Męska duma

Ja nie czaję tego. Czemu faceci, nie potrafią zrobić tego czego chcą, bo przeszkadza im męska duma, jakaś ich solidarność no chuj wie co. Może i powiecie, że dziewczyny są perfidne itd. może i znajdzie się grupka takich facetów, ale dlaczego akurat zawsze mi trafiają się Ci z męską dumą? Tylko krzywdzą siebie i innych wokół. Śrut!

35
47

Komentarze do "Męska duma"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Głupie gadanie. Facet bez dumy/honoru to nie facet. Zresztą nie narzekaj na to bo na kobiety mógłbym Ci tu taką liste strzelić głupich zachowań, że byś się schowała pod miotłę. Poprostu… mężczyzni mają swoje głupie zachowania tak samo jak kobiety i nie próbuj nam wmawiać, że ty jesteś świetna i idealna i tylko sami debile Ci sie trafiają.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Takie życie…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A co? Nie chce nosić Twojej torebki? Ja też bym nie chciał!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Np. kobiety kiedy mają szczęśliwe życie potrafią z nudów robić z igły widły i wymyślać coś o co się mogą obrażać na faceta, a ten i tak bedzie musiał je chuj wie za co przeprosić, wyruchać dłużej niż zwykle i znowu będzie jak dawniej…
  Kobiety..

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Kobieto jeśli facet urazi swoją męską dumę ma później problemy jak kurwa mać z samym sobą. I to hujowe uczucie że robi coś wbrew sobie to jeden śrut!

  0

  0
  Odpowiedz