Pomówienie

Taka głupia sprawa. Kąpałem się w publicznym jacuzzi. Jakaś kobieta wyszła z wody do kierownika naskarżyć. Ten wybiegł z kantorka z mordą na mnie, że wyłaź zboczeńcu nie będziesz mi się spuszczał do wody. Wywalili mnie z obiektu, ledwie się zdołałem ubrać w szatni. Wstyd, wszyscy słyszeli incydent. Tylko że nieprawdziwy. Nie waliłem w tym jacuzzi, ale odmaczałem ser spod napleta. Fakt, że parę razy przemasowałem pałę, ale to nie dla przyjemności i nie do pełnego wzwodu. Łatwiej odwinąć naplet ze wzwiedzionej pały niż wiotkiej i małej. Robię na budowie i się sporo pocę a prysznic w wynajmowanym mieszkaniu mam słaby. Porządna kąpiel dopiero na basenach. W każdym razie mycie pały to znacznie mniejszy wstyd niż walenie. Czy mogę domagać się sprostowania tego pomówienia i jakiejś rekompensaty finansowej? To małe miasto. Nie chcę by ludzie gadali. Może jakaś wzmianka w gazetce obiektu sportowego? Różnica we wstydzie taka jakby komuś żart na budowie zrobić i gacie zsunąć kontra puszczenie kogoś nago przez rynek.

5
11

Komentarze do "Pomówienie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tylko porządne szorowanie sera z napleta w jacuzzi i krzyki kobiet robią cuda. Musisz poznać smak adrenaliny na basenie. Przeszorować napleta całej Polsce od morza do Tatr. Szorować pumeksem i lodowatą wodą.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. I poznać smak gumy na komisariacie.
   Gumowamie gorącym końcem i prysznic z lodowatej wody na zmianę czynią cuda.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Powiało pretensjonalną nudą, niestety. Poziom: polski kabaret 2022
  Duży plus za składnię i interpunkcję. Poszerz horyzonty.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. SPIERDALAJ ZWYROLU !!!

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Najlepsze jacuzi jest z serem z twojej pały, zwłaszcza jak nie jest się świadomym co pływa w wodzie.
  Ty kurwo w mordę jebana zasługujesz na śmierć przez wbicie na pal albo rozerwanie końmi.
  Jeszcze kurwo jebana uważasz, ze nic się nie stało?
  Nic takiego, nie spuszczałem się tylko odmaczałem ser spod napleta.
  Ty mordę jebany cwelu, chuju gdzie masz rozum debilu?

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Nie pierdol że coś pływa bo się rozpuszcza nie pływa. A ile tego sera się rozpuszcza na ile wody? To nawet na homeopatię się nie nadaje.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Widzę że ser spod kaptura nie przeszkadza Ci w jacuzi. Wszak to nic złego jeśli ktoś w publicznym jacuzi odmacza kindybała.
    Z pewnością nie będzie Ci przeszkadzało jeśli kobieta wyjmie sobie tampon z pochwy w Twojej obecności i przepłucze go w wodzie.Przecieź to tylko odrobina krwi.
    To normalne w miejscu publicznym jak odmaczanie sera z knypa.
    Srałeś dzisiaj?
    Chyba nie bo gówno mózg Ci uciska.

    0

    0
    Odpowiedz
 6. Gdybyś zarabiał kilkadziesiąt złotych dziennie i skuwał przez 12 godzin płyty chodnikowe przecinakiem i tłuczkiem kuchennym tak,jak ja, pokorny patałach u Mesia, to codziennie mógłbyś raczyć się zupkami Vifona i chlać Amarenę w opuszcznych, próchniejących altanach w ogródkach działkowych. Ale nic straconego, pięć stów w łapę, CV w zęby i jutro pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Dalszych instrukcji udzieli ci Mesio aczkolwiek najprawdopodobniej na początek dostaniesz stanowisko przy głównym zbiorniku do którego będziesz marszczył skórę i przekonywał klientów, że to aromatyczna śmietanka do kawy od siebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mastka powstaje ze złuszczonego naskórka, substancji łojowej, resztek moczu oraz – w przypadku mężczyzn – z resztek nasienia. Jej powstawanie w okolicach narządów płciowych jest zjawiskiem całkowicie naturalnym i w większości przypadków nie powinno budzić niepokoju. Co więcej, mastka pełni ważną funkcję – nawilża okolice narządów płciowych i umożliwia odbycie stosunku. Jej nadmierne usuwanie, poza codziennymi czynnościami higienicznymi, nie jest zatem zazwyczaj konieczne.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Nie usuwam nadmiernie. W domu pod prysznicem nawet nie zsuwam skóry z pały. Myję się szybko ze względu na koszty. Raz na tydzień chodzę na jacuzzi.

   0

   0
   Odpowiedz
 8. Nie dziwię się jej, że się wystraszyła, gdy zacząłeś sobie myć przy niej penisa.

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Głupie przewrażliwione kurwy, nawet relaks i mycie pały je obrzydza, wszystko by nam zabrały

  0

  0
  Odpowiedz