Instagram to portal randkowy ?

Witam czytelników. Muszę bo się uduszę.. muszę się wygadać. Założyłam konto na insta. Jakie było moje zdziwienie, gdy już pierwszego dnia miałam kilka nowych osób i wszyscy z poza naszego kraju. Ucieszyłam się, bo fajnie poznawać nowe osoby. Nie przeszkadza mi bariera językowa. Jednak rozczarowanie przyszło bardzo szybko bo okazało się, że insta to portal randkowy, bo każdy chce się umawiać, czy wymieniać fotami. Ale najgorsze to, że większość to Oszuści i Naciągacze. Kilka razy próbowali wyciągnąć ode mnie kasę a to na brak żony i samotne rodzicielstwo innym razem na brak możliwości przelewu ze swojego kraju do Polski.. i można by mnożyć przypadki …. A jak się nie zgodzisz to jaka obraza majestatu, dlaczego nie pomożesz, serca nie masz itd… Wielkie rozczarowanie i chujnia…

14
0

Komentarze do "Instagram to portal randkowy ?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Takie jest życie 🙂 Ludzie lecą w wała.
  Lepiej się przyzwyczaić zamiast szukać pseudo znajomych.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Moja droga.
  Przeczytaj post poniżej „Social media” i przemyśl to co tam jest napisane.
  Pozdrawiam Ciebie cieplutko.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. „Spoza”.
  Grammarnazi

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Nie polecam używania portali społecznościowych. Jeden wielki jebany śmietnik, który naprawdę zabiera sporo czasu, rozpierdala uwagę i wpędza w jeszcze większe kompleksy ludzi już i tak kurewsko zakompleksionych. Jedyny przypadek, w którym uważam te gówna jako stolce częściowo wartościowe to promowanie swoich produktów lub usług będąc już przedsiębiorcą lub planując takim zostać. Nie jest to żadna prawda objawiona tylko moje prywatne zdanie, a każde podobieństwo do realnego miejsca lub osoby w powyższym wpisie jest całkowicie przypadkowe, wyjątek stanowią jedynie kurwy z pisu. Aliwederczi Roman

  2

  0
  Odpowiedz
 6. Naprawdę nie wiedziałaś że na insta konta zakładają tylko puste żęsoklejone lapmucery i klocki w krawacikach? Że zboczeńcy właśnie tam szukają zdjęć, którymi tak się chętnie dzielicie? A na chuj ma mnie cały internet oglądać?! No kurwa, najbliższa rodzina, znajomi i chuj koniec. Stanęłabyś na głównej ulicy ze swoim zdjęciem z wakacji wielkości plakatu? Pewnie nie, ale na insta ogląda to tyle ludzi, że musiałabyś tam stać 24h na dobę. Chore nie?

  2

  0
  Odpowiedz
 7. Facebooka założył Zuckerberg na polecenie CIA, NSA albo innej agencji. To samo dotyczy instagramu i pokrewnych social media.
  Ponieważ wielkimi krokami zbliża się Wielki Reset to Ci co pozakładali konta na tych gównach są na pierwszym miejscu do odstrzału.
  Uprzejmie proszę nie pierdolić mnie tutaj o szurach, foliowych czapeczkach i teoriach spiskowych, albowiem różnica między teorią spiskową a ujawnioną prawdą wynosi okolo 6 miesięcy vide C19.

  0

  2
  Odpowiedz