Krakowskie mieszkania

Dlaczego te wszystkie mieszkania są takie kurwa drogie? Chcą mnie na ulicę wypędzić? Kurwa. Znajdę troszkę tańsze dalej centrum i trzeba będzie i tak dopłacać na te pierdolone dojazdy. Wypierdalam po studiach do Stanów. Tam byle kelner ma własną kawalerkę.

39
55

Komentarze do "Krakowskie mieszkania"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chuja ma ,nie kawalerkę.Nie wierz w te bzdury.I nie kawalerkę,tylko to się nazywa studio.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. No takie czasy ziomek niestety. Bez kasy człowiek jest mało warty.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Stany to już przeszłość, teraz się liczy Kanada albo Australia/Nowa Zelandia. A mieszkania drogie są, wiadomo każdy chce zarobić jak najwięcej. A tak z ciekawości ten Mesio patałach to na urlop wyjechał czy co? Ktokolwiek widział? Ktokolwiek wie? Szalom!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. chyba w snach

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Współlokator wszarz?

  0

  0
  Odpowiedz
 7. dupy dawaj pedałom za kasę

  0

  0
  Odpowiedz
 8. już czekają-świetna perspektywa po studiach-kelner w stanach. Po uj studiujesz-już jedź na kelnera!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Wypierdalaj chłopie jeśli tylko masz okazję. Nie ma z czego siedzieć

  0

  0
  Odpowiedz
 10. W Japonii niema takich problemów, tam nawet sprzedawca ramenu ma wystarczająco kasy na kawalerkę…

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Taniej w Niemczech. Teraz już wiesz gdzie emigrować.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Do Stanów? A po co? USA to przereklamowany syf. Poszukaj czegoś innego, świeżego.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ej patałachu od Japonii,w Tokio i Jokohamie są najdroższe mieszkania na świecie.Każdy metr kw.jest na wagę złota.Żeby wynająć kawalerkę trzeba w przeliczeniu z ¥ na złotówki przeznaczyć za miesiąc ok.2.000 zł.w takim np. Ueno.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Mail nr 3. Emigracja do tych krajow to los na loterii, aby cokolwiek dobrze wyszlo. Stany to panstwo w stanie rozkladu, a w tych pozostalych panstwach cudow nie ma i dla wiekszoscci taki krok konczy sie mega-chujnia. Mowie tak, bo sie o te sprawy otarlem. Niejeden, niejedna wyplakiwal/la przede mna swoje oczy, bo wyladowali tak poteznie na glowe, jak nigdy w zyciu. Jedyna pociecha, ze sie wielu rzeczywiscie totalnie opamietalo i teraz szukaja szansy na swoim podworku, tzn. w ramach Unii. Trudne, ciekawe, nielatwe czasy. Taki nasz los.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Do @13 to ja z pod @3, mhm fajnie. „Niejeden, niejedna wyplakiwal/la przede mna swoje oczy” rozumiem że znajomi traktują Cię jak chusteczkę… ale wath ever, ja już mam wyrobiony paszport i co? i szczerze zaraz po studiach (technicznych) wyjeżdżam wraz z dziewczyną czy będzie tego chciała czy nie (jak coś to wezmę ją pod pachę i się pojedzie) do Australii, a pro po unia to po prostu shit! Ale jak miałbym zostać tu w europie to wybrałbym klimat śródziemnomorski. Tak czy inaczej wyjeżdżam z tego patołu. P.S MAM W DUPIE OBECNY RZĄD, dziękuje i servus 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Tego domniemanego japonczyka to wsadzic w maszyne czasu i wyslac do nagasaki .Skurwysynu jak ci tak zolta mala pala smakuje to wypierdalaj i sie zglos na kamikaze brudasie.

  0

  0
  Odpowiedz