Moje cudowne życie

Kocham siatkówkę. Jestem nastolatką i to jest teraz dla mnie najważniejsze. Wszystko byłoby świetnie gdyby nie rodzice. Mam średnie oceny. 3-4 czasem zdarza się 2 ale staram się poprawiać co możliwe. Najgorsze to że moi kochani rodzice nie doceniają tego. Zabraniają mi treningów. Świetni rodzice. Dzięki że w dzień się uśmiecham a w nocy płacze

34
44

Komentarze do "Moje cudowne życie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie będziesz całe życie gibka i wysportowana. Co zrobisz po 30stce? Na siłę będziesz szukać faceta na dziecko? Sport to nie jest sposób na życie.

  4

  1
  Odpowiedz
 3. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  0

  6
  Odpowiedz
  1. Pierdol się przegrywie

   2

   0
   Odpowiedz
  2. Idź powąchać kupsko swojego bachora.

   2

   0
   Odpowiedz
 4. Siatkówka to jeden z najdurniejszych sportów jakie znam

  4

  1
  Odpowiedz
 5. Pokonaj wszystkich Groksów tak jak ja.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Typowe dla ludzi ograniczonych umysłowo. Dla nich szkoła jest najważniejsza, a ocena to świętość. Potrafią podcinać skrzydła i stłamsić zdolnego dzieciaka. Nieważne że dzieciak na przykład świetnie rysuje czy jest dobrym sportowcem. Ma zrezygnować z tego co lubi żeby wkuwać wzory z chemii albo daty z historii, którą ma generalnie w dupie i tak to zapomni od razu jak tylko skończy szkołę. Współczuję Ci. Mam nadzieję że wytrwasz i będziesz świetną siatkarką.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Trenuj dalej
  Olej co muwia rodzice

  2

  0
  Odpowiedz
 8. Dorośnij…

  1

  0
  Odpowiedz
 9. 3 i 4 to naprawdę zajebiste oceny. Oceny są chuja warta. Możesz mieć cały czas chujowe oceny, a maturę zdać lepiej niż ktoś z lepszymi ocenami.

  2

  0
  Odpowiedz
 10. ‚Nic się nie martw. To jest tak, że starzy rysują sobie w głowach jak dziecko ma wyglądać, co ma robić, i kim ma być. Ty masz być zupełnie „nową” osobą, masz swoje zainteresowania, masz swoją osobowość( zresztą jak każdy inny młody człowiek), jeśli tego rodzice nie zrozumieją będziesz mieć bajzel. Pogadaj z nimi…tu nie ma innej opcji.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Jeśli jesteś w tym niezła i ktoś kto się na siatce zna to potwierdza, to dobrze Ci radzę, pierdol co mówią rodzice i postaw na swoim. Zrób z nimi deal i obiecaj że będziesz miała te 3 przynajmniej i skup się ma siatkówce jeśli masz gdzie trenować.

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Dość prawackiego hejtu na chujni

  3

  3
  Odpowiedz
 13. A ja kocham spocone siatkarki. Nawet jak mają okres. Walę wtedy pod spoconą pachę.

  3

  1
  Odpowiedz
 14. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. No Prezes EURO Mebel powie Ci, że oceny dupy nie urywają….Może to jest powodem zakazu rodziców…Niemniej jednak musisz walczyć o swoje. A jeżeli wiążesz z siatkówką swoją przyszłość – tym bardziej. Podciągnij się w nauce, może rodzice zejdą z zakazu. Próbuj, staraj się, walcz o swoje. Bij się o swoje marzenia, w przyszłości będziesz sobie wdzięczna. Prezes wie co mówi. Będziesz spełniona i szczęśliwa. No i co tu dużo mówić – będąc sportowcem, biedą nie wieje. W przyszłości kupisz rodzicom domek na Mazurach albo apartament w Międzyzdrojach, to im podziękujesz.

  2

  0
  Odpowiedz
 16. Zacznij chlać

  1

  0
  Odpowiedz
 17. Ale kocham siatkarki oczywiście te powyżej 15 lat

  2

  0
  Odpowiedz
  1. A ja te poniżej 15… i jest, kurwa równowaga we wszechświecie

   0

   2
   Odpowiedz
 18. Do lekcji gówniaro

  2

  1
  Odpowiedz
 19. Wal w siatę

  2

  0
  Odpowiedz
 20. rada odemnie powiedz im o tym

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Pierdol rodziców i rób swoje. Oceny to gówno, liczy się to, co zostaje w głowie. Mi starzy kiedyś też zabronili kupić gitary, to specjalnie na złość zajebałem im hajs i kupiłem mówiąc, że to pożyczone. Śmieszne parę stów wydanych za dzieciaka oraz godziny świetnej gry i zabawy zaowocowało, bo jako licealista/student przez ładnych parę lat przekułem umiejętności w pieniądz. Oczywiście musiałem kupić wtedy lepszą gitarę, bo tamta była zbyt chujowa na granie pod publikę nawet do kotleta. Anyway: jebać rodziców, którzy żyją poprzednim pokoleniem i kompletnie nie kumają jak funkcjonuje współczesny rynek pracy. Masz łeb na karku + zamiłowanie do sportu = nie zginiesz + jeszcze masz szansę robić w życiu to, co kochasz. Napierdalaj siatkówkę, pamiętaj, że najwięksi zawsze mieli chujowe oceny w szkole.

  3

  0
  Odpowiedz
 22. Ćwicz siatkówkę możesz pójść w sport. Powiedz rodzicom że piszesz na chujni z rozpaczy, niech się pośmieją z naszych komentarzy.

  3

  0
  Odpowiedz
 23. Zrozumieją jak będzie za późno, niestety. A może Ty będziesz miała szczęście i ogarnę wcześniej 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  3

  0
  Odpowiedz
 25. Nie szczałaś dziś?

  1

  0
  Odpowiedz
 26. Obejrzyj na yuotubie demasta. Ma ciekawy filmik o rodzicach. Mi rozwial wszystkie watpliwosc az zamiemowilem. Nie daj i daz do marzen

  1

  0
  Odpowiedz
 27. Oceny w szkole to nic nie warte! najważniejsza jest pasja i byle zdać i zaliczyć

  1

  0
  Odpowiedz
 28. Dość na chujni faszystowskich rzygowin i kurwów

  2

  1
  Odpowiedz
 29. A na kurwę Ci lepsze oceny? Gimbazę skończyłem ze średnią 2.x, liceum też 2.x a studia cisnę na średniej 3.x.
  Kilka razy słyszałem, że na tym moja kariera się skończy. Pierdol to. Kariera się skończy tylko, jeśli na to pozwolisz. Ważniejsze od szkoły są: Odwaga, Inicjatywa, Pasja, Samodyscyplina, Systematyczność, Dążenie do wyznaczonego celu, Wiara w siebie.
  Nie mniej nie mówię, że szkoła jest chuj warta.
  Na pewno piłuj matmę i angielski, reszta wedle uznania.
  Jak rodzice oczekują od Ciebie piątek ze wszystkiego to nie traktuj ich poważnie, bo skończysz jako kujonica a potem korposzczur. Jak nie mają wykształcenia to tym bardziej pierdol, skąd niby mogą wiedzieć z czym to się je?

  1

  0
  Odpowiedz
 30. Możesz łączyć normalnie te dwie sprawy. Możesz grać i studiować na AWF później ę musisz postawić zdecydowanie na to. Jeżeli kochasz siatkówkę i nie wyjdzie Ci z graniem, bo zlapiesz kontuzje lub będziesz za słaba to będziesz się spełniać po studiach jako trener. Pogadaj z rodzicami. Sam grałem w siatkówkę 9 lat i kontuzja przekreślila moja karierę ale jestem trenerem II ligowego zespołu i spełniam się w tym. Zarabiam pieniądze na tym co sprawia mi przyjemność.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Dopóki jesteś na ich utrzymaniu musisz robić co Ci każą, a jak się nie podoba to wypad. Często jest tak w przypadku rodziców, chyba że czasy się wystarczająco zmieniło. Tyle w temacie

  0

  1
  Odpowiedz