Przemyślenia grubego

Ludzie w dzisiejszych czasach mają nasrane w bani. Taka baba na przykład idzie do kina na greya płaci 16 zł na obejrzenie pornusa które ma za darmo w internecie na redtube albo na brazzers gdzie jest łysy i gdzie tu kurwa logika. Wchodzi taka do mięsnego i zamawia po jednym plastrze z 50 szynek greya.

48
48

Komentarze do "Przemyślenia grubego"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. idź lepiej coś zjeść

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Rób doktorat

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Dziwna chujnia

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Co to kurwa jest ?Nawperdalales sie jakiegos szaleju i bredzisz. Polecam plukanie zoladka i cos na te halucynacje

  0

  0
  Odpowiedz
 6. jesteś za głupi żeby pojąć złożone mechanizmy psychoseksualne kobiet. taki cham jak Ty zadowoli sie pornosem,a ona potrzebuje czegoś bardziej sensualnego. dlatego powinieneś schudnąć i zostać górnikiem. grubasie.

  0

  1
  Odpowiedz
 7. łotafak ju toking abałt?

  0

  0
  Odpowiedz
 8. mowisz tak bo Cie nie stac na kino biedaku smieciu scierwiszonie 6 razy w tygodniu masz zupe gnoju

  0

  0
  Odpowiedz
 9. wal w odbyt grodzką, poczujesz się spełniony i czarne myśli przepadną w obliczu udanego seksu z piękną kobietą. W ostateczności sam możesz nadstawić dupy gejowi Romanowi skutek ten sam.

  1

  0
  Odpowiedz
 10. czytaj książki Marka Kotońskiego

  0

  0
  Odpowiedz
 11. byczku wydymam cie w kakao, nawet jeśli jesteś mocno otyły. pozdrawiam gej Roman

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Książki Marka Kotońskiego zapoznają Cię z sekretami kobiecej psychiki i pomogą zrozumieć ich sposób myślenia. Każdy mężczyzna obowiązkowo powinien mieć przynajmniej jedną pozycję w swojej domowej bibliotece

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Takk, faceci są BARDZO logiczni

  0

  0
  Odpowiedz
 14. ADOLF HITLER I OSAMA BIN LADEN sadzili ze sa obudzeni,lecz znajdowali sie w stanie iluzji podobnym do hipnozy stworzonym przez ich Ego struktury.
  WOJNY I ATAKI TERRORYSTYCZNE sa iluzjami stworzonymi przez vibracje Ego.WOJNY I TERROR na planecie Ziemia przestana egzystowac po upadku struktur Ego. 

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Kurwa gruby przestan myslec bo sie nie nadajesz .Nikt nie wie o co ci lata pewnie masz hypoglycemic shock i pierdolisz bez skladu. Zjedz potejto .

  0

  0
  Odpowiedz
 16. @13. „ADOLF HITLER I OSAMA BIN LADEN sadzili ze sa obudzeni,lecz znajdowali sie w stanie iluzji podobnym do hipnozy stworzonym przez ich Ego struktury.” Następny pierdolec z Tworek uciekł…

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Myszka ma humorki

  Kolorowe obrazki z seriali, jak to po znalezieniu mitycznej połówki ludzie żyją w szczęściu do końca życia, są stworzonym w celu unieszczęśliwianiu ludzi kłamstwem. Bo jeśli masz taki cudowny związek, a strach rośnie (może być odczuwany jako gniew, rozdrażnienie, niechęć do bliskiej osoby) to zaczynasz siebie albo drugą osobę obwiniać że jest źle – bo miało być pięknie, a nie jest. Z czasem pojawia się nienawiść, bo niektóre osoby rozumieją że są tak naprawdę niewolnikami, że ich szczęście jest totalnie uzależnione od humorów jednej osoby; dziś wszystko gra, ale jutro Myszka może być w zupełnie innym stanie emocjonalnym, a wraz z nim reagujemy i my. Przecież jeśli kobieta uderzy Cię w twarz w trakcie kłótni, nie oddasz bo więzienie, nie pójdziesz na policję bo Cię wyśmieją że z babą sobie nie umiesz poradzić, oraz nie odejdziesz – bo utracisz swoje szczęście wraz z mieszkaniem i dobytkiem życia. Taka zależność to więzienie, często znacznie boleśniejsze niż te prawdziwe, z kryminalistami. Lęki i rozpacz wbijają się głębiej w emocjonalną tkankę, niż penisy współosadzonych prawilnych, którzy brzydzą się pedałami tak mocno, że się z nimi bzykają.

  W serialach wszyscy szczęśliwi, komedie romantyczne po zabawnych tarapatach kończą się szczęściem przy ołtarzu, na fejsie wszyscy pouśmiechani, to skąd tyle rozwodów, spaczonych dzieci rodzinnymi konfliktami? Ze szczęścia? Spójrz na ulicę, na ludzi wychowanych w rodzinie i religii, wszyscy zamyśleni, skoncentrowani na wielkich, nierozwiązywalnych problemach, które istnieją jedynie w ich głowach. Skąd wojny, okrucieństwa, agresja na ulicach, nienawiść w internecie? Szczęśliwi ludzie nie muszą wyrzucać z siebie jadu, bo go w sobie nie mają – wyrzucają go z siebie tylko ci, którzy się nim krztuszą. Jeden splunie nim na innych ludzi (frustrat), drugi wycharchuje gdzieś na uboczu (dobroduszny z natury), ale ten jad jest bezustannie wytwarzany przez ślinianki nawyku – po pozbyciu się toksyn, trzeba zmienić nawyk na pozytywny (np. poczucie bycia śmieciem w poczucie wartościowym człowiekiem), by w miejsce toksyny przelewała się ambrozja życzliwości, poczucia mocy i pewności siebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Mily Autorze. Nie martw sie bezsensownymi komentarzami tych dziwnych ludzi. Nie wiedza bowiem co pisza. Nigdy tego swego prywatnego matriksu nie uda im sie opuscic. Taki ich los. A ja powiem jedno, rowniez aby Ciebie troche pocieszyc a ich zdolowac: Jak gruby schudnie, to tych wszystkich troche chudszych juz dawno diabli wezma. Pamietajcie: Ziemia i niebo przemina, ale moje slowa nie przemina.

  0

  1
  Odpowiedz
 19. co ty pierdolisz , z ksiazyca spadles?

  0

  0
  Odpowiedz