Jebane kompleksy

Nie dość, że mam sama z siebie kompleksy, to jeszcze inni mi o tym codziennie przypominają… nie wychodzę ze znajomymi na dwór, tylko czasami wyjdę do sklepu na drugiej stronie ulicy i do szkoły… do tej ostatniego miejsca chodzę szczególnie niechętnie. pierwsza lekcja to wf, gdzie ostatnio moje niezwykle inteligentne koleżanki wpadły an pomysł robienia sobie słit foci w stanikach… ja jebie, jeszcze te szmaty do mnie ” ta to nawet nie ma co pokazywać” na wf oczywiście siedziałam i liczyłam punkty, bo mając niecałe 145 cm wzrostu (nie, nie jestem w 2 klasie)i super tolerancyjnych znajomych nie można robić nic innego. do tego wszystkie moje koleżanki mają po 165 cm wzrostu, są szczupłe, kilka razy większe biusty, idealne tyłki (i wcale nie przesadzam) a ja staram się ćwiczyć codziennie a i tak huj z tego wychodzi. po prostu nie mam warunków, w każdym pokoju w mieszkaniu jest najwięcej 2×2 m wolnego miejsca( a w moim nawet połowy tego nie ma). wiem, że są gorsze tragedie,a le mnie już to wkurwia… zadaję się z samymi idiotami.

52
64

Komentarze do "Jebane kompleksy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pierdol ich, to pustaki, bo tylko słabi próbują się podbudowywać kosztem innych. Żaden w porządku człowiek nie ma ciśnienia na to, by w ten sposób windować swoje ego. Też mam takich kumpli i jak mi mówią, że mam kurtkę/buty nie takie albo wyglądam tak czy siak, to śmieje się im w ryj. Z drugiej strony, dobrą metodą jest też konfrontacja w postaci rozmowy prosto w oczy – spróbuj tego, zapytaj dlaczego próbuje Cię obrazić, a zobaczysz jak takie „paniska” kurczą się w oczach i nie wiedzą jak się zachować – piękny widok! Powodzenia, lej na te cioty ciepłym moczem!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. słit focie w stanikach, hahahahah nie moge, czego to nie wymysla w tych gimnazjach

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Nie martw się- u kobiety niski wzrost to jeszcze jakoś ujdzie, dla wielu facetów to wręcz zaleta u kobiety. Sam jestem dość niski (jak na mężczyznę- 173 cm), i cholernie przeszkadza mi większość moich koleżanek ze studiów czy jeszcze z liceum jest co najmniej mojego wzrostu). Uszy do góry!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. olewka ich, niektórzy lubią niskie laski z małymi piersiami. Wyobraź sobie (koleżanki) jak za 50 lat te cyce będą zwisać 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Dasz radę. One współpracują chyba z alfonsami hahaha!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Wzrostem ani biustem się nie przejmuj, wielu chłopaków lubi takie drobne dziewczyny. Ile masz lat? Pewnie jeszcze dojrzewasz. Te smarkule są wredne, ale olej je, to w końcu się odczepią.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Z komentarzami się zgadzam.Ale fakt,małe cycki są blee:(

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zastanów się czy aby nie przesadzasz z tym szczupłym wyglądem? Nie znam faktów ale kobieta nie może być top modelką ,,szkieletem”. Musi mieć trochę wszystkiego. Dla utrzymania prawidłowej wagi (i nie tylko) polecam bieganie co 2-gi dzień.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. jeżeli one robią słit focie w stanikach to znaczy że są ostro pojebane. olej je. nie chciałabym mieć nic wspólnego z takimi idiotkami.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. everything will be fine:)

  0

  0
  Odpowiedz
 12. To daj chociaż namiary na te koleżanki.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. One mają duże cycki? To nie ma wielkiego znaczenia czy będą miały więcej mleka. Tylko szybciej się będą garbić (a jeszcze będą musiały nosić dzieci na rękach). Jednak pewnie mają push – upy. Moje koleżanki mają mniejsze ode mnie cycki, ale… wypychają je czym się da. Chłopaki dają się im nabierać. A ja lubię wygodę i noszę przylegające staniki, bez drutów.

  0

  0
  Odpowiedz