Ruchanie to według mnie jeden wielki cyrk

Mam już ponad 20 lat i jestem nadal prawiczkiem. I wiecie co ? Mam w to totalnie wyjebane, leję na to. W ogóle co to, kurwa, za przyjemność moczyć chuja w jakiejś obleśnej szparze jebiącej śledziem. Facet się położy na kobietę porusza dupą w przód i w tył kilka minut w najlepszym wypadku. No kurwa, szczerze zdarzyło mi się widzieć kilka par w czasie stosunku ( nie na pornosach, bywałem na wakacjach dawniej w wielu miejscach na świecie i w hotelach i ludzie zapominali zamknąć nieraz drzwi do pokoju), i dochodzę do wniosku, że ludzie się niewiele różnią od zwierząt. Bo koniec końców ruchać to się potrafią nawet wróble i króliki. Jak dla mnie prawdziwą przyjemność daje się sobie ( nie chodzi tylko o walenie gruchy, tak apropo) w postaci uprawiania sportu, wzmacniania siebie psychicznie, dokształcanie się.

16
7

Komentarze do "Ruchanie to według mnie jeden wielki cyrk"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja też mam ponad 20 lat i też jestem prawiczkiem.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Współczuję 🙂 sex to zajebista sprawa 🙂

   1

   3
   Odpowiedz
   1. Rzecz w tym, że chodzi tu przede wszystkim o bliskość,czuje się zapach naturalnego Ph skóry partnera/ partnerki , tudzież jego perfum, a nie o sam fakt wkładania fiuta w szparę, gdzie jest obleśny śluz i pełno bakterii. Z resztą nikt nie zna naszego ciała tak dobrze, jak my sami i jakby nie patrzeć, ręka to silniejszy uścisk oraz inne doznania.

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Niby racja… ale gdy się znajdzie już „tę”partnerkę to dopiero jest akcja. Co do ruszania dupą, niestety jest to częste bo baby są leniwe i czy leży na wznak czy wypina dupę, wszystko i tak facet robi – rusza dupą. Co do gruchy – nie byłbym taki sceptyczny, sam kiedyś się przekonasz.

   1

   0
   Odpowiedz
  3. I dobrze.
   Serio dobrze!

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Seks to jedyna najlepsza rzecz jaka moze byc, jak tego noe rozumisz to współczuję. Znajdz sobie jakas pizde albo idz na kurwy, sie dowiesz co to życie

  0

  6
  Odpowiedz
  1. Ten noe to rozumjał i pierdolił wszystkie zwierzęta rodzaju kobiecego na statku na zapas. Dlaniego tu jesteśmy.

   0

   1
   Odpowiedz
 4. Mi wielkie szczęście daje koszenia siana !
  Ale ja byłem kiedyś kurwa ogrodnikiem XD.

  3

  0
  Odpowiedz
  1. Mi wielkie szczęście oranie działki koparką spalinową. Jak natknie na jakiś pręt zakopany to tak pierdolnie w góre ! Że tylko rzucić i spierdalać bo można dostać lemieszem po gębie. Bzibziak. śrut.

   3

   1
   Odpowiedz
   1. chyba kosiarką? XD

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Chyba dupą, ciołku. Gdzieś ty widział kosiarkę z lemieszem do orania działki, nizino umysłowa.

     0

     0
     Odpowiedz
     1. Napisałem „koparkę”, co ty 2035 pierdolisz? Oram juz 3 lata moją działke 300 m.2. Na benzynę. Jak położysz 2 widelce na tależyku to jest taki rozmiar tych 4 lemieszy. Ma tylko 1 bieg do przodu, jak czołg.Działka jest na wyżynie i jeszcze 86 działek ogrodniczych hen. Prawie każdy ma taka koparkę, mała jak wózek dzieciecy: 2 dyszle.śrut.

      0

      0
      Odpowiedz
 5. bo jesteś na garnuszku rodziców,
  dlatego takie kurwa głupoty, że „sport daje szczęście”
  kurwa to jest 1 z największych bzdur jakie w życiu słyszałem
  Praca daje szczęście obiboku

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Jestem na garnuszku państwowym: 3 razy w tygodniu obiadek w zimie. Sport mi daje szczęście: basen raz w tygodniu. Praca na swoje konto przez ostatnie 18 lat
   to daje 75 zł emerytury na miesiąc. Mam jeszcze rentę socjalną dla inwalidy. Mieszkam gdzieś w środku ue.śrut. Bzibziak

   2

   0
   Odpowiedz
   1. czemu nie 750 zł ?!

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Żeby każdy tępy chuj mógł zadać durne pytanie formułując je w postaci wysrywu bez wielkiej litery na początku.
     Pan Grammarnazi

     0

     0
     Odpowiedz
 6. napisz jeszcze, że pisanie na forum daje szczęście XD

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Pisanie czytelnego i poprawnego cennika daje jeszcze większe szczęście, hłe hłe hłe.

   2

   0
   Odpowiedz
   1. Tak, zgadzam się w 100$ !

    0

    0
    Odpowiedz
 7. Kiedy rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów ? Powinni płacić, panny nie. Kto na emerytury dla tych singli zarobi ?

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Mnie to zwisa, „kiedy rząd…..” jestem na emeryturze od 12 lat, gdzieś, w środku Europy. Te single sami będą imigrować i szukac pracy: na jakies 50 lat. Bo podnosza wszedzie w UE wiek emerytalny. Niestety, chuj im w dupe, nie moja to wina, nalej mi jeszcze wina, ja mówie: śrut.

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Opodatkować kurwy i będzie git.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Kurwa, co za matoł, pamięć półminutowa jak u muchy. Dwa identyczne komentarze jeden za drugim.

    1

    0
    Odpowiedz
 8. Pan twój Mesio zaiste ci powiada, że nikt z nas nie jest prawiczkiem/dziewicą. Rząd pierdoli wszystkich codziennie, nawet mnie – Pana i władcę wszystkich patałachów z Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Tymczasem pięć stów w łapę, CV w zęby i jutro pod bramę Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Na początek przydzielę ci stanowisko, gdzie będziesz zapierdalał od świtu do wieczora za trzech i w pocie czoła a po godzinach walił do głównego zbiornika, utwierdzając potencjalnych klientów, że to aromatyczna śmietanka do kawy. Kilkanaście lat harówy i uzbierasz na własną willę, krokodyle, zapas Amareny a może nawet Multicara M25.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. Pierdolisz tam ! Zapytaj księdza bo ksiądz chociaż powinien trzymać chuja na łańcuchu czasami spuszcza go z łańcucha wsadza np. w dupkę.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. kurwa tak są zwyrole, pedały, pedofile wśród kleru !!!

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Synu, wstydź się!
    Ksiądz Witold z Borzejdupy koło Bździszewa

    0

    0
    Odpowiedz
 10. Człowiek, chociaż młody, to poznał prawdę. Ruchanie jest przyjemne ale nie ma się co dla niego zabijać. Orgazm jest taki sam przy okazji masturbacji czy też zlania się spermą w jeden z trzech otworów w ciele kobiety. Instynkt rozrodczy. Jeśli wyjść z punktu widzenia ewolucji, to ta popełniła błąd obdarzając człowieka rozumem, bo ten może olać zagadnienie płodzenia i ciupciania i dobrowolnie zakończyć łańcuch pokoleniowej chujni. To coś w rodzaju grzechu pierworodnego wobec macochy ewolucji. Jeśli ciupcianie nie będzie stać na pierwszym miejscu potrzeb mężczyzny to stanie się on wolny od seksualnej supremacji kobiet. 😉

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Nie ma to jak fachowa opinia poparta doświadczeniem

  2

  0
  Odpowiedz
 12. Ja szukam gejka aby nauczył mnie jak obciagac i jak to jest przyjąć spust do gardła. Nie chcę baby bo same z nimi kłopoty. Sam jestem prawiczkiem.

  0

  0
  Odpowiedz