Rondo

Oficjalna prośba do połowy populacji mających wszystko w dupie polskich kierowców. Ludzie! Jak zjeżdżacie z ronda włączajcie kierunek, żebyśmy nie stali jak takie pizdy z nadzieją na włączenie do ruchu. Jedzie taki pajac i ma wyjebane, jest wielkim Jaśnie Panem, bo jest na rondzie i wszystko mu wolno. A potem dwustumetrowe kolejki przed rondem, jakby każdy używał migaczy, to w pewnym stopniu rozładowałoby to ruch. W małym mieście, w którym mieszkam jest kilkanaście rond, i na każdym chuj mnie strzela widząc tych samolubnych dupków.

90
65

Komentarze do "Rondo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. zapomniałeś gdzie żyjesz? wytrzeźwiej

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Popieram stary. A kolejna sprawa to to, że obecnie robią takie chujowe małe ronda, że ciężarowka albo autobus się ledwo mieszczą !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Polecam wypad do UK gdzie tylko co trzeci kierowca sygnalizuje na rondzie lub przy jakimkolwiek skręcie. Wkurwiają mnie tacy testerzy refleksu. Lenistwo i brak poszanowania dla współużytkowników dróg, niezależnie od kraju. Chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. co do slowa sie zgadzam, chujnia

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Racja, albo ktoś przed tobą zwalnia, nie wiesz czy ma zamiar skręcić w lewo albo w prawo a może ma zawał, az nagle wykonuje skręt kierownicą i już wiesz, że w lewo, wtedy się cieszysz, że nie zacząłeś manewru wyprzedzania bo wiadomo co.
  A co do wypowiedzi nr3. To właśnie o takich patafianach tu mowa.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja zawsze daję kierunek, ale zastanawiam się jeszcze po co? Gdy osoba która mnie obserwuje i która już powinna wjeżdżać na rondo to patrzy się jak głupia krowa i czeka jeszcze chuj wie na co, w końcu za nim wjedzie bo nie jest zdecydowana mija jakieś pół minuty

  0

  0
  Odpowiedz
 8. ad6-pajacu zasada ograniczonego zaufania!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. bo ci durnie, którzy nie sygnalizują ZJAZDU z ronda, sygnalizują jak osły WJAZD na rondo hahaha. po chuj?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jeśli stanie w korku na rondzie jest dla ciebie takie uciążliwe, to przerzuć się na rower. Ja pierdole, ty to masz problemy człowieku. Założę się, że pewnie sam nie znasz połowy przepisów drogowych.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. omijaj ronda albo zapierdalaj z buta, proste.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. polowa stoi i czochra sie po jajach i podziwia bociany albo chuj wie co. z pod swiatel to samo. sami ekodriverzy. milion metrow na rozpedzenie sie do 50-60. i nie mowie tu o upalaniu laczkow. nie wlaczaja kierunkow bo z rat leasingu nie styka na zarowki, albo kupuja tak chujowe auta, ze nie uzywaja w obawie przed przedwczesnym zuzyciem 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 13. z tym to jeszcze pół biedy. według mnie najgorsze jest kiedy chce zająć lewy pas zjeżdżając z ronda (z pasa zewnętrznego,- rondo 3 pasy -), bo na następnym skrzyżowaniu mam zamiar skręcić właśnie w lewo. a tu tzw. w dupę kopany upłynniacz ruchu wali ze środkowego prosto w lewy pas. zacząłem się ostatnio zastanawiać czy nie zwracać uwagi na takiego piździelca i jechać dalej, w sumie przyda się kilka groszy żeby wymienić sobie parę części na nowe.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. 12tka ty to jesteś z tych pojebańców co by zawrócić na rondzie objeżdżają je zewnętrznym pasem. Ruch jest prawostronny i się wjeżdża w prawy pas, chyba że jest zajęty to w lewy. A by skręcić w lewo wykonuje się zmianę pasa na lewy.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. 12 ale, zaraz, kolego… jak jesteś na zewnętrznym pasie na rondzie to chyba powinieneś wyjechać z niego na pierwszym zjeździe. Dlatego gość obok ciebie na środkowym wali w zjazd na lewy bo teoretycznie nie powinieneś jechać dalej w rondo tylko właśnie w ten zjazd. Tak ja to widzę. Od kurew i debili wyzwę się sam, a jeśli ktoś uważa żem się w chuj omylił, proszu o post.. Tymoteusz (chujowicz)

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Wystarczy popatrzeć jak wygląda nauka jazdy prowadzona przez instruktora. To oni powinni jeszcze dużo się nauczć, a później uczyć. Zgroza!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Proponuję jechać na rondo w Paryżu wokół tego kwadratowego czegoś. To jest, kurwiszka, sajgon…

  0

  0
  Odpowiedz