Kló peel

Następny jebany kurwa naciągacz, zyskaj, zdobądź monety chujety kryształy kredyty a i tak chuja beesz mioł. Pełno tego ścierwa w sieci i nawet tu się musiało rozplenić. Wpierdol swoje pieniądze a za chwilę znikną. TFU!!

3
1

Komentarze do "Kló peel"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Gdybyś zarabiał kilka baniek miesięcznie i jeździł Bugatti Chiron tak jak ja, patałachu to by szybko ci minęła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, trzy stówki w łapę i już dzisiaj możesz się stawić przed bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, w zamian za tę opłatę damy stabilne zatrudnienie, czternastogodzinny dzień pracy za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealną dla takich patałachów jak ty oraz możliwość spotkania Pana i władcy waszego Mesia.

  0

  1
  Odpowiedz
 3. Ale o co kurwa chodzi? Napisz konkretnie co Ciebie boli.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Wkurwia mnie, że 95 procent komentarzy zaczyna się od k l u u . p l. Ja pierdole, jak nie jebnę z rury wprost, jasno, to mało kto kuma. Co za jełopy tu wchodzą, to nie pierwszy, i jak mi się wydaje, nie ostatni raz.

   0

   0
   Odpowiedz
 4. Pięć stów w łapę, CV w zęby, dupsko w pociąg, bilet do Łodzi i jutro pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Prezes Euromebel przydzieli ci stanowisko, gdzie będziesz zapierdalać od świtu do nocy w pocie czoła a po godzinach walić z resztą patałachów od do głównego zbiornika i utwierdzał potencjalnych klientów w przekonaniu, że to aromatyczny sos od siebie. Niewykluczone, że będziesz miał też zaszczyt przystąpienia do egzaminu na prawo jazdy w pojeździe Multicar M25. Musisz być jednak bardzo ostrożny, gdyż w wywrotce znajdują się krokodyle różańcowe. Jeśli któryś z nich się poruszy, wówczas egzaminator, czyli Byczywąs, wybiegnie z pojazdu i opuści siłownikiem wywrotkę a wtedy patałachu marny twój los.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. nie rozumiem co ty pisze$$z kurwa?

  0

  0
  Odpowiedz
  1. A ja nie rozumiem co Ty, więc jesteśmy kwita.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. no kurwa jak się przeżera oszczędności – to kurwa znikają pieniądze!

  Dlatego Filipczak miał rację: MNIEJ ŻREĆ TRZEBA

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Filipiak ma wrzody żołądka i sam nie może żreć mięsa. Stać go na wszystko, a zazdrości biedniejszym i zdrowszym kotlecika. Ale samolotem prywatnym sam lata, gdzie się da, chuj zajebany!

   0

   0
   Odpowiedz