Odwrócenie ról!

Co mnie wkurwia to to, że w dzisiejszych czasach kobiety zachowują się jak faceci! Kurwa! A potem jeszcze mają czelność mówić, że faceci dziś są beznadziejni i niemęscy, bo nie chcą się za nimi uganiać. Noż kurwa! Jak wy będziecie kobiece (skromne, zadbane, czułe, niedostępne) to wierzcie mi… będziemy wariować na waszym punkcie! Najśmieszniejsze jest to, że ten trend postępuje i zdominowani przez kobiety kolesie faktycznie zaczynają się zachowywać jak cioty! Jakieś pojebane odwrócenie ról! Czasami myślę że taliby to mają rację i kultura zachodu to pojebany, wypaczony twór!

23
65

Komentarze do "Odwrócenie ról!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. To już właśnie nie jest kultura zachodu. To jest cześcią anty-kultury. Mówiąc prosto – zdziczenia.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. 1 ma w 100% racje

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Tak właśnie jest, też mnie to wkurwia.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. chuja wiecie! kobiety to potęga!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Kultura Zachodu to faktycznie pojebany i wypaczony twór, jednak z resztą Twojej wypowiedzi się nie zgadzam. Panowie, sami jesteście sobie winni. To Wy stworzyliście tego potwora. Przez Wasze wojny i wybijanie się nawzajem doprowadziliście do tego, że kobiety były zmuszone do podjęcia pracy. W ten sposób musiały robić na dwa etaty – praca + dom. Pomimo tego, że robiły 2 razy więcej niż Wy, zarabiały mniej i były gorzej traktowane. Czy to aż tak dziwne, że zaczęły domagać się więcej? A żeby otrzymać to, co im się należało, musiały stać się twardsze i silniejsze. Z kolei to wzbudziło w Was poczucie zagrożenia. Zagrożenia Waszej „męskości”. Piszę w cudzysłowie, bo niestety większość z Was to niedojrzali i niepewni siebie chłopcy. Kobieta ma być skromna, bo jeśli jest od Was lepsza, czujecie się zagrożeni. Ma być zadbana, bo Wam się nie chce. Ma być czuła, Wy raczej też powinniście, nieprawdaż? Ma być niedostępna, bo Wy ciągle musicie gonić tego króliczka, zamiast docenić oddanie, partnerstwo i miłość. I pamiętajcie – kobieta „z jajami” nie potrzebuje faceta z cipką, ale faceta z jeszcze większymi jajami niż jej. Pozdrawiam serdecznie, Chujowiczka Anna. P.S. Nie jestem feministką.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. no dokładnie, to jest masakra jakaś, ja, jako kobieta, dziwię się wszystkim innym kobietom, które na siłę chca być zajebiście władcze, dla mnie jest to rola faceta, który musi się mną opiekować, a ja dbam o niego. szkoda mi też tych wszystkich chłopców – metroseksualistów, noszących obcisłe fioletowe czy różowe rurki, mających zaczesana na bok grzywkę i gestykulująch jak kobiety… Co się dzieje z facetami…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. przyznaje ci racje kolego …

  0

  0
  Odpowiedz
 9. a huj ci w dupę mogę być wulgarna jak chcę ciołku

  0

  0
  Odpowiedz
 10. sam jesteś wypaczony.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Do 5.

  Chciałbym zauważyć że facet jak musi to też potrafi zapierdalać i wyprać sobie spodnie, ugotować obiada etc. Wojny? Cóż ktośkurwa musiał walczyć w wojnach podczas gdy wy smażyłyście sobie tyłki i robiliście kurwa na boku. Dalej. Kobiety mają tą przewagę że facet tak naprawdę nie może ich bić a ni podnosić na nie ręki bo uważa się go za damskiego boksera, podczas gdy WY tak naprawdę możecie nami manipulować, oszukiwać i pleść swoje gówniano-durne intrygi(jest na to społeczne przyzwolenie). A tak w ogóle to nie nadajecie się do ciężkich prac typu górnictwo, hutnictwo(nie wszystkie ale większość)bo musicie dbać o jebany wygląd. W skrócie: nie tłumacz mi że sam jestem sobie kurwa winny bo masz chuja racja kpw?

  0

  0
  Odpowiedz
 12. do 8.: wszystko wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść – że tak z biblijnego zajadę;) P.S. nie jestem dewotą, moralizatorem, ani nawet osobą wierzącą;)

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Przypomnę, że w Europie nie było większej wojny od 60 z górą lat.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @12: Och doprawdy? Dziękuję za uświadomienie. A tak na poważnie, to zmiany społeczne nie są widoczne już po miesiącu, ale dopiero po tym, jak dorośnie nowe pokolenie. @10: Przez ok. 1000 lat (wezmę pod uwagę tylko Polskę) jakoś nie potrafiliście prać i sprzątać. Podczas gdy „Wy” walczyliście na wojnie „my” opatrywałyśmy „Wasze” rany, wychowywałyśmy „Wasze” dzieci, pracowałyśmy w fabrykach, które produkowały dla „Was” broń itd. Mogłabym wymieniać w nieskończoność, ale mi się nie chce. Więc nie pierdol, że smażyłyśmy sobie tyłki, bo z tego wynika, że na historii w szkole nie uważałeś. Mężczyźni lubią te kobiece intrygi i manipulację. Szczera i prostolinijna kobieta nie jest w pełni kobietą. Ale krzywdzić nie wolno nikogo, nieważne czy fizycznie czy psychicznie. Nie nadajemy się do ciężkich prac fizycznych nie dlatego, że musimy dbać o wygląd, ale dlatego że taka nasza natura. Kobieta po prostu przeważnie jest słabsza od mężczyzny. Żadna płeć nie jest lepsza od drugiej. Po prostu się różnimy i to jest piękne. W skrócie: ochłoń i przemyśl swoje stanowisko. KPW made my day:) Ściskam i całuję, Chujowiczka Anna.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Hmm od dawien dawna , od nie pamiętnych czasów aż po dziś , kiedy teraz to , już wszystko wilkiem jest …. Facet z kobietom rolami zamieniać sie chce ! Kiedy to więcej i pożądek psuje , że każdy w sobie jest po prostu chujem . Facet jak baba narzeka i gada , kobieta już mu przeszkadza i nie odpowiada … I cóż i nic facet ma chuja i więcej godności NIĆ .! Dobrze wiadomo , są ciężkie dni Ona ma humory on pretensje -Ona ma dni takich pare -On dużo więcej …! 🙁 Nie ma ni rady , ni nic nie poradzisz , Chłop to chłop mniej z niego pożytku …, więcej przy nim tracisz ! Ale On ma też , dobrze poukładane , żeby Ci wmówić że jest tu PANEM … bo w spodniach , to śmieszne i śmiać sie trzeba , przecie nosić spodnie , nosi co druga kobieta ..!
  men materialist tatak BRAVVO matejkoM18

  0

  0
  Odpowiedz