Impotencja w młodym wieku

Mój facet ma 29 lat, od niemal 1.5 roku jesteśmy razem, ma zaburzenia erekcji od początku naszego związku. Był (z mojej) inicjatywy już u wielu lekarzy, próbował tabletek, terapii, suplementów, ćwiczeń, miał badania u urlologa, internisty – podłoże psychiczne. Nie mam już siły, bardzo go kocham, ale seks kojarzy mi się z upokorzeniem, lękiem. Kilka razy próbowałam go zaskoczyć seksowną bielizną, eksperymentami, wszystko kończyło się fiaskiem. Teraz nawet boję się inicjować cokolwiek. Czuję, że nie dam rady tak dłużej…

9
2

Komentarze do "Impotencja w młodym wieku"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ty jesteś przyczyną. Jak zmieni na normalną kobietę, od razu mu kuśka stanie. Takie męczące, ciężkie baby. Tylko zniechęcają do czegokolwiek. Dla ciebie problem jest ważniejszy od tego faceta.

  6

  0
  Odpowiedz
 3. Hehe, ja też jestem impotentem.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Kolejne roszczeniowe babsko. Jak facet narzeka, że jej się nie chce, to od razu jest zwierzakiem i prymitywem, bo sprowadza miłość do seksu. A jak jemu nie staje, to wielki problem, bo jej się chce. Naogladałyście się głupich seriali i w dupach wam się poprzewracało. Jeszcze go po tabletki wysyłasz i na badania do urologa. Na jego miejscu wolałbym chodzić na dziwki. Żadna z nich nie wybrzydza i nie zawraca dupy, że było za krótko.

  6

  0
  Odpowiedz
 5. Znam kobietę z potrzebami która miała wspaniałego męża, ojca jej dzieci, facet dostał ostrej cukrzycy której efektem ubocznym był calkiwity brak erekcji. Ich miłość nie przetrwała tej próby, co jest dość zrozumiale. Z Kolei ja mam olbrzymi sex drive i nawet mając żonę „pałuje wiplera” po kątach, bo ona tego nie ma. Podsumowując sex w zwiazku jest bardziej niz bardzo istotny, a idioci którzy twierdzą inaczej albo mają problemy z hormonami albo są poprostu idiotami.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Zadaj sobie pytanie, czy to jest tego warte. Czy chcesz spędzić resztę życia z takim facetem, wiedząc że związek jest w wersji demo.
  Pokusy podczas życia się wydarzą. Jest spora szansa, że się puścisz z kimś. Jest prawdopodobnie szansa, że on się puści z kimś, i nastąpi jakieś odkrycie. Kto wie.
  Po prostu zastanów się czy serio chcesz takiego związku. Brutalność i prostota życia. Nikt nie chce tego uświadamiać komukolwiek, nikt nie chce tego usłyszeć, ale słoń jest w pokoju i czasem trzeba podjąć decyzję.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Niech skończy z oglądaniem pornoli.

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Kaśka, wrzuć czasem pończochy, polub sukienkę bardziej niż jeansy i nie leż jak kłoda. Urolog, Specjalista do spraw dyndającego ten tego zamiast sprężystego spode Łodzi O.o

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Masz wygoloną?

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Być może długi okres czasu jechał na ręcznym i tak przyzwyczaił fiuta do tego rodzaju stymulacji, że inne bodźce nie dają mu takich wrażeń.

  1

  0
  Odpowiedz