Mantra januszy

Wkurzają mnie ludzie, którzy – gdy się ich spyta o to na czym polega ich praca – odpowiadają, że ich praca jest (i to zawsze ta sama mantra): bardzo ciężko, bardzo dużo, itd.
(Nawet nie umiem tego odtworzyć co dokładnie gada taki śmieć!).

Np. kiedyś widziałem wywiad właśnie z takim januszem na temat jego pracy:
I gdy jakiś widz się spytał na czym polega ta praca?
To janusz biznesu na to właśnie zamiast konkrety podać, to zaczął swoje wybujałe ego umieszczać w swojej durnej wypowiedzi !

I ani ja ani tamten widz nic się z tego nie dowiedzieliśmy.

5
1

Komentarze do "Mantra januszy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. WAL CHUJA – z jękiem i chodzeniem łóżka, którym mocno, rytmicznie, obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między żeberka kaloryfera i piłuj. Jak się zmęczysz i ci opadnie, puszczaj pornole na kolumnach przyłożonych do podłogi – kategorie screaming, loud orgasm, moaning itp.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Obieraj ogóra

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Skrob marchewę

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ucieraj pietruchę

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Gotuj selera

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Dodawaj śmietanę do zupy

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Rozmiękczaj pora

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Głaskaj mikołaja po brodzie

   0

   0
   Odpowiedz
  2. ciurlaj Mariana

   1

   0
   Odpowiedz
  3. Rozgrzewaj sopla

   0

   0
   Odpowiedz
 9. Wal chuja. Jak kadyrowiec, wagnerowiec, brutalnie, z głośnym jękiem i chodzeniem łóżka, którym obijaj o kaloryfer. Wsadzaj też chuja między ciepłe rurki c.o. i piłuj.

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Tylko głośne szuranie łóżka po podłodze i ostre jebanie o kaloryfer z jękiem się liczy. Niech cały blok wie, że twoja masturbacja jest lepsza od ich seksu.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Czułem przez sen, że jebie mnie w dupę. Jego chuj był wielki i twardy, bolcował mnie tak, że miałem motyle w chuju i w brzuchu. O dziwo podobało mi się to, choć nigdy nie myślałem, że jestem gejem. Myślałem tylko śnie, trwaj. Jednak jego bolec ruchał mnie coraz szybciej, łóżko skrzypiało. Obudziłem się spocony i zesztywniały. Teraz dopiero przeraziłem się, gdyż odkryłem, iż naprawdę ktoś jebie mnie w dupę. Ze strachem odwrocilem głowę i … tak to on! Sam Władimir Władimirowicz penetrował moje dupsko jak Himarsy kacapskie czołgi. Jego ryj był czerwony i spocony. Przyłożył palec do ust i powiedział ciiiii! Na koniec zostawił mi 100 rubli i zegarek. Myślałem, że to jakiś Rolex, a to kurwa jakieś gówno z takim niebieskim podświetleniem wyświetlacza.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. To nie Putin. To jego sobowtór spod Radomska, o którym mówili w radiu. Teraz już wiem, dlaczego żona wygnała go z domu. Nieźle się jebaniec zabawia.

   2

   0
   Odpowiedz
 12. Ugniataj kule

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Wyciskaj cytrynę

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Turlaj śliwki

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Zgniataj orzeszki

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Ukręcaj sakiewkę

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Tylko dobra guma i solidne pałowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Przegumować całą Polskę od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Wal konia, pij jabole i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Trzy stówy w łapy, CV w zęby i pod bramę ŁWF gdzie prezes Euromebel przydzieli ci stanowisko gdzie będziesz jebał od świtu do nocy w pocie czoła a po godzinach walił z Byczywąsem do głównego zbiornika i przekonywał klientów że to aromatyczna wanilia.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. W grze „Brush Roller” na NESa w menu gry występuje fioletowa postać z szeroko otwartymi ustami. Czy to prezes ŁWF po spożyciu dużej ilości denaturatu?

  0

  0
  Odpowiedz
 21. He, he, he… Patałachu, przybądź pod bramę naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego (5 stówek w łapę, CV w zęby, etc.), podpisz kontrakt, a Pan twój, Mesio, zaprawdę powiada ci: nie minie tydzień, a zapytany o to samo, tak samo będziesz bełkotał w odpowiedzi, że „bardzo ciężko i bardzo dużo”. I mało tego! Nie będziesz umiał podać konkretu na temat tego, co robisz, bo zaiste zapierdol od świtu do zmierzchu i od zmierzchu do świtu już po kilku dniach sprawi, że zapomnisz nawet tego, jak się nazywasz (Ale nie martw się… Nikt cię nie pomyli z innym robolem. Będziesz miał numerek na łapie i kod kreskowy na czole (to ostatnie do „podbijania” listy obecności, korzystania z naszej przyzakładowej stołówki, prawa wejścia na osiedle przyzakładowych baraków etc.), i to ci wystarczy…). /Mesio PS. Nie ma PS-a.

  1

  1
  Odpowiedz
 22. Wpychaj w dupę kołek i jęcz

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Ciągaj bydlaka

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Okręcaj ręką kutasa

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Miętoś fiuta

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Stukaj maczugę

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Dociskaj gnata

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Drażnij lagę

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Smyraj potwora

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Zapiewaj koguta

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Gruchaj gołębia

  0

  0
  Odpowiedz
 32. Wydawaj ptasie mleczko

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Ja pierdole, leję ze śmiechu z tych synonimów męskiej masturbacji

   1

   4
   Odpowiedz
   1. Bo jesteś prymitywem.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Jesteś ograniczony, wyjmij kija z dupy

     0

     1
     Odpowiedz