Mam dość życia

Wymienię wszystkie moje chujnie:
1. Mieszkanie: nigdy nie szukałam sama mieszkania, ale aktualnie będę do tego zmuszona, gdyż wszyscy zostawili mnie na lodzie. Boję się tego całego oceniania, castingów i nowych, obcych ludzi.Ledwo zdążyłam się przyzwyczaić do mieszkania, w którym jestem a już muszę je opuścić.
2. Studia: wymyśliłam sobie 3 lata temu, że pójdę na bardzo ostatnio modny kierunek studiów. Oczywiście nie miałam o nim zielonego pojęcia i nawet nie pofatygowałam się, żeby czegoś się dowiedzieć. Teraz już jestem prawie na mecie, ale czuję, że właściwie nie jestem nawet przeciętna w tej dziedzinie, a to, że zaliczam wszystko na jako takie oceny zawdzięczam jedynie swojej inteligencji, bo nie mam nawet motywacji, żeby się tego uczyć.
3. Znajomi, przyjaciele: właściwie to ich nie mam. Moja „była” przyjaciółka zraniła mnie kiedyś bardzo i chociaż dalej utrzymujemy ze sobą kontakt, to to już nie jest to samo. Mam znajomych jedynie na studiach i moje rozmowy z nimi ograniczają się do gadania o zaliczeniach, nauce, egzaminach, itd. Na imprezy nie chodzę.
4. Inne: nigdy nie miałam chłopaka. Możliwe, że coś ze mną nie tak pod tym względem. Wydaje mi się, że w pewnym sensie „odpycham” potencjalnych kandydatów. Nie jestem specjalnie piękna, ale brzydką też nie można by mnie nazwać. Za to charakter mam dość szpetny, chociaż może to potwierdzić tylko moja rodzina, która akceptuje mnie taką, jaka jestem (wobec obcych jestem zazwyczaj zdystansowana i uprzejma).

26
54

Komentarze do "Mam dość życia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Trochę dramatyzujesz, też na studiach nie lubiłam nowych mieszkań, ale powiem ci, że trafiałam zawsze na świetnych ludzi – i są do dziś moimi przyjaciółmi! Nie zawsze mieszkanie ze starymi znajomymi jest fajne. Może znajdź sama puste mieszkanie i przeprowadź casting? Będzie super! Nigdy nie wiesz kogo spotkasz! Ze studiami też nie dramatyzuj, bo ścieżka zawodowa może się nieoczekiwanie super potoczyć 🙂 Wybacz, ale kierunek studiów nie wyznacza nam całego życia! Chłopaka znajdziesz, przestań tylko negować siebie i rób jak najwięcej rzeczy, które cię cieszą!

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Dziękuję ci za ten komentarz. Podniósł mnie na duchu i dał kopniaka do przodu 🙂 Pozdrawiam ciepło – autorka

  1

  0
  Odpowiedz