I tak wszyscy skończymy w TESCO

W tym kraju człowiek po studiach jest zwykłym gównem. Pół roku temu zdobyłam tytuł magistra i co? Wielkie gówno, zamiast dobrze płatnej pracy na wysokim stanowisku pracuję w Tesco na monitoringu, w dodatku dojazd do pracy zajmuje mi 4 godziny. Kuuuurwa, gdzie tu sprawiedliwość????

20
30

Komentarze do "I tak wszyscy skończymy w TESCO"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. no a czego się spodziewałaś? teraz na studiach kształtuje się MASY.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Fakt, w tym państwie nie docenia się ludzi z wyższym wykształceniem.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. no tak, bo z magistrem byle czego – czy się stoi czy się leży kierownicze stanowisko i 10 tysi się należy :))) no i najlepiej nie ruszać tyłka ze swojej pipidówki, tylko żeby pod nos się wszystko podtykało :)))
  to jest nawet zabawne :)))

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jeśli myślałaś, że tuż po zdobyciu dyplomu od razu zgłoszą się do Ciebie wielkie korporacje, by zatrudnić Cię na wysokie stanowisko – hah, to mój komentarz. Trzeba ciągle walczyć o stanowiska, nic za darmo nic Ci nie da…

  0

  0
  Odpowiedz
 6. zgadzam się z 1. jak oczekiwałaś dobrej pracy bo masz papierek to naiwna jesteś

  0

  0
  Odpowiedz
 7. A ja uważam że to nie jest jeszcze taka zła robota,na monitoringu.Czego Ty byś chciała?Lepsze to niż tyrać fizycznie jak wół np.jako „konserwator powierzchni płaskich”:) czyli jako sprzątaczka.Lub na budowie jako pomocnik murarza za marne grosze.Pomyśl że niektórzy mają gorzej.Teraz wiele osób po studiach „sprząta kible” bo nie ma innej roboty.A różne nieuki mają zajebistą robotę,dzięki znajomościom.Świat jest niesprawiedliwy:(

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @1 – bo najważniejsza jest masa! („ona nie jest w ciąży, ona robi masę”) 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Bo to się kurwa myśli a nie ślepo zapierdala na chujowe uczelnie które puszczają w świat masę cymbałów z których mają kasę…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ja będę pracować w zawodzie po studiach. w sumie to już teraz będę, mimo że studiów nawet nie zaczęłam, więc w tesco na pewno nie skończę 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Ludzie nie rozumieją, że im wyżej są, tym więcej życie od nich wymaga. Im wyżej, tym trudniej, ale i większe szanse na sukces. Studia uczą myślenia, a nie dają na talerzu gotowe rozwiązanie. Gorzej z charakterem – niestety trzeba też go mieć, by nie być kopanym przez rzeczywistość w dupę.

  Może tego magistra masz z bibliotekarstwa czy cuś w ten deseń? Wtedy nie dziwię się Twojej sytuacji i współczuję tego co Tobą kierowało przy wyborze kierunku studiów.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. widocznie życie jeszcze nie skopało cię dostatecznie- jeśli jesteś osobą wyciągającą wnioski z rzeczywistości to za jakiś czas dasz sobie radę.

  a 4h do roboty to jakaś bzdura kosmiczna. po panoramie z domu do roboty na rano wyjeżdżasz?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. ..i se śniadanie już jesz to rano o siódmej możesz już obiad…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Nie przesadzaj, same studia to nic, musisz mieć coś konkret, a nie jakies śmieszne kierunki typu zarządzanie czy inne pierdoły.

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Zależy po jakich studiach… po gównianych owszem tak. Nikt nie mówił, że będzie sprawiedliwie czy lekko. Tyram tez jak baran i gówno – czasem nawet tego brak – z tego mam.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. No nie…rece (i nie tylko) opadaja…

  Czasy bylejakich mgr inz (My Gowno Robimy I Niezle Zyjemy) skonczyly sie dawno.

  Ja tez skonczylem studia i mam ten mgr inz. Tyle ze skonczylem gornictwo na AGH – i teraz pracuje dla Rio Tinto, Western Australia, Pilbara…

  Kasa na poczatek – $70k rocznie (to bylo 10 lat temu). Dzis – ponad $200k – i mam wszystko w dupie.

  Moral: sa kraje gdzie czlowiek po studiach gownem nie jest – tylko trzeba cos umiec robic, i za takowym krajem sie rozejrzec.

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Jarosław po studiach pracował w bibliotece a teraz proszę Demiurg przed którym drżą UE, USA i cały świat.

   0

   0
   Odpowiedz