Gra „Spore”

Często gram w grę pt. Spore i bardzo wkurwiają mnie te rzeczy:

1. Planety do wyboru – irytuje mnie to, że rzadko kiedy można wybrać moją ulubioną planetę, zarówno pod względem wyglądu jak i lokalizacji w galaktyce. Wiele razy muszę resetować grę, usuwając pewne pliki, aby w końcu była możliwość mojego wymarzonego wyboru planety.

2. Głupie bugi (błędy) – chodzi mi o to, że czasem jak użyję narzędzia terraformowania w fazie kosmosu to nagle przybywa lub ubywa dużo wody.

Na koniec dodam jeszcze że pokonanie Groksów jest możliwe, ale zajmuje mnóstwo czasu – kiedyś to zrobiłem.

1
10

Komentarze do "Gra „Spore”"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, pij whisky i ruchaj, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki, zapałki kolegom z pracy w szafki z ubraniami i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę.I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na wachę do Mesia i 0.7 Amareny. Elo stuleje, ja se jabola chleje a potem wchodze w kobite jak już wypite. Co, mi zazdrościta, bo konia walita ? Nie dla psa kiełbasa.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Trzy stówy w łapy, CV w zęby i pod bramę ŁWF gdzie prezes Euromebel przydzieli ci stanowisko gdzie będziesz jebał od świtu do nocy w pocie czoła a po godzinach walił do głównego zbiornika i przekonywał klientów że to aromatyczna wanilia.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tylko dobra guma i solidne pałowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Przegumować całą Polskę od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. wal konia
  wal vadera po kasku
  dzierż włócznię
  opierdalaj lasera
  bij milicjanta
  pałuj wiplera
  poleruj berło
  muskaj pieniek
  frezuj trzona
  hebluj belę
  holmsij szerloka
  klaskaj nabiałem
  gotuj parówę
  opierdalaj kabel z izolacji
  ciągaj pisiora
  rób odwiert
  wachluj faraona
  przekładaj wajchę
  głaskaj bladiego
  integruj członka
  creeduj assasina
  oskalpuj czerwonoskórego
  dobruchaj kata
  ślizgaj mikołaja
  hulaj gruszkę
  wydawaj serek wiejski
  brechtaj serdla
  poganiaj listonosza
  czochraj predatora

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Pilnie kupię siłownik wywrotu do Multicara M25

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Spierdalaj z tym gównem, gówniarzu. Chuj to kogo obchodzi.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Wal chuja. Koniecznie z jękiem i chodzeniem łóżka, którym obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między ciepłe rurki c.o. i piłuj.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Pokonaj wszystkich groksów

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zapierdalam dziś po trawce na komarze, coś nie mogę trafić na meline

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET

  0

  0
  Odpowiedz
 13. W grze „Brush Roller” na NESa w menu gry występuje fioletowa postać z szeroko otwartymi ustami. Czy to prezes ŁWF po spożyciu dużej ilości denaturatu?

  1

  0
  Odpowiedz