Kulturalno-artystyczna chujoza

Witam, jest XXI wiek, rzekomo jesteśmy rozwiniętym krajem, szkolnictwo stoi na jako takim poziomie, wstydzić jakoś bardzo się nie musimy. Kwestii rządu nie poruszam bo piszę o rzeczach wartych uwagi. W co większych miastach roi się od miejsc, w których można zażyć sztuki i kultury. Kina, teatry, galerie (sztuki), kabarety, wystawy, etc. Jest ogółem całkiem dobrze. ALE DO KU** NĘDZY dlaczego w Polsce, kraju rozwiniętym technologicznie na tyle, że mamy internet i iPody organizowane są w 90% tak gówniane koncerty?! Jakieś ‚pop gwiazdeczki’, techno dje no ludzie, gdzie jakieś porządne zespoły. Sonisphere aktualnie ratuje tyłki bo grają Iron Maiden i inni świetni muzycy. ALE TO MAŁO. Działajmy coś w stronę ściągnięcia największych na polską ziemię, nie bądźmy takie pierdoły! To jest apel wszystkich i każdego z osobna wiedzących/wiedzącego co to znaczy ‚dobra muzyka’.

10
43

Komentarze do "Kulturalno-artystyczna chujoza"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. sorry ale po pierwsze chodzi tutaj o pieniądze kto ile zgarnie za te pop gwizdy a po drugie o gustach się nie dyskutuje!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Skąd wiesz co to techno jak nigdy tego nie słyszałaś/eś? Kolejny pseudoalternatywny znawca kultury.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a co to jest dobra muzyka? weź no kurwa koleś nie ewangelizuj innych.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Masz rację, ale takie koncerty są – np. w kwietniu teraz był Roger Waters z The Wall w Łodzi, wspomniany Sonisphere, będzie Metal Hummer Festiwal, Dream Theater przyjedzie do Katowic, Ringo Starr do Warszawy – takich jest wiele, tylko nie mówi się o nich. Na popularnym gównie można więcej zarobić.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Popieram! wkurwiają mnie ci DJe jebani. Jakim prawem nazywają się artystami?! o poziomie artyzmu w ich gatunku decyduje cena na paragonie od ich gramofonów, więc chuj im w dupy! Niestety u nas liczy się muzyka biesiadna, disco polo i pojebane techno przy którym pijane laski liżą się ze swoimi dresiami na Dniach Miasta(…) pijąc piwo za 6 zł. Taką niestety mamy „rozrywkę”. A i nie pierdolcie o tolerancji do gatunków bo prawda jest taka że CHUJA SIĘ ZNACIE. Dziękuję

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Odezwała się znawczyni z mózgiem rozmiaru orzecha.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. W czym problem zatem? Działaj! Lobbuj, bojkotuj, namawiaj artystów, publiczność, inwestuj. Powodzenia! Napisz tu za kilka lat, co udało Ci się osiągnąć lub podaj linka.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. A może kurwa o gustach się nie dyskutuje co ? Może ktoś woli disco polo od metalu. Musisz to uszanować

  0

  0
  Odpowiedz
 10. największych? a po co? jeśli sami chcą przyjechać to zapraszamy ale w przeciwnym wypadku po co wydawać miliony na gwiazdy „wielkiego” formatu? polska to biedny kraj i pieniądze lepiej włożyć w dotacje dla rolników i dokramianie dzieci w szkole niż napełniać worki pieniędzmi jakiejś gwiaździe która wypromowała się na skandalach.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Kat gra w piątek w Szczecinie, nie pierdol tylko zabij kota i wypij krew…

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Ja pierdole xd

   0

   0
   Odpowiedz
 12. W treści widocznie nie można zamieszczać linków do stron. Mam nadzieje, że w komentarzach można. To nie jest żadna reklama czy promowanie strony. Wiemy, że jest to często odwiedzana strona i w ten sposób promujemy akcje. Już kilka czołowych portali rozrywkowych poprało nas. Mam nadzieje, że chujnia również do zrobi:) Link do petycji: http://www.petycjeonline.pl/petycja/poland-loves-soad/388

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Buahahahaha! Jak wg ciebie Iron Maiden to muzyka bardziej ambitna niż „pop gwiazdeczki” i „techno dj’e” to widać, że z ciebie zapatrzony w swoje wąskie horyzonty baran. No, faktycznie po prostu wyżyny sztuki ten kiczowaty heavy metal.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Dlaczego uważasz, że muzyka elektroniczna nie jest ‚dobrą muzyką’ ?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Każdy ma inny gust,to co dla Ciebie jest „gównem” innemu może się podobać.Nie każdy słucha Iron Maiden i innych „świetnych muzyków”

  0

  0
  Odpowiedz
 16. A co to znaczy dobra muzyka?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Techno dje w Polsce? Wow! Gdzie?

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Widzę że kolega ma monopol na prawdę… Jesteś po prosty nietolerancyjny i tyle. Ja kocham muzykę i słucham bardzo dużo rzeczy o których nikt inny nie słyszał ale to nie znaczy że jestem jakiś lepszy. Ludzie którzy uwielbiają dobre jedzenie też mogliby Cię zjebać że stołujesz się w kebabie.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. No, po prostu Cię, kurwa zgnietli, jak to poloczki potrafią. To jest właśnie ten poziom o którym piszesz.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. przecież było GNR w Polsce

  0

  0
  Odpowiedz
 21. A ja pierdolę metal-słucham czałgi i manele:)

  0

  0
  Odpowiedz
 22. W Gliwicach Acid Drinkers grało na juwenaliach.

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Jebac discopolo

  0

  0
  Odpowiedz