Piesi to debile

Jakoś rok temu wszedł przepis o pierwszeństwie pieszego na pasach. Ja zawsze przepuszczam, nie pruję po mieście jak debil i nie wyprzedzam na trzeciego. Niemniej jednak, po ilości artykułów o wypadkach z udziałem pieszych śmiem twierdzić, że ten przepis nie poprawił bezpieczeństwa. Ni chuja, wręcz przeciwnie. Sprawił, że piesi poczuli się jak święte krowy i nie wchodzą na przejście, tylko się na nie chamsko wpierdalają, lub nawet wbiegają. Normalnie jakby zapisali grę w GTA. Innymi słowy – coraz częsciej dochodzi do prowokacji takich wypadków przez takich debili. Jeszcze częściej robią to rowerzyści, gdy jest czerwony pas dla nich na przejściu. Ze słuchawkami w uszach – a jakże kurwa jch mać. Tłuku jeden z drugim, wytęż kurwa mózg i pomyśl, co ci po pierwszeństwie ? Jakie masz szanse w starciu z maszyną ważącą półtorej tony i jadącej choćby głupie 30 lub 40 km na godzinę ? 0.01 procent, amebo pierdolona. W najlepszym wypadku będziesz przez kilka lat na rehabilitacji kończyn dolnych lub górnych bądź zostaniesz kaleką. Uczyli od przedszkola – spójrz w prawo, w lewo, potem jeszcze raz w lewo. Wolne ? Idziesz. Ewentualnie nawiąż kontakt wzrokowy z kierowcą nadjeżdżającym. Wówczas raczej się domyśli, że kurwa chcesz przejść na drugą stronę jezdni. Odłóż ten pierdolony smartfon, na którym coś robisz, wyjmij te zasrane słuchawki z uszu i zacznij również samodzielnie myśleć.

11
5

Komentarze do "Piesi to debile"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Pan twój Mesio ostatnio w swoim Starze 244 zamontował klakson od tramwaju. Zaiste powiadam ci, że jest w chuj beka, jak taki patałach z krzykiem i prawie srając pod siebie spierdala z pasów, niczym moje Bugatti Chiron na kickdownie. Jeśli jednak owy patałach dalej stawia opór, opuszczam przyciskiem wywrotkę, na której są różańcowe krokodyle.

  2

  0
  Odpowiedz
 3. Koniecznie trzeba włączyć mózg przed wkroczeniem na jezdnię. „Najlepiej” nawiązuje się kontakt wzrokowy z najebanym lub naćpanym kierowcą. Obowiązuje zasada ograniczonego zaufania. Stosujcie ją to dłużej pożyjecie.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Ich mać, a nie jch mać.
  Przed jak stawiamy przecinek.
  Grammarnazi

  0

  1
  Odpowiedz
  1. A wykrzyknik po spacji !

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Twoja mać
   Jego/jej mać
   Ich mać
   Kurwa mać !

   1

   1
   Odpowiedz
 5. Powinno się montować w aucie klakson od tramwaju i napierdalać nim na takich patałachów. Z bydłem tylko na chama, argumenty nie dotrą.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. z bydłem tylko na chama, argumenty nie dotrą.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. to durne społeczeństwo wszędzie ma się kurwa za święte krowy – również kierowcy,
  także wypier papier !

  2

  0
  Odpowiedz
 7. to było:
  w lewo – w prawo – w lewo

  wiem kurwa, bo jestem pieszym, którzy zatrzymuje się nawet wtedy, gdy inni przechodzą na czerwonym świetle dla pieszych, bo im się kurwa „spieszy”
  Kilka razy jednak bydło naśladowało mnie i czekali ze mną na zielony sygnał XD.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Czekali z tobą na zielony sygnał, no no.. wybujały atencjonizm został zaspokojony, brawo! Napisz o tym jeszcze kilka wysrywów, to jest w twoim stylu. Czekamy z zapartym stolcem, hłe hłe hłe.

   1

   1
   Odpowiedz
   1. to nie atencjonizm, tylko kurwa mam z nich bekę
    bo jakby nie ja to by szli…
    a poza tym to ja się irytuję wtedy tym, że oni się irytują na mnie, ale tak działa psychologia tłumu bydła, więc się im nie dziwię – bo jakbym ja poszedł to by poszli za mną, ale że ja czekam to oni też czekają, jebane ludki
    Ciągle mam tą samą sytuację.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Ciągle to ty masz omamy. Psycholog tłumu, kurwa, beka to z ciebie jest.

     2

     0
     Odpowiedz
     1. no też mnie to wkurwia, że zamiast żyć własnym życiem to kurwa obserwuję otoczenie i wyciągam wnioski jak jakiś kurwa dyplomowany psycholog na całodobowym etacie

      1

      0
      Odpowiedz
     2. Ponury żart, kolego. Zastanów się nad sobą.

      ”Zdrowy organizm żyje i działa. Dopiero chory zastanawia sie nad sobą” – Machulski, „Seksmisja” z 1983.

      1

      0
      Odpowiedz
   2. raczej stołkiem hłe hłe hłe

    1

    0
    Odpowiedz
 8. Kiedy rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów ?

  0

  1
  Odpowiedz
  1. A kiedy rząd opodatkuje kurwy?

   0

   0
   Odpowiedz
   1. kiedy będzie kler opłacać podatki?
    kurwa koszą od wiernych za usługi kościelne jak za zboże, to niech płacą składki dla dobra publicznego, przecież podobno „są dla ludu”

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Są dla ludu, tak ale dla jakigo ludu!, dla afrykańskiego ludu! A zreszta, to sekret spowiedzi. Nie masz prawa wiedizeć.

     0

     0
     Odpowiedz
  2. tak ci sie kurwa spieszy? XD

   2

   0
   Odpowiedz
  3. Kiedy rząd wprowadzi podatek od debilizmu kretynie ?

   1

   0
   Odpowiedz
   1. oby jak najszybciej !

    1

    0
    Odpowiedz
 9. Mi to się marzy taka rzeczywistość, w której piesi zachowują się identycznie jak na drodze, tak jakby byli jebanymi samochodami dowolnego pochodzenia, jakości i wieku. Żeby szło się chodnikiem po prawej stronie, a nie środkiem lub lewą, żeby w galerii handlowej tak samo jak na chodniku, żeby włączająca się do ruchu postać (wyjście ze sklepu do głównego pasażu/korytarza w galerii handlowej lub na deptak/starówkę z knajpy) zatrzymać się, rozejrzeć w prawo i lewo czy nie właźmy kurwa prosto na kogoś swoją dupą (już kilka razy w galerii ktoś wszedł na mnie dupą tzn. włączał się do ruchu tyłem i piszczał coś do telefonu). Żeby idąc jebanym środkiem chodnika i czując nagłe, niezwykle ważne polubienie zdjęcia ze stycznia na instagramie w swoim ajfonie zszedł na bok lub gdzieś za winkiel i spokojnie na boczku zaaplikował sobie mini dawkę atencji miziając paluszkiem ekranik, a nie zatrzymywał się nagle na baczność na środku. Rozdupcają też całe rodziny lub znajomi idący calutką szerokością chodnika i trzeba albo jebać z bara albo przechodzić obok ulicą. Ja zawsze jebię z bara kiedy dwukrotnie nie zadziała „przepraszam”, ale myślę tutaj o jednostkach słabszych/starszych/strachliwych, którzy nie jebną z taką przyjemnością z bara jak jak i sobie tak idą za nimi 2 km/h z nadzieją, że 98 kilogramową ciocię Justynę po podwójnym deserze zniesie chwilowo prawo fizyki na bok i będą mogli ją spokojnie wyprzedzić/ominąć. Piszę takie długie smuty bo po prostu po „kilku” wizytach w galeriach handlowych i głównych deptakach miast wojewódzkich czuję się jak w stadzie jakiegoś jebanego w dupę bydła z wdowim garbem od smartfona, widzącym tylko czubek własnego nosa i wszyscy z drogi bo my tera idziemy, słyszeliśta? Z drogi bo my tera idziemy, ahoj! Z drogi! –_–

  2

  0
  Odpowiedz
  1. po prostu ryją się tłustymi dupskami i tyle

   1

   0
   Odpowiedz
 10. Tak? A kierowcy czasem nie gapią się w telefony podczas jazdy? Od pieszych się odpyerdol. Co do pedalarzy, pełna zgoda. Święte kurwokrówska.

  0

  2
  Odpowiedz
  1. Znaki zapytania dajemy po spacji.
   Odpierdol, a nie odpyerdol.
   Grammarnazi

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Odpierdol, a nie odpyerdol.
   Grammarnazi

   0

   1
   Odpowiedz
   1. no to się łodczep

    0

    0
    Odpowiedz