zresztą, dzisiaj jest takie rozprężenie obyczajów, że można uznać to za normalne, moim zdaniem nie jest. Yo, nygusy.

  3

  1
  Odpowiedz
 5. może po prostu jest zwykłym chamem?

  2

  1
  Odpowiedz
 6. 1 to nie działa :), 2 nie jestem zazdrosna tylko mnie irytuje że mój własny chłopak zachwyca się innymi, bo to nie jest ‚przedyskutowanie urody’ 😀

  1

  1
  Odpowiedz
 7. popierdoleńcy….

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Jeżeli nie jesteś zazdrosna tylko cię to wkurza to po prostu spytaj jego a nie tutaj, na chuj wysyła ci te głupie obrazki.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. rozjeb mu telefon, monitor i ryj. Będzie po sprawie

  3

  1
  Odpowiedz
 10. Jak jesteś zazdrosna o głupie obrazki to od razu od niego odejdź.
  Będzie lepiej i jemu i Tobie.

  0

  2
  Odpowiedz
 11. Daj sobie z nim spokój. Jest dupkiem. Pomyśl jak będziesz się czuła, gdy Ty zaczniesz sie starzeć a on dalej będzie oglądał te gołe dupy i szukał podniety w internecie a nie w Waszym łóżku. Będzie Ci wtedy bardzo źle. Wiem coś o tym… Niech wypierdala!!!

  2

  1
  Odpowiedz
 12. Przesadzasz 😉 To są uwarunkowania genetyczne, to normalne, że facet lubi oglądać piękne kobiety. Jeżeli wydaje Ci się, że zostawił by Cię dla kogoś ładniejszego, masz kompleksy.

  1

  2
  Odpowiedz
 13. Jeżeli on tak robi to po prostu jest niedowartościowany. Ok, może być facetem który wyjątkowo lubi popatrzeć i chuj. Ale jeśli tak się z tym afiszuje przy Tobie to wysyła sygnał „nie jestem w 100% doskonały ale skumaj, że Ty też przecież nie”.

  2

  0
  Odpowiedz
 14. kurwa, jakie uwarunkowania genetyczne… ta sytuacja jest po prostu chora. typol kompletnie cie nie szanuje i zachowuje sie jak totalny dupek. osraj go z góry na dół, bo jeśli cię kocha, nie robiłby tego. a gołe dupy niech sobie wysyła kolegom

  2

  1
  Odpowiedz