Moje życie to chujnia, sam jestem chodzącą chujnią

Niedawno ukończyłem liceum, stało się to dla mnie powodem do głębszych przemyśleń na temat mojego życia. Wnioski – takie jak w tytule wpisu. Zaobserwowałem u siebie następującą tendencję – im jestem starszy, tym większym staję się samotnikiem, odludkiem itp. Nie to, żebym tego pragnął, wiem że są ludzie, którzy lubią być samotni, ale ja do nich się nie zaliczam. Ja po prostu do ludzi nie pasuję, nie potrafię z nimi nawiązywać kontaktów, alkohol nic w tym nie pomaga. Było tak, odkąd pamiętam, ale z każdym dniem jest coraz gorzej. O kontaktach z płcią przeciwną nawet nie ma co mówić. Jeżeli boję się i nie potrafią nawiązywać kontaktów generalnie z ludźmi, to tym bardziej z dziewczynami. Spotkanie, rozmowa z jakąkolwiek to dla mnie katorga, nie wiem co mam robić. Wiem, że i tak wyjdę na durnia. Zresztą, choćbym miał nie wiem jakie „gadane” i był nie wiem jak śmiały to i tak dziewczyny nie znajdę. Powód? Wygląd. Mam twarz jakby ktoś mnie w dzieciństwie bił szpadlem po twarzy. I nie mówcie, że wygląd nie jest ważny. W teorii może tak, ale jak przyjdzie co do czego, dziewczyna mając wybrać chłopaka z takim wyglądem jak ja, nawet inteligentnego, a pustego przystojniaka, oczywiście wybierze tego drugiego. Taka jest prawda i nic jej nie zmieni. Ktoś może powiedzieć – „przełam się, nic ci nie szkodzi”. Wiem to od dawna, ale to tak jak z fobią – wiesz, że to, czego się boisz, jest niegroźne, ale nie potrafisz się do tego zbliżyć. Tak samo jest ze mną. Jakie są dla mnie perspektywy – to chyba oczywiste. Mieszkanie z rodzicami, nisko płatna praca w budżetówce, samotność przez całe życie. I te perspektywy, pewność, że to się nie zmieni – to esencja mojej chujni. Pozostaje mi się tylko użalać, nic innego nie mogę zrobić.

32
33

Komentarze do "Moje życie to chujnia, sam jestem chodzącą chujnią"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jedyne co mogę powiedzieć, to że doskonale Cię rozumiem.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. A ja żałuje, że dobór naturalny nie działa u ludzi tak dobrze jak u innych zwierząt dzikich.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Hej Drogi Chujowiczu! Życie niestety nie zawsze usłane jest różami, moje tez ostatnio zawaliło się, ale nie mozemy sie poddawac, bo nastana jeszcze lepsze dni.
  Przede wszystkim nie mozesz myslec, ze „.. wiem, że i tak wyjdę na durnia.” Takie myślenie może doprowadzić Cię na skraj rozpaczy. Bo z czasem nie bedziesz myslał w ten sposób tylko w sprawie dziewczyn. Skoro nie wiesz o czym rozmawiać, a dziewczyna sama nie rozpoczyna tematu – znak, że to nie ta.
  „I nie mówcie, że wygląd nie jest ważny.” Oczywiście, że wiele osób zwraca na niego uwagę. Ba! Przeciez najpierw widzimy to, co na zewnątrz, a dopiero z czasem dowiadujemy się jakie jest wnętrze. Mimo to zaufaj mi, że ważniejsze jest wnętrze. Przed oczyma staje mi teraz mój stary przyjaciel, którego natura niestety nie obdarzyła urodą. Jego cera przypominała raczej zaorane pole. To wszystko przez trądzik. Do 23 roku życia nie miał kobiety. A tu nagle…! Niczym grom z jasnego nieba pojawiła się niebrzydka szatynka, która pokochała go na zabój takim, jakim jest. I tak trwają w tym szczęśliwym związku kilka lat. 🙂 Wszystko w swoim czasie. Nie dziś, nie jutro. Swoja drogą, jako dziewczyna wybieram tego, z wyższym IQ.
  Nie można uciekać w alkohol, bo on sprawia, że stajemy się odważniejsi, ale i głupsi. Pod jego wpływem zachowujemy się irracjonalnie, wypowiadamy słowa, których nie chcielibyśmy (czasem i te, które chcemy powiedzieć od dawna, ale nie mamy na tyle odwagi).
  Nie wiem czy studiujesz, pracujesz. Cokolwiek robisz, jeśli tylko masz pasję, rozwijaj ją, starając oderwać się od szarej rzeczywistości. Ja tak właśnie robie. Gdy jest mi smutno, gdy jest mi źle nie tylko słucham ulubionej muzyki, ale także staram się dawać z siebie 200% wykonując każdą czynność. Dobrym rozwiązaniem byłoby tez członkowstwo w jakim stowarzyszeniu, klubie, gdzie miałbyś możliwość poznania nowych ludzi.
  Trudno walczyć ze swoimi lękami, fobiami, ale nie można się też poddawać, bo wtedy zaczynamy się cofać zamiast posuwać się do przodu.
  Podsumowując, nie poddawaj się! Walcz póki jestes jeszcze młody, póki możesz wszystko zmienić. Taka jest prawda 🙂 Będę walczyć i ja by z każdym dniem stawać się lepszą.
  Trzymaj się Chujowiczu! A ja będę trzymać mocno za Ciebie kciuki. Pozdrawiam, Os.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Bo im jesteś starszy, tym bardziej widzisz, jaka otacza Cię chujnia i starasz bronić się przed nią samotnością. Też Ciebie rozumiem..
  Ale zawsze można coś zmienić! Choćby zrobić mały krok, uniezależnić się, odnaleźć mały cel, który Cię usatysfakcjonuje. Bydzie dobrze!

  3

  0
  Odpowiedz
 6. Rozumiem Cie. Jestem dziewczyną z podobnym problemem nie jestem brzydka ani głupia, ale nie mam przyjaciół co mnie poprostu boli. A co do ciebie nie jest tak jak piszesz. czekaj na tą dziewczyne która zaakceptuje cie takiego jakim jesteś z tą urodą i zainteresowaniami. zobaczysz bedzie dobrze:)

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Chopie! Witaj w klubie! Ja się jąkam i też mam problemy w nawiązywaniu kontaktów. Baa… sądzę, że jesteś w lepszej sytuacji, bo mimo, że ja jestem przystojny i inteligenty nie mogę tego wykorzystać. Pozdrawiam!

  0

  0
  Odpowiedz