Pojebana gimbaza

Moi drodzy! Nawet nie wiecie jak mnie WKURWIA dzisiejsza gimbaza (czy tam licbaza teraz). Uważają się za Bóg wie kogo, są cyniczni, myślą, że są zajebiści i patrzą z góry na „odmieńców” jeśli nie mają ciotowatej fryzurki (żeby nie obrazić homo) 185 cm wzrostu, najnowszego szajsunga i modnych ciuszków. Szczególnie wkurwiają mnie te zjebane małolatki (15-20 lat) które oceniają facetów głównie po wyglądzie (to jest najważniejsze kryterium), że ma zajebistą fryzurkę, mordę nieskalaną od syfów i małe oczka a la kocia morda, wredne chochlickie ryje. Cza być kul. Cza mić smarfuna, cza być wysokim, mić modne ciuchy, inaczej jesteś zerem dla takich ludzi, ale wiecie co Wam powiem?? Tylko ludzie o niskim poczuciu wartości małpują przystojniaków z telewizji i damy z reklamy Lidla. Nie posiadacie własnej tożsamości, jesteście tylko robotami zbudowanymi z mięsa, którzy jedynie małpują „leprzych”. Albo ta zjebana muzyka, której słuchacie, tego już w ogóle nie skomentuję… Dzisiejszy rap?? To już po mału w ogóle mi nie przypomina tego stylu, jakim był pierwotnie i jakim się narodził.
I wiecie co?? Najchętniej bym wam odebrał tego ryjbuka i instagramy, bo wam się w głowach pierdoli drogie dzieci…
Pozdro dla normalnych ludzi w wieku 16-20 lat i chuj w dupę tym wszystkim popaprańcom, którzy mają się za elyte, bo mają najnowszego Szajsunga i fajne najki i srają na wszystkich!

51
6

Komentarze do "Pojebana gimbaza"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. jebac te szajsungi ja sobie kupilem ostatnio s5 i rzadko nosze tą cegłe w kieszeni bo mnie uwiera w mojego pytonga

  1

  1
  Odpowiedz
 3. Kurwa, ciężki przypadek ale recepta na twoje szczęście może być dostępna od zaraz, na wyciągnięcie kutasa, wystarczy jeden mały, prosty trik, musisz tylko podążać za instrukcją a jak już mówiłem osiągniesz nirvane, ostatni poziom świadomości, poznasz wszechświat, pojednasz się z naturą i zobaczysz to co dla oczu niewidoczne ehm, ehm, żeby nie przedłużać: Bierz mete, wal chuja, wąchaj kostki rosołowe, rób sobie palcówe analną, chlej jabole i bekaj, ruchaj goryle, lwy, hipopotamy i krokodyle, szczególnie te różańcowe, niech wiedzą kto tu jest prawdziwym królem dżungli, załatwiaj się do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj strap-ony, dildosy, gejowskie gazetki kolegom z pracy do szafek z ubraniami i śmiej się z nich że są pedałami buhehe, podpierdalaj im pornosy, jajka na masę, kiełbasę, sikaj im do herbaty aha i nie zapominaj spuszczać im się do mleka. Jak postawią jakieś ci jakieś lody czy cukierki to bierz, cole z biedronki, najtańszą wódkę. Sam noś tylko zabawki erotyczne dla kolegów do podrzucania, ale uważaj żeby cię nie nakryli. Ogólnie rzec biorąc: niech cię sponsorują a ty ich symbolicznie wal w dupala, ja tak robię i nie stać mnie na nic ale co z tego skoro jestem urodzonym wygrywem.

  Dana treść jest chroniona przez zakon iluminatów, amerykański rząd oraz żydo-masonerie wszelkie prawa zastrzeżone, nazwa towarowa tekstu to:
  Święty Graal ludzkości odnaleziony ©
  Zakaz czytania, kopiowania, zmieniania treści bez zgody autora (tłumacza języków wymarłych) oraz stosowania jako patent.
  ver. 2.3 | Błędy w tłumaczeniu poprawione (tłumaczenie z Hebrajskiego starożytnego na Polski nowożytny) oraz zmienienie, doprecyzowane zasad klauzuli prawnej.

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. A ja mam 35 lat, męską fryzurę – tzn boki krótko, telefon nokię 3210 i jak podjadę moim Cadillac-iem XLR z dudniącym z głośników CC Catch – Backseat of your Cadillac, to takie małolaty piszczą i mają w gaciach kisiel. Jak która ma ukończone 16 (zawsze sprawdzam) to biorę na halabardę albo na odkurzacz. A shit testy są dla was hahaha

  8

  0
  Odpowiedz
  1. Jak nie jeździsz Mesiem to jesteś frajer.

   1

   0
   Odpowiedz
 6. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i najtańsze mocne.

  1

  1
  Odpowiedz
 7. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i Jabłonowo mocne.

  1

  2
  Odpowiedz